0 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde (1,216 puan) tarafından
Kızlar ilk gebelikler genelde tecrübesiz bilmediğimiz ve endişelendiğimizden sorabiliriz merak etmeyin herkesin vardır:)) benimki herkes sağdamı hisediyosun soldamı diyince bende bebek sağdamı soldamı demiştim doktorda rahimde tam ortada demişti ama çok utandm bilmediğimiz için :)) :

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bn çok soru sorardım doktoruma artık adam bir gün bana tedavi gördün mü dedi bnde hayır hocam tedavi görmeden hamile kaldım yok psikolojik olarak tedavi gördün mu  yok hocam dedim  travma oluşmuş sende dedi aslında doğru ilk çocuğum öldü diye dikat ediyordum soru sormam ondan di
-Reklam-
0 oy
(123 puan) tarafından
Ben doktora 9 ay boyunca hiç soru sormadım ama Sezeryan olurken ameliyat masasinda yatmaktan sıkıldığım için başımda duran hemşireye ben uyusam olur mu demiştim hala hatırladıkça utanıyorum 
0 oy
tarafından
34 haftalık nts ye bağladılar yanimda ki kadın bağırıyor bende doğuruyor mu o dedim güldüler hayır ağrısı var hatta senin daha çok var ama sen niye sakinsin bu kadar dediler bende benim ağrım yokki midem ağrıyor akşam çok yemek yedim dedim oradakiler güldü bana ama ben doğuma da ağrıyla gitmedim ağrıyı hiç hisetmedim hatta suni verdiler onun ağrısı bile girmedi :)
0 oy
(3,729 puan) tarafından
İki hamilelik geçirdim nerdeyse hiç soru sormadım doktoruma zaten kendisi ben sormadan herşeyi söylüyordu birde ben aşırı arastiriyordum sorma gereksinimi duymadım hiç 
0 oy
tarafından
Bende şey demiştim ultrasonda bakarken bebeğimin kafasi ne tarafta yatarken kafasının üstüne yatmak istemiyorum demiştim oda boşver sen kafayı dedi :) 
0 oy
tarafından
Bağırsaklarımda tedavi görüyorum ve sadece bağırsaklarımda ki sorun bebeğe zarar verir mi diye sormuştum 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 310 göst.
0 oy
14 cevap 175 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 663 göst.
31 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 162 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Azranur12 (43 puan) tarafından soruldu