0 oy
262 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar jenny willy 5numara bebek bezi kullanan varmı fiyatı nedir 

5 Cevaplar

0 oy
(715 puan) tarafından
42 tl fiyatı bimde hepsi geçen gün baktım ben 3 numarasını kullanıyorum 42 tlleye aldım diğerleride aynı fiyattı
(715 puan) tarafından
Bim kafayı yemiş kız valla fiyatları 2 ay içinde yükselttiler yani şu dönemde en çok ihtiyaç olan şey ben yeni doğanı 19 tl falan alıyordum şimdi 32 tl olmuş yazıklar olsun valla
tarafından
En azından fiyatlar olduğundan bir iki lira yükselsede millette zora düşmese 13lira birden zam yapmışlar vay be
(715 puan) tarafından
Aynen öyle canım valla keşke şu mama fiyatlarıda çok yükselmesede bari sütü olmayan durumu olmayan analar alabilse
tarafından
Ay evet birde o var değilmi Allah'ım yardımcıları olsun zorda darda olanların hepimizin inşallah hayat gerçek anlamda çok pahalılaştı
(715 puan) tarafından
Aminn
-Reklam-
0 oy
(6,748 puan) tarafından
Bende  mrk ediyorum molfix  kullaniyoruz  ama pahalı jenny willy  alalım diyoruz bu sefer
tarafından
Herşey çok pahalı canım ya merak ettim ne kadar acaba
0 oy
tarafından
43 lira icinde 32 var galiba
tarafından
Abooo sleepyi bıraktım hem sızdırıyo hem pahalı diye bu bez sleepiyide geçmiş valla
tarafından
Evet ondan daha pahali maalesef ve slepy kizimi bir pisik yaptı birkez aldim bime gidemedim diye pisman oldum kizim 1 ay pisik cekti hemde nasil etleri kanadi
0 oy
tarafından
Bu hafta fırsat paketleri geldi kaptan pengu ve arkadaşları lisanslı 180 tanesiydi sanırım tam emin değilim 75 tl
tarafından
İçinden çıkanda 32tane haaa tanesi 1liradan fazla
tarafından
Aynen öyle temel ihtiyaç olan ne varsa anasını ağlattılar bebek bazi bebek maması sıvı yağ un şeker çay bir paket makarna 3 lira 5 lira olabilir mi el insaf allah aşkına
(1,251 puan) tarafından
Aynn bizde iki tane aldik 200 tane bezimiz var simdi evde:D
tarafından
Oohhh yesin içsin s.csin minnak rahat rahat "D
(1,251 puan) tarafından
Ahaha aynen öyle yapiyo:D
0 oy
tarafından
Burda baya baya anne kullaniyor memnunlar da
tarafından
Bende kullanıyodum canım geçen sene sonra içeriğiyle oynadılar kızım aşırı derece pişik oldu sleepy kullanıyorum sızdırıyo bununda fiyatını merak ettim ne kadar acaba diye
tarafından
Bilmiyorum ki bende sleepy kullanıyorum
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim yinede

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 134 göst.
27 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde BetulOpoz (377 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 2,941 göst.
29 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 453 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.
15 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegulsevdaa (12 puan) tarafından soruldu

374,602 soru

11,203,943 cevap

34,506 kullanıcı

...