0 oy
122 göst.
Aile kategorisinde (224 puan) tarafından
Kızlar iki çocuğum var bebek altı qylik sadece çocuklarla mi kutlasak yoksa annesi ablasıni falan cagirsam mi bide sürpriz yapacam haberi yok işten geldiği gibi mi patlarsam sürprizi yemekten sonra mi fikir verin lütfen yalniz mi olsak ya da kaynanalari ve annemleri cagirsam mi kararsiz kaldım

7 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bence çağırma bebeğin le zorlanırsın 

Pasta nin yanına iki şey yapsan perişan olur sun
(224 puan) tarafından
Bebeğimde çok huysuz bu arada hiç yerinde durmak bilmiyor uyumuyor vs vs
(12,264 puan) tarafından
O zaman çağırma
(224 puan) tarafından
En iyisi o galiba
-Reklam-
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Kaynanan ne yapacak yanınızda kız. Kutlayın işte kendi kendinize 
(224 puan) tarafından
Ne bileyim kız :))bize yakınlar ya sonra niye cagirmadinn falan demezler inşallah
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yalnız olun artık siz bir ailesiniz 
(224 puan) tarafından
Yakınlar bize küsmezler inşallah zaten bebeğimde küçük durmuyor bide hastalıkta var kararsız kaldım cagirmamam en iyisi
(537 puan) tarafından
Yani sonuçta eşinin d.gunu siz beraber kutlayın kimseyi çağırma çok takma bnce yok kuserler yok kızarlar hani çocuğunn d.gunu olsa neyse de
(224 puan) tarafından
Evet cnm yalnız olsak daha iyi
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yanlız kutlayın en güzeli 
(224 puan) tarafından
Çocuklarla kutlariz artık çokta yaramazlar ya:)))
(12,494 puan) tarafından
Allah bağışlasın işte aileleri çağırırsan bişiler hazırlaman gerekecek çocuklar la zor olur bi başınıza kutlayın en temizi ;)
(224 puan) tarafından
Aynen cnm bişey yapamiyacam zaten çocuklardan dolayı başbaşa oluruz bizde
0 oy
(350 puan) tarafından
Aile içinde kutla canım bi de bebekle millete nasıl hizmet edeceksin. Hem daha güzel olur. Kalabalıkta anlamazsın bile nasıl geçti 
(224 puan) tarafından
Evet cnm herkes öyle söyledi en iyisi oyle yapacam inşallah güzel olur
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Cagirmam bize özel yaparım önce kapıya bı not iste  hayatındaki mucizeler  ikinci not yazarım görmek istermisun  3 not solanda seni bekliyor 4  ve sözlü not sürpriz iyiki benim eşim  cocuklarimin babası  oldun ehh iste bizde senin mucizeleriniz iyiki doğdun. Derdim  ☺️☺️☺️
(350 puan) tarafından
Vaaayyy hem romantik hem bedava  aklımda bulunsun ilerde yaparım kız
(224 puan) tarafından
Ayy canım nede güzel yazmışsın  valla ben bunu yapayım en iyisi ya çok güzel fikir oldu varsa daha alıyım o güzel fikirlerinden
(6,919 puan) tarafından
Hem romantik hem de  şakacı biriyim. ☺️☺️☺️☺️
(224 puan) tarafından
Çok tatlısın cnm sen çok yaşa
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim hazirlik konusunda yardimci olurlarsa cagir hic degilse onlar cocuga bakar hazirlarsin sen de vs... Yada yardım ederler
(224 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun cnm bide baya yakınız aynı sokakta oturuyoruz ama kararsız kaldim şimdi :)
(7,791 puan) tarafından
Sen bilirsin de ben oyke seviyorum yani :) esin kalabalığı seviyorsa da bunu yapabilirsin.. yada kaynansnlar hazirlik yapip gitsinker esin gekince sen gizlice ara gekin riye yada saat bekirleyin yemekten sonra kapi caksin sen ac odaya bi girin beraber elinde pasta iyi ki dogdun diye şok olsun :D
(224 puan) tarafından
İlk başta oyle düşünmüştüm zaten cnm ama yardıma gelseler erkenden gelirler ve gitmezler onlar şimdi yemekte yapmam lazım bide kalabalıkta gelirlerse bilemiyorum
(7,791 puan) tarafından
O zmn bosver cnm zorlar seni ..
(224 puan) tarafından
Aynen cnm zorlar bencede

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Hsret.1234 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 27 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sakinkal (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kadirinannesi16 (53 puan) tarafından soruldu

380,180 soru

11,381,516 cevap

34,874 kullanıcı

...