0 oy
1,307 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Bilelim kac kişiyiz bakalım

31 Cevaplar

+2 oy
(12,264 puan) tarafından
Nerelisin peki Ankaralı olanlar çok iğrenç bugün biri yaşlı kadına bağıra bağıra ka.ltak dedi  kadın ses etme basım agriyir oğlun durmuyor dedi diye duyduğum şeyler bazen kulaklarım mi kanıyor cinsten hele adamların küfürleri Allah Allah 

İnsan ayrımı yapmam Ankaralı çok güzel arkadaşlarım var 

Benim yengem de çingene ama doğulu olanlar dan sizin ağrınız bozuk mu yoksa şehirden şehire değişiyor mu
(1,043 puan) tarafından
Anneye geliyorum zaten cuma günü sende geliyormuşsun anne dedi :-D
(12,264 puan) tarafından
Bacılar parti taym desene ☺️☺️ tmm yavrum harp çıkmaz inşallah ta güzelce sohbetin dibine vururuz ♥️♥️
(1,043 puan) tarafından
İnşallah çocuklari Bodrum'a bağlayalım :-D:-D:-D
(12,264 puan) tarafından
Hahahhaha Veysi akşama kada kucu beslemeye çıkartsin onları ☺️☺️☺️
(1,043 puan) tarafından
Aynen gezdirir onları inşallah :-D:-D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Romanlar nasillardir anlatsana hep merak etmisimdir :ermm:

(43 puan) tarafından
Nasıl lar bilemem ama biri vardı kardeşimin arkadaşı cok tatlı saygıli bir kızdı roman olduğunu gizlerdi evime çağırdım gelmezdi sebebinj sormuştum ben romanim  eşin istemez demişti çok üzülmüştüm onlar yapio diye onada o gözle bakilcak sanıyordu. İkna ettim sürekli şimdi gelip gider cok severimde insan önce insan olmali ya dinine meshebine diline bakmıyor ki 3 5 i kötü diye hepsini karalamamak lazım
(394 puan) tarafından
Ben de bunu millete anlatamıyorum yani sadece romanlarda değil bütün insanların 35i illa kötü cıkıyor bu sadece romanlara özgü bişey değil
(43 puan) tarafından
Doğru diyorsun canm vala ama bizim buranın adı çıkmis baya sürekli polisler mahallede gözleri kara. En cok kadınlarına üzülüyorum istemeden yapıyorlar yolun ortasında kadın bağırıyor bu adam beni zorla götüruyorlar diye sürekli kuoafere esleri getirir dert yakına yakına gidiyor lar ama ses eden yok korkuoyalar insanlar karışmazlar onalara
(13,202 puan) tarafından
La Mihri gel bize iki gün kal bütün Romanları tanıtayım sana Gizemcim her insan bir değil bizde de öyle bunun Türkü Romanı Kürdü yok da bizimkiler bi fena bi fena aman bir de ağzı bozuk ki sorma 5 ayda yıldık oysaki iki daha daha roman komşumuz var o kadar insanlıklı insan görmedim selamsız geçmezler akrabalar bir de
tarafından
Kendimi roman gibi hissetmeye basladim bende azcik agzi bozuk olabilirim ama accık ha :)
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Urman değilim ama çok severim 
(394 puan) tarafından
Ben kasımpasalıyım canım bursaya gelin geldim altınlarım var ama öyle abartılıcak sekil değil
(1,206 puan) tarafından
Bende bursadayim canım çok görüyorum kibar hanımefendi dusunuyorum bunlar gerçekten roman mı diye
(2,448 puan) tarafından
Altınların vardı bitti mi ;) ay bu şarkı beynimde bu aralar. Bende trakyalıyım trakyada yaşıyorum. Burda roman çoktur. Sevgiler :))
tarafından
Trakyadan selam!  Aynen adım başı roman bulgar kendimi yabanci bi ülkede sanıyom hic kendi memleketim gibi değil carsisi pazari bile tesettürlüyüm kıyafet bulamıyorummmm
(2,448 puan) tarafından
Heheh yeni geldin sanırım ben buralarda doğduğum için çok gelmiyorlar bana. Kıyafet konusunda haklısın şuan çok bile var lcw de falan. Eskiden hiiiç yoktu. Bizde hep intden alırdık elbise vs. Neresindesin trakyanın
0 oy
tarafından
Ayy valla Roman kafasi lazim bana ❤️ Ben en iyi onlarla anlasirim herhalde zjjsjs ☺️ 
(394 puan) tarafından
Takıl bana hayatını yaşa :D
tarafından
Ayyy severim kirik kafalari ben :D

Bizim eski gorev yerimizde ,osmaniyede mahallede vardi .cocuklarini pek severdim :D
Sohbet ederdik minnoslarla :D cok komiklerdi he .Bi de asiri olgunlardi .Bana yenge diyolardi shshsh
(394 puan) tarafından
Onlar kimseye abla demez yenge derler
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Az Kibar olsana roman  hanfendileri mesela roman değilim  ama ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Acaba icimde bi romanmi var bende bi kibar olmayi beceremedim ahahahha
(6,919 puan) tarafından
Kız  neresi merkezmi  ben mkpasa
(394 puan) tarafından
Ben osmangazi deyim canım :D
(6,919 puan) tarafından
Roman mah misin
(394 puan) tarafından
Evet canım kamberler
0 oy
(253 puan) tarafından
Ay ben roman degilim ama romanlari çok severim roman havası oynamayı çok severim roman müziği çalınsin düğünde evde oynamadan yapamam 
(394 puan) tarafından
Alıştır zarar gelmez
(253 puan) tarafından
Aynen zarar gelmez teyzesi
(1,370 puan) tarafından
A20220 yaAn ismin neydi senin?
(253 puan) tarafından
Kendi ismim ayfer bebek bakiminda annelik kutsaldir
(1,370 puan) tarafından
Anladm birini ariyprumda sen oldugunu sandim)
0 oy
(1,712 puan) tarafından

Bende roman değilim sekiz senedir trakyalı olarak alıştım romanlara bayılıyorum ortamlarına hiç biri birbirini birbirinden üstün görmüyo her roman havası duyduklarında yolda bile olsa yerinde duramayıp oynamaya başlıyorlar çok sıcak kanlı insanlar abe naparsın beyaa:D

(394 puan) tarafından
Aynı ben işte :D
0 oy
(1,763 puan) tarafından
İllede roman olsun :)) roman degilim ama düğünlerini seviyorum roman havalarını da oynamayi çok sevdigim için olabilir :)) bunu yazatkenbike aklimdan roman havasi geçirip yatağın icinde sallaniyorum :))
(1,763 puan) tarafından
Yaa bana da zoom dan ders ver kız roman havasi oynama dersi .dsjsnb
(394 puan) tarafından
Agı nerden öğretem sana :D doğustan olcak o
(1,763 puan) tarafından
Bende doğuştan var oynarım ama yapamadigim figürler var :)) birde birşey soracağım yanlış anlamazsan egee çingene derler bizim oralarda onlar roman olmadiklarini söylerler aranızdaki fark ne onlar neden romanligi kabul etmiyorlar
(394 puan) tarafından
Çingene farklı kişiler çingeneler swpetcidir cadırlarda yatarlar agızlarından küfür eksik olmaz rezil gibi hayat yasarlar
(1,763 puan) tarafından
Onlarda romanligi kabul etmiyorlar bir defasinda duymuştum biz roman değiliz bize roman demeyin diye kavga etmişlerdi merak etmiştim canm neden bu kadar tepki verdiklerini sağolasın merakimi gidermiş oldun :))
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ay ben sizin konuşmalarınız bayılıyorum ve çok iyi oynuyorsunuz 
(394 puan) tarafından
Düğünün sonunda illaki kavga olur heriflerden
(4,698 puan) tarafından
Şalvar giyiyor musun sende
(394 puan) tarafından
Giymemmi cok rahatım onlarla
tarafından
Hangi gultepede kız izmit mi
(4,698 puan) tarafından
Kâğıthane İstanbul
0 oy
(355 puan) tarafından
Ben roman değilim ama olmak isterdim yolda arabamız bozulmuştu kadının kocasını uykusundan uyandırmıştı ablamın çocuğu vardı eve davet etmişlerdi iş uzun sürmüştü Allah razı olsun onlardan
(394 puan) tarafından
Herkeze evimizi yerimizi açarız
(355 puan) tarafından
Çok neseliydiler ama varya evde böyle sürekli roman aman bea napivercen gel şöyle hadigari
(394 puan) tarafından
Bizde öyleyiz işte
(355 puan) tarafından
Rabbim daim etsin inşallah insanda mermahet varsa bırak romanı kürdü alevi sunnisine bile yakisiyor
(394 puan) tarafından
Aynen öyle kardeşim
0 oy
tarafından
Roman komşularım var kavga kıyamet eksik olmuyo bı anda parlıyolar. Bı anda da bakıyoruz hiç bişey yok demin onlar birbirlerine girmiyodu sanki.4 yıldır da gurultuden başka zararlarını görmedim
(394 puan) tarafından
Belli sen sevmiyon romanları
tarafından
Sevip sevmemek değil canım. Ben Ankara'da büyüdüm Ankara kalesine çıkamazdık çinçinin adını bile anmaya korkardık. Şimdide böyle komsularim olunca korkuyom valla. Geçen düğünde tabanca bile çektiler. Ayrım yok bende Türk'ün de iyisi kötüsü var Kürt' ün de Roman ında
(394 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(350 puan) tarafından
Aretim roman değilim ama severim be romanları. İsterim muhabbet edeyim, oynayayım karşılıklı 
(394 puan) tarafından
Yaz bana ederiz aret
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ya aslında ben romanların dini inancını merak ediyorum çingenelerin vs
(594 puan) tarafından
Aaa öylemi hangi post canm. Benim eski hesabım kapandı. Benimde Gözüm ariyordu seni inan  acaba bulabilecekmiyim diyordm.
(4,889 puan) tarafından
Ikizlerim var fln eşinin sorumsuzluğunu anlatmıştın:)))
(4,889 puan) tarafından
Özelden yazıcam sana işlerimi bitiriyim bi :)
(594 puan) tarafından
Tamm canm :) kolay gelsin
(2,448 puan) tarafından
Ayda breee tanıdık çıktı ya kız bunlaar:)))
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Dur biraz duyar kasayım,  Güney Koreliyim ama kuzey koreli arkadaşları da çok severim. güney Koreli kuzey koreli kardeştir bunu bozan kalleştir ....
0 oy
tarafından
Evleneceksen gel solmaz hakkında ne düşünüyorsunuz
tarafından
Kız güldürdün beni sabah sabah ireemm:)))
(5,338 puan) tarafından
Ayy ide o dilek vardı zuhal topal da daka başı kıvıryordu kalça yı onee be
tarafından
Roman denilince aklıma ilk gelen o kız oluyor sorayım dedim :))
(1,370 puan) tarafından
Ben seviyodum ya solmazi  cok guzel oynuyor bide:))
tarafından
Yok ya sevmiyorum ben... hiç hemde. Kişiliğinden ötürü
0 oy
tarafından

Roman değilim ama trakyalıyım abeee :)

(2,448 puan) tarafından
Neresinden mariko :D
0 oy
(594 puan) tarafından
Kız geçen romanın bitanesi eşime abeee yaa almazmısın şu güzel ablama bı gül ya dedi eşimde almamm ablacım eşim kendisi gül zaten napacak gülü dedi Ramon kadını e kendi gülünü kendi koklasin abee dedi yanımızda da kız çocuklarım vardı eşimde bak kendi gülleri burda onları koklar dedi. Ben şok ikiside birbirinden fena ne yazikki allmadı gülü bana :D
(2,448 puan) tarafından
Hahah :))) onları yenmek kolay değil lafla helal olsun :D
(594 puan) tarafından
Aynen canm bizimkide fena ben lafta sıfırım kalakalırım öyle ama uyanık herif :) ama şok oldum almamak için daha ne söylesin kadın baktı baş edemiyor uzaklaştı :)
(2,448 puan) tarafından
Heheh erkeklere para deme . Gereksiz o gül:))
0 oy
(410 puan) tarafından
Roman değilim roman mahallesinde oturdum 1 sene yararları oldu zararları olmadı bilmiyorum kişiden kişiye değişebilir ama ben onlardan çok memnundum yardımıma hep onlar gelirdi halen de arar sorarlar sağolsunlar ama buraya yeni taşındım çingeneden karaçiden beterler yani roman falan değiller ama güya da romanları beğenmezler her türlü kavga burada özlüyorum eski mahallemi çok saygılılardı
0 oy
tarafından
Nerelisin canım izmir Tepecik te çok var roman 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayy ilkokulda roman arkadasim vardi izmirliyoz Allahim bayilirdim onun mahallesine gitmeye herkes sokaktaa beraber yer beraber oynarlardi bir ates bincekirdek tamm dunya umurlarinda olmazdi .hayattan zevk almasini bilirlerdii 

Aahh cevriyeem özlemisim valla simdi nerlerde acaba :/

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 573 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Öykü'mün öykü sü (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 232 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kayab (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 631 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 290 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde Fesra (202 puan) tarafından soruldu

379,053 soru

11,346,004 cevap

34,812 kullanıcı