0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Oğlum 27 aylık bırakmıyor ne yaptıysam bıkkınlık geldi valla ne yalan söylim ya sirke acı karabiber kahve herşey denedim 5 dk sonra yine geliyor her dakka memede yok  böyle birşey gece üstümde memede öyle yatıyor sabaha kadar ayıramıyorum ağlıyor lütfen bir akıl bırakma taktiği gerin hemen deniyim lütfen 

3 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kararli olacaksin kuzum ogun atlatmak ise yaramadi ise aglasa da vermeyeceksin aglayinca veriyor nasilsa der hemen baska şeyler ole mesgul et 
(350 puan) tarafından
Yapıyorum herşey eline başka bişey veririm yiyor sonra yine geliyor daha yeni mama yedin diyom nafile
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından
canm zorlancaksn aglicak gece uyumicaksiniz ama dayanin 1 haftada birakir benm kizim suan 3 yasinda 2 yas 2 ay fln di gakiba ztn zsyif ve aktiftim bitiyodm artk geceleri uyumadk aglamaktan meme istiyodu ama 1 hafta sonra alisti kolay gelsin canm benm 
(141 puan) tarafından
ama inan birakinca oh be diceksin 1 hafta hemen gecti aslinda diceksin ikinizde rahat ediceksiniz kuşum insan gozunde buyutuyo anliyorum seni ama inan kolay ve rahat olucak insaallah
(350 puan) tarafından
Evet bi oh çekicem hatta ne yalan söliyim oyuncam sevincimden artık ne olursa olsun uykusuz kalicaz ama biraktircam bu gece vermicem
(141 puan) tarafından
Allah yardmcn olsn canm insaallah cabuk geciyo ya oyla onu baska seylerler surekli bisilee cer acikip aglamasin uzmesin seni bide youtubede rukye ninni yaz orad cok guzel dualar var bbekler asiri rahatliyi hem sanada iyi gelir
(350 puan) tarafından
Sağol canım benim
(141 puan) tarafından
sende sagol sekerim ❣
0 oy
(2,135 puan) tarafından
Bende şuan bıraktırma sürecindeyim gündüz bı şekilde oyaliyorum ama gece çok zor oluyo.

Bugün aktardan sabır taşı alıp göğüs ucuma sürdüm ağzına aldı baya tiksindi emmedi.

İnşallah gece yine emmez bakalım.
(350 puan) tarafından
Bizimde gece zor sabaha kadar memede öyle uyuyo ayirinca bazen ağlıyo sonra yine emiyo  kedini uyuyo bırakıyor
(2,135 puan) tarafından
Bizde meme ağızda uyuyoruz malesef bu gece yine surucem sabır taşını inşallah emmez
(350 puan) tarafından
Inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
5 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dmraysegul (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 254 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,361 soru

11,325,205 cevap

34,777 kullanıcı

...