0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

SAKIN PES ETMEYİN 

BEBEĞİNİZ 20 AYLIK OLDUKTAN SONRA  ÖĞRENEBİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM 

CİS DEMESE BİLE ELİNİ ORASINA ARIYORSA VE 5 DK SONRA ALTINA YAPIYOR İSE SİZE BİRŞEYLER ANLATMAK İSTİYOR DEMEKTİR 

BENİM KIZIM BEZ REDDİ YAŞADI BİR ANDA KESİNLİKLE BEZİ İSTEMEDİ 21 AYLIKKEN 

2 GÜN 10 DK BİR SALDİ HERYER ÇİŞ OLDU EVDE DELİ GİBİ KÜÇÜK BİR SU DAMLASINI BİLE ÇİŞ Mİ DİYE KRAMİNAL İNCELEMEYE ALDIM :D

Kızım ÇİŞ DİYİRDU AMA KRİZTTEN KORKTU KESİNLİKLE YAPMAK İSTEMEDİ HEMEN LAZİMLİK ALDIM 

CİS DİYORDU KOŞARAK GİDİYORDUK AMA HEMEN KALKMAK İSTİYORDU 

SIKILIYORDU 

1SAAT BAŞINDA BEKLEDİM 

LAZIMLİGA İLK ÇİŞ YAPTIĞI  GÜNÜ UNUTMAM 

BÜTÜN EV HALKI ALKIŞLARLA BOĞDUK ONU 

ALKIŞ ALABİLMEK İÇİN HER ÇİŞ TE KOŞARAK GİDİYORDUK LAZIMLİGA 

ŞUNU DA SÖYLEYEYİM 

ANNENİZ  HARİÇ Kİ 

KİMSEYE BEBEĞİNİZİN TUVALET EĞİTİMİNİN İYİ GİTTİĞİNİ SÖYLEMEYİN HEMEN NAZAR DEĞİYOR ÇOCUKLARA 4 ÇOCUKTA Kİ İZLENİMİM BU ŞEKİLDE OLDU 

UMARIM YARDIMCI OLABİLİRİM 

❌COK BILMİS DEĞİLİM  ONUDA SÖYLEYEYİM 

DENEYİMLERİMİ VE GOXLEMLEDİKLERİMİ YAZIYORUM ❌

8 Cevaplar

+1 oy
(8,986 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Güzel bilgilendirme kız sağol....

Benim ki 13 aylık şimdiden anlatıyor aslında ama wc oturunca korkuyor tatlim
(12,264 puan) tarafından
Kuzum korkuyur sa zorlama LAZİMLİK dene istersen LAZİMLİK dshs kolay diye düşünüyorum renkli şekilli lazimliklar çocukların dikkatini çekiyor
-Reklam-
0 oy
(945 puan) tarafından
Şimdiden okuyorum ki bilgi edineyim. Sağol canım bize daha var ama olsun nasıl anlarım mesela diyordum güzel bir fikir verdin güzel anne ❤
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Bugün 9. Günümüz ilk defa çişini tuttu bizim gibi yaptı bacaklarini sıktı. Oturma odasından banyoya kadar. Ne dersiniz olur mu devam edeyim mi normalfe hiç belirti vermezdi sürekli ben götürüyorum. Ama büyük tuvaleti gelince altına yapmak istemiyor anne çıkar şortu diyo 

25 aylık
(1,794 puan) tarafından
Alkış yapıyorum bak hadi onları denize gönderelim falan diyorum da işte bakalım umarım alışır. En zoru çiş sürekli yapıyor bazen yarım saatte iki defa artık günümüz çiş temizlemekle geçiyor
(12,264 puan) tarafından
Tmm canım o cisi de öğrenir sen merak etme ama sakın pes etme ben iki halı verdim yıkamaya ama ne yapalım şimdi öğrendik tamamen 25 . Aya Yeni girdik bizde
(1,794 puan) tarafından
Kocama yikatacam halıları tek şansım kanepelere oturmuyor o sayede oralar temiz. İkinciye hamileyim şimdi ogrenmezse seneye yaza daha zor olacak iki çocukla açıkçası o yüzden ogrensin istiyorum
(12,264 puan) tarafından
Sana  katılıyorum canım seneye çok geç olur
Ahahha valla Benim Koca yıkamaz size kolaylık versin Rabb'im
(1,794 puan) tarafından
Sağol canım. Kız yikamacilar temiz yapmiyo lekeli kaliyo hep
0 oy
tarafından
Kzımı tuvalete götürüyorum kalkmıyor 20 dk bekliyorum bitmiyor diyo geliyor diyo ama tık yok sıkıldımmmmm neden böyle yapıyor 
(12,264 puan) tarafından
Hahahha eline oyuncak ver Benim kızımda kalkmıyor du taki bacağı uyuştu
O  Zaman bıraktı ama bazen arada yapıyor kız yapışıyor
LAZIMLİGA
Sende başında bekle canım bitirdiğinde n emin olduğun anda aaaa  gel bak Baba ne yapıyor ayyy şuna bak diye dikkatini dsgit LAZİMLİK tan kaldır canım
tarafından
Yatak serecem oraya günümün yarısı tuvalette geçiyor minder koymuşum artık oraya lazımlık degil klozet aparatını yapıyor merdivenle çıkıp
(12,264 puan) tarafından
Tmm canı yine dikkat ini dağıt ilgisini çekecek birşey göster hadi kalk ta alalım falan de ise yarıyor
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Allah razı olsun bu bilgiler iyi oldu :)beni kızım 2 yaşında çiş diyebiliyor ama acaba lazımlık getirsem yapar mı? Hamileyim 2.çocukta çok zorlanacağım şimdiden almışsa dünyalar benim olur. Ama şuan inadıma ne desem tam tersini yapıyor. 2yaş sendromu yaşıyoruz;)

(12,264 puan) tarafından
Kız bırak o sendromu ya valla.inanmiyorim ben öyle şeylere
Onun hoşuna gidiyordur canım lazimlik al bence zararı Yok kullanmasan bile
Bebeğin geliyormuş ona kullanırsın
Digrumadan öğret  bence kaç aylık gebesin
(2,067 puan) tarafından
Haklısın. Kardeşim sen isterim alır kızıma. Şimdiden alıştırayım sonra kış olur zorlanır ım. Kızım 2 yaşında karnımda da 7 aylık olacak
0 oy
(610 puan) tarafından
Benimde öğrendiklerim oldu ilk 5 gün sal gitsin halıyı kaldır beziçıkar altıda çıkar cıbıl cıbıl gezin :) yaptığını görsün 

Sonra delik korkusu varmı varsa oturmazda yapmazda bizzat oğlumda yaşadım .

Duşakabinde yapmasını istedim ve sonuç aldım

2 hafta sonra bütçenizde yetiyorsa klozet lazımlıklar benim çok işime yaradı hem deliği yok hem de klozet :) duşakabinin içine koydum zaten o foş sesine sürekli basıyoruz. 2 gün yabancılık çektik ve sonrası tamamdır. Tabiki oyuna dalınca kaçırmalarımız oluyor oda artık ufak tefek şeyler :) buda nacizane bir öneri :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 37 göst.
0 oy
9 cevap 190 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Birbalannesi (13,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hediye (4,971 puan) tarafından soruldu

380,040 soru