0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bavul bana çok abartı geliyor götürmeyen ve hiçbir eksiği olmayan var mı neler koydunuz tek bir çantaya sığdırdınzz

35 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bebek bakim çantası götürdüm 2 tane..biri bana biri kizima
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Bavul götürmedim normal bebek sırt çantasına koydum herşeyi zaten yaz aynıydı ertesi gün taburcu olduk zaten 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben bebek çantası götürdüm tek :) 1 gün kaldım çıktım içindekileri çok kullanmadım bile :)#
0 oy
tarafından
Kiz.dogumda bavul mu götürülüyor ilk defa duydum ben siz ufak bebek çantasına koydum her şeyi onu verdi annem ebeye doğurdum 10 da 4 gibi eve geldim
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bebek bakım çantası tek götürdüm bidebenim çantam vardı
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm ben kabin valizi götürmüştüm. Bı tarafını kendime bibtarafini bebeğim için hazırlamıştım. İçi. Çok düzenli oluyor. O yüzden tercihimi. O kadar abartılacak bişe değil bence
0 oy
(496 puan) tarafından
Ben de üçlü takım valizlerin orta boy olana haxrladım sırtımızda taşımıcaz hastane ortamı nolcağı belli olmuyo bide bu seferki doğumumu devlette yapıcam neyle karşılaşıcağımı bilmiyorum ilk doğumumda tecrübeli olduğum için önce kendime tek kişilik bi battaniye koydum kıştı hastabe sıcaktı ama ben doğumdan çıktım ısıtamadılar üst üste başka yatakların pikelerini öetmüşlerdi pijama helek hasta bezi bebeğe de 3 takım haxrladım bezlerini de yanına koydum poşetledim ekstra bez battaniye süt sağma pompası onu da büyük tecrübe ilkimde sütüm inmemişti nöbetci eczaneden almıştık mama verilmesin diye kuruyemiş bisküvi falan koydm dışardan almıyolarmş refakatci getiremiyomuş diye duydm  bi de yanıma bi ufak çnta alıcam ona da elimin altında şarj aleti kimlik peçete ıslak mendil vs. Gibi şeyleri koymak için ben tedvirimi alıym da kullanmadam da geri getiririm orda kmden bulupta isticeksin he bazıları gerçekten tatile gider gibi hazırlıyo ıvır zıvır gerekli gereksiz dolduruyolar kendimce ilk doğumumdan tecrübelerimle ihtiyaç olablecekleri koydm tıklım tıklım olmadı ama derli toplu oldu ufak bi çantaya da sığmazdı tek bebeğinkiler vile sığmıyo o anne bebek çantalarına kaldıki annenin de ihtiyaçlsrı var bilmiyorum basl sığdırıyolar helal olsn valla :)
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Bavul hazirlmadim bencede cok gereksiz. Sirt cantami ve sporcu cantasi gibi cantaya düzdüm goturdum
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Sırt çantası olan anne bebek bakım çantası götürdüm fazlasıyla da yetti en son çıkarken giyeceğimi de eşim getirdi tamam işte bana da çok abartı geliyor
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Büyük ise bence de abartı bem bebek çantası kendime de mini çanta yaptmistim
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Beeen tabiki ay ne bavulu kiz :-)) fazla bile geldi koyduklarim
0 oy
tarafından
eger kendi esyalarini ve cocugun esyalarini ayri bir seye koymuyorsan bir gotureyim diyorsan bavula anca sigiyor canim.. ama ayri koyarsan iki tane sirt cantasi da yeter.
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bence de abarti tatile gitmiyorz sonuçta:)) ben yeni hazrlamaya basladm cantami ama tek bi çanta hazirlicam bebek ve ben için fazla bise koymicam zaruri seyler dışında..
0 oy
tarafından
Ben goturmedim anne bebek çantası ve küçük çanta aldım yanıma zaten özel hastane birçok şeyi verdiler 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
1 sırt çantası birde ufak el çantası ile gittim  kendime oğluma kıyafet koydum  bezi pişik kremi  çöp poşeti koydum yetti 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 315 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 293 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 567 göst.
29 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.