0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (731 puan) tarafından
Bekarken aşırı derece çay içerdim babamla bahçeye oturur kocaman çaydanlığın dibini görmeden kalkmazdık başından şimdi eşim çok çay aramaz çok nadir demle içelim der o yokken zaten yalnızım tek başıma da demleyip içmek çok aklıma gelmiyor gün içinde 1 bardak çay içmez isem aşırı derece başım ağrıyor içtiğim zaman 10 dakika sonra ağrı filan kalmıyor siz de böyle mi? şimdi de ağrıyordu demledim eşimle içiyoruz eşlik ediyor oda :) 

11 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende bekarken çok içerdim. Ailemde tam bir cayciydi. Evlendim niyeyse icesim gelmiyor 7 senedir. Kahvaltıda tek içiyorum onun dışında hiç aramıyorum.
(731 puan) tarafından
Şimdi aynı bende öyleyim günde 1 bardak anca bide hamileyim pek çok çay tüketmeyin diyorlar ondan da çekiniyorum
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kansızlık yapıyor çay okadar düşkün değilim sabah canım ister ama akşam belki 
(731 puan) tarafından
Bende sadece sabahları ve akşamları günde 1 bardağa düşürdüm
(4,961 puan) tarafından
Bide ben şekerli içerim o yüzden az içmem daha hayırlı iyi ypmissin canım herşeyin azı karar
(731 puan) tarafından
Hamileyim doktor çok çay önermiyorum ben dedi o yüzden düşürdüm bende miktarı hatta arada bazen sadece 1 bardak kahvaltı da içmeye çalışıyorum
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Evet bnde çay içmeyince başım ağriyor
(731 puan) tarafından
Tek bende olmuyor muş :)
0 oy
tarafından
Ben memlekete gidince Çaycı olurum eve gelince evde eşlik edecek kimse olmayınca içmiyorum pek kahvaltıdan kahvaltıya 
(731 puan) tarafından
Bende annemlere gidince çay çok içerim çünkü ocakta babam sayesinde hep hazırda :)
tarafından
Bizde hepimiz içeriz :) Babamda sever annemde kardeslerim. Abim hele kimsenin demlediği çayı da beğenmez kendi demler :)))
(731 puan) tarafından
Babam sabah 5 de kalkar demler nasıl canı istiyor o saate o çayı daha çözemedim
0 oy
(144 puan) tarafından
Benim de ailem pek içmezdi bende kahvaltıda 1 bardak anca içerdim evlendim eşim ve ailesi çok seviyor şimdi onlar içti mi bende 2-3 bardak içerim ve 3 öğün demleriz çayı :) 
(731 puan) tarafından
Eşim ve ailesi hiç sevmiyor kahvaltıdan kahvaltıya alışmamışlar evde durmazlarmış ki hep çalışır yorgun gelir uyurlar mış
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Aynı bizi anlatmışsın.. Ben severim, bi çaydanlığı bitiririm ama eşim hiç içmesek yine aramaz.. Öyle hemen baş ağrısı olmaz ama bir defasında bi kaç gün içmedim diye kolum uyuşmuştu, halsizlik olmuştu hiç unutmuyorum :)
(731 puan) tarafından
Hiç sevmiyor ya demliyorum getiriyorum ancak 1 bardak oda belki ben tek başıma içiyorum
(1,552 puan) tarafından
Benimki de kahvaltıda çaydan başka bişey yapmadığım için mecbur iki bardak falan içiyor.. Çay yerine başka bişey yaptığım zaman onu da içmiyor.. Akşamları da ayda yılda birdir demle de içelim dediği, onu da en fazla iki bardak içer yine
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bizde de annemle kahve keyfi çok yapardık gün içinde eve geldiğimde işten üç dört tane kahve içerdik şimdi eşim kahveyi çok sevmez o sevmiyor diye benim de içmek aklıma gelmiyor aradı bir keyfim isterse yapar içerim ya da o der yap içelim diye o şekilde eskisi kadar içemiyorum ben de
0 oy
tarafından

Bekarken de evli.ikende hamile.iken de çok içerim eşim de sever çok içeriz 

Kahvaltıdan 1 saat sonra icmezsem.hem dinç olamıyorum hem kendime gelemiyorum

Erzurumlu olarak birde limonlu içerim:D doping gibi gelir

(731 puan) tarafından
İçmeyin ce baş ağrısı yapıyor mu peki :) böyle bende hamileyim aşırı istiyor canım dayanamıyorum
tarafından
Hemde nasıl doktora sorduğum da alıştırmışsın kendini dedi:/
(731 puan) tarafından
Benimde kan değerim düşük çıktı doktor çayı azalt dedi günde 2 bardak ancak içiyorum diyorum gerekirse onuda içme diyor
tarafından
Evet kansızlık yapıyor ama çay olmazsa duramam :))))
0 oy
(120,156 puan) tarafından
askim alakasiz olcak ama sizin civcivler ne oldu ☺ bi ara gostersene
hahahahaha yaaaa
(731 puan) tarafından
Yavrular iyide o her bulduğunu yavrulara yediriyor o yüzden çok zayıf kalmış içim acıdı yeteri kadar da yem veriyorum ama doymuyor lar galiba yavrular aşırı yiyor galiba çok yavru yükledim sırtına yavrucağın :(
bi ara fotolarini cekersen yuklesene edos ⚘
(731 puan) tarafından
Tabiki çekerim ❤️ne demek
⚘❣⚘❣⚘❣⚘⚘❣
0 oy
tarafından

Eşimde çaycı bende evlenmeden önce de çok içerdim. Eşiim gündüz işteyken de demler içerim. 

(731 puan) tarafından
Bende çok seviyorum ama işte tek başına desikodusuz tadı çıkmıyor :D
tarafından
Ben arkası arıyorum. Görüntülü konuşup bol bol dedi kodu yapıyoruz.
(731 puan) tarafından
Benimde 3 ablam var başkalarına çeneleri düşük bana gelince ağızları zor açılıyor
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Aynen bir bardak bile içsem ayrılırım 
(731 puan) tarafından
Yalnız değilmişim :D
(13,203 puan) tarafından
Çok pis kafası var demler kalanını çöpe atarım daha iyi

İlgili sorular

+4 oy
22 cevap 688 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
+1 oy