0 oy
240 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (692 puan) tarafından
6 aylik olduk bugun doktor bebegimin gelisimi onde diye 9. Ayda alacagi kani 6. Ayda istedi igneyi cocugumun elinun icinde bi oraya çeviriyor bi buraya ve bi turlu damari bulamadi cikardi diger eline soktu ordada aybi sekilde bulamadi cocugum ciyak ciyak agliyo ayaklarina bakti orayada sokacakti istemedim gerek yok dedim bosu bosuna cocuk agliyo aci cekiyo diye çıktım doktorun yanına gittim damar bulunmuyo kan vermicem dedim tamam sorun yok 9. Ayda mutlaka verelim ama dedi madem bu kadar onemi yoktu o kadar doktor olmuşsun 6 aylik bir bebegin daha damarlarının gelişmediğini ogretmediler mi sana çocuğum bosu bosuna o kadar aci cekti ..!

7 Cevaplar

0 oy
(1,335 puan) tarafından
Bizim canimizdan can gidiyor onlar ne kadar relakslar. 
-Reklam-
0 oy
(1,144 puan) tarafından

Ay kan verme kabusumuz oldu ya o kadar çok acıttılar ki kızımın elini de kan alınırken bakışı anne beni kurtar der gibi içim parçalandı ya :'( herkes alamıyor bebeklerden samsun da da verdik kan orda kadın ilk denenede aldı 

Kızım şimdiden hastaneden korkuyor tramva oldu resmen sırtını dinlerken bile ağlıyor 
0 oy
tarafından
Yazık günah değil mi çocuğa boştan yere acı çekti ağır damarı bulsaydı geri zekalı
0 oy
tarafından

Hemşireyle ilgili bi durum ne yazık ki 

Özel hastanedeki hemşire o kadar güzel ilgilenip alıyor ki tek seferde gel birde sağlık ocağını gör ;)

Özel yada devlet farketmiyor gerçekten Rabbim iyi doktorların eline düşürsün 

(13,202 puan) tarafından
Yok la geçen iki hemşire keremin kolunda iki kez girdiler özelde aynı. Benim için sorun değil ama yani defalarca kan verdim anlık acı oluyor geçiyor çocuk olaydan korkuyor büyütmemek lazım
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bıktım gerçekten doktorlarin  rahat tavirlarindan ilgisizliklerinden ya 
0 oy
(872 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Ben de hiç sevmem korkarım. Ne kadar lazımsa benim kollarımı delsinler kızımın canı acımasın. Biz de bi alerji doktoruna gittiğimizde kan istedi. Kızım daha 25 günlüktü. 2 hafta sonra bi daha geleceksin demişti, diyet verdi bana. Geldim kan sonucunu ben sormazsam hatırlamıyor bile. Madem o kadar önemli değil niye deldirttin yahu. 25 günlük bebeğim damarında kan mi olacak nasıl ama damarını aradılar. En son iğneyi çıkartıp mini ellerini sıktı 2 tüp anca yarışına geldi. Üstelik öğrendim ki 2 yaşına kadar kandan anlaşılmazmış alerji,  kesin sonuç çıkmazmış. Nasıl üzüldüm ama.
0 oy
(3,552 puan) tarafından
9 aylıkken kan tahlili yaptirmistim şimdi 19 aylık travma oldu çocuk o günden beri hastaneden deli gibi korkuyor 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 259 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 742 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 881 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,829 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 267 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sadece cocuk (247 puan) tarafından soruldu

382,975 soru

11,463,862 cevap

35,057 kullanıcı

...