0 oy
135 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Canlarım 18 haftalık hamileyim 1 haftadır saçma sapan bıçaklı kavgalı döğüşlü rüyalar görüyorum eşim beni bıçaklıyor mesela hamile olduğumu bile bile ben sonra deliriyorum bebeğim ölmedi diye bunun gibi daha bir sürü saçma sapan rüyalar uykumu alamıyorum sizde de oldu mu ya nasıl geçecek Bu durum bugün de rüyamda savaş gördüm bir sürü asker kocamaaan  Bi evin içinde herkes birbirini vurmaya hazırlanıyordu ya :((( film falan izlemem asla bu konularla ilgili bilinçaltıma yerleşecek Bi olayda yaşamadım 

7 Cevaplar

0 oy
(145 puan) tarafından
Bende görürdüm .streslimi yatiyorsun
tarafından
Yok canım stres yapacak çok bişeyim yokki
(145 puan) tarafından
Ben sürekli bebeğim iyimi şu anda deyip kendime vesvese verirdim mesela bu da bir stresdir bunun gibi .yatmadan evvel oku süreleri yat gerisi Alalha kalmis artık canım
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Aksiyonlu film falan mı izliyorsun canım
tarafından
Yok canım hiç sevmem onları ben bi selenanın özetlerini izlerim a2 de oynayan sonra vaktim olmuyor zaten :(
(1,145 puan) tarafından
Ben izlediklerimin çok etkisinde kalırdım da oku üfle canım kendini inşallah görmezsin daha
0 oy
(546 puan) tarafından
Ben de ayniyim hamilekikte.hatta igrenc pis sapik ruyalar da olabiliyor.esimi baskasiyla falan.
tarafından
Çok kötü bişey canım inan uyuyamıyorum bu rüyalar yüzünden yahu ruh gibi geziniyorum gözlerim azıcık ileriyi pusşı görüyo uykusuzluktan :(
0 oy
(120 puan) tarafından
Canm hamileyken  gòrdugun bu tùr rùyalar normal degil biliyor musun benim 5 aylik bebegimde ayni ruyalari gòrùrdm anlam veremezdm yani hamilelik basindan beri surekli merdivenden dustugumu gòrùrdm hic bi sikintm yokken birden açılma ile hastaneye gittigimde bebegimi kaybettm korku cok kotu birsey 2. Bebegime hamile kalinca ayni seyler basima geldi bu sefer daha farkli ruyalar gòrùyrdm 6 aylik yine acilma oldu erken dogum oldu tabi kaybettim yine 8 ay oldu tedavi oluyrm şeyh ve hocalara gittim belimi bagladilar ayetlerle cevsen yapip verdiler artik ruya gòrmuyrm bebek icin bu ay hastaneye gittm bakalm hayirlisi
tarafından
Ben bebeğimle ilgili Bi tane gördüm sadece ama böyle diyince korktum benim bebeğim zaten tedaviyle oldu rabbim böyle şeyleri yaşatmasın benden alıp bebeğime versin :(
(546 puan) tarafından
Yok canim.oyle bisey bosa korkutma kendini.haciyla hocayla ilgili degil.hamilelikte yukselen hormonlarla alakali.cebrwmde boyle bir suru hamile var.ben de tedaviyle hamile kaldim.dedimya surekli igrwnc ruyalar goruyorum.cok sukur 8.aydayim maasallah.
(120 puan) tarafından
Ama kimilerini etkiliyor  canm ben gerekenlerini yaptim allaha en iyisini biliyor hayirli kapilar acar insallah genetik testi yaptim tasiyici oldugunu syledi erken dogumla ilgisi var mi bilmiyrm
0 oy
tarafından
Ayni ben her gün ayrı bir olay görüyorum ruyanda bence hamilleiktendir o 
0 oy
tarafından
Oooooo hele ilerleyen haftalari gör sen☺️☺️ sağ kimse kalmıyor ☺️☺️

Şaka maka da uykudan resmen savaştan çıkmış gibi uyanıyorum 33 haftayim
tarafından
Hahahah sağ kimse kalmıyor dediğine çok güldüm :))) Bi arkadaş bende görürdüm 2 bebeğim öldü yazmış korktum :((
tarafından
Yok ya öyle hurafelere inanma korkutma kendini 33 haftadayim resmen savaştan cikiyorum uyanınca ve çok yorgun uyaniyorum
0 oy
(622 puan) tarafından
Banada hayvanları yediriyorlardi kaynanam hocaya götürdü Ümmü sübyanli olabilirsin diye hocada okudu bidaha da öyle bir rüya görmedim
tarafından
Ümmü sübyan ne demek

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 173 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
0 oy