0 oy
140 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından

Arkadaşlar bugün yaptm daha koyu olur sanıyordum ama 2.cisi daha silik çıktı. Yumurtlama olmadı mı ya. :( takvime göre 2 gün sonra yumurtlama oluyor tekrwr edeceğim eğer daha da silik olursa bu yumurtlama mi oluyor. Yada oluşmadı mi. İlk testte Üstteki çizgi zaman geçtikçe belirgin oldu

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,573 puan) tarafından
Üstteki de yumurta olgunlaşmış alttaki de çatlamış canım mutlaka değerlendirin bugünü hemen ayağa kalkma hemen WC gitme
(166 puan) tarafından
Kesin yumurtlama olmuş mu canm bazıları tam. Koyu olmamış yumurtlama olmamış dedi. Değerlendirdim inşallah olur yaa:((
-Reklam-
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Benimki böyleydi tam 15 gün sabahı ucuz testelrden aldım ilk idrarla yaptım pozitif ti gebelik inşallah seninde oyle olur bence olmuş ha baktın daha kiyu çıka. Gün var o günü de değerlendirirsin parayla mı :)
0 oy
(193 puan) tarafından
Bende dün yaptim bu testle.gebe oldugumu.ogrendim biri silik biri net cikti bugunde normal gebelik testi yaptim cift cizgi cikti
(166 puan) tarafından
Inşallah benm de olur ne olur dua edin yaa. Bakalım canm bugün değerlendirdk inşallah olur inşallah dua edin lütfen
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yumurtlama ilkinde olmuş 2 incids silige doğru gidiyor ya o günleri değerlendirmen lazim yumurtlamadan uzaklaştıkça git gide çizgi geri siliklesiyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 205 göst.
0 oy
11 cevap 199 göst.
0 oy
2 cevap 192 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mert ali (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.

381,410 soru

11,418,545 cevap