+1 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (292 puan) tarafından
Selamın aleyküm kızlar  hamilelikte pıhtılaşma olduğu için iğne kullandım aşı olmak istiyorum ama korkuyorum bu sebepten. Bçylemolup korona aşısı olan var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(292 puan) tarafından
Bilgsi olan yok mu
(1,862 puan) tarafından
Ben olmam şahsen ama birşey olacak diye korkumdan değil gerek yok o aşıya guvenmiyorum
(292 puan) tarafından
Bende güvenmiyorum ama o kadar haber görünce tereddütte kaldım  hatta istihareye yattom çok içime sinmedi yine yatacaktım regl oldum kaldı
(1,862 puan) tarafından
Ben korkarım kız nasıl yatıyon sen
(292 puan) tarafından
Kız namaz kılıp yatıyon:)korkacak ne var ki :) bende kötü rüya görürüm diye tedirgin oldum iki alakalı yarı olumlu bir kötü rüya hatırlıyorum tabi kızım zırt pırt kalktı mecbur bende kalktım durdum ama hiç konuşmadan yattım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktorun daha iyi bilir canim 
(292 puan) tarafından
Sağlık ocağı bana hastaneye gitmen lazım dedi vurmak için doktorumla iki yıldır görüşmedik unutmuştur :)
tarafından
2 yil gecmisse bisey olmaz ya
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm pihtilasma varken dogum yaptin deme bir sorun cikti mi

Bnm kardesimde 10 gune dogum yapacak hergun igne vurdu kendine dogumdan korkuyor simdi
(292 puan) tarafından
Korkmasın benim suyum geldi akşam altıda iğne yaptım gece birde suyum geldi iğnenin etkisi on iki saat diyip sabah altıda suniyi verdiler gece on bire kadar olmadı doğum sezeryama aldılar yani düşün beni normal doğurtavaklardı sıkıntı olmaz diye
(4,152 puan) tarafından
Ay inss kardesmdede sknti olmaz onunda sezeryan. Peki dogumdan sonra tedavi gordunuz mu pihtilasma hala varmi
tarafından
Zumracım eğer iğne kullanıyorsa inşallah bişey olmaz doğumda benimde kronik olarak var 1 ay içinde doğrucam sezeryan lakin belden iğne kabul etmicem direk uyutsunlar bel iğnesinin etkisi de ola bilir pıhtı ya, tedaviyi iyi bir kalp damar cerrahi si görmesi gerek ozmn tedaviyi o verecek
(4,152 puan) tarafından
Anladim.canm.saglikla kavusun insaallah Rabbm sifa versin
0 oy
tarafından
Canım bende pıhtılaşma var kronik olarak ama tavsiye etmiyor kimse bende olmak istemiyorum çünkü pıhtı atma ihtimali ola bilir çünkü aşının yan etkisi olur olmaz o bünyeye kalmiş artık 
(292 puan) tarafından
Evet bende ondan korkuyorum ben korona olduğumda kendi tedavimi kendim yaptım on gün iğne kullandım yine
tarafından
Yani pıhtı olmayan kişilere bile iğne yazıldı ve aspirin kullanılması tavsiye edildi
(292 puan) tarafından
Bunu çok sonra çıkardılar ben ilk çıktığı sene olmuştum:)
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Ben asi oldum sonra hane olduğumu öğrendim kan pıhtılaşma si var her gün iğne oluyorum hiçbir sorun da yaşamadım alakası bile yok canım aşıyla kan sulandırıcı kullanmanın 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Evet bende aynı sorunları yaşadım hamileliğimde iğne kullanmıştım... aşı oldum haftaya 2.dozu olucam bende korkmuştum ama şükür iyiyim 
0 oy
(7,425 puan) tarafından
Ben ıne dıyıldı colaspın kulanıyom var kan pıhtılasma sorunum asimi oldum 2 sınır bısey olmadı 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ygzelisa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 127 göst.
23 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Turkiyem1998 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Eda34 (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
27 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...