0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben olsam çok sevinirim. Eşimin iş arkadaşının evine gidecegiz

28 Cevaplar

+1 oy
(6,801 puan) tarafından
Kızsa elbise al, erkekse kışlık tulum. 
-Reklam-
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Vallahi bende sevinirim en büyük ihtiyaç çünkü
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende sevinirim ama hediye alacağınız kişi stoklamissa eğer sizin almanız gereksiz olabilir 
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Arkadasım bebeğine mevlit yaparken daha bekardım ablam bez ıslak mendil falan işe yarıyor demisti bende Bi paket bez ıslak mendil bebek şampuanı yağı Bi paket yapıp götürmüştüm en büyük ihtiyaç bu biliyor musun diye çok mutlu olmuştu 
0 oy
tarafından
Ben arkadasıma 2 paket bebek bezı ıkı tanede amıgurımı zurafa örmüştüm bıde çıngıragını felan yapmıstım .ikiz bebegı vardı 
0 oy
(253 puan) tarafından
Valla çok güzel düşunmüşsun al bence ama marka takıntısı var mi acaba karşı tarafın molfix primaya kimse hayır diyemez bunu alabilirsun
0 oy
tarafından
Kaynıma aldım. Bebek bezi ıslak mendil ateş ölçer bir takım da giysi ha bide bi çeyrek tabi
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Hangi marka kullandigini biliyorsan alabilirsin. 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Olur niye olmasin bi bez bide şampuan al bari :D
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ayy ne iyi olurdu valla 10 numara hediye ama hangi marka kullandıklarını öğren önce 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Valla ben ogluma 1yil neredeyse bez almadim esimin dayilari halalari ne zaman gelseler hepsi bez alir getirirdi :D bence en guzel hediye))
0 oy
tarafından
Sadece bez alıp gitmek olmaz ama paket halınde bebek yagı sampuan ıslak mendıl vs vs yanına bısıler daha alıp cok makbule geçer bır hedıye olabılır ama yanına bırde kıyafet ıster yınede bence
tarafından
Ozaman kıyafet tek alirm ne gereği var bezin
tarafından
sana kalmıs valla canım kıme gıttıgınde aradakı bagda onemlı mesela benım kardesten öte arkadasım var uc takım kıyafet yas pasta ve bana hos bır hedıye ıle gelmıstı bebek gormeye
sızde oturmaya gıdıceksınız sonucta aılece kıyafet  ve pasta olabılır hosgeldın yazısıyla beraber bebegın ısmı yazabılır yada hosgeldın minik tarzında bısey samımı ve hos olur :)
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Almam yani hangi bezi kullanıyor bilemem 
0 oy
tarafından
Yerinde olsam bi sepet yaparım bez ıslak mendil şampuan bide pişik kremi çok önemli şeyler bunlar
0 oy
(95 puan) tarafından
Bebek bezi 

Islak mendil 

Alırdım 

Marka olarak prima alabilirsin 
0 oy
(22 puan) tarafından
Hiç birinin giydirilmemesine rağmen kıyafet götürenleri anlamam zaten bile bile yazık günah. Ben hiç kimseye kıyafet goturmedim bugüne kadar hep para verdim. Bez ve ıslak mendil de çok iyi fikir . 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bana göre de en güzeli para götürmek. En iyisi parasını takarım annesi neye ihtiyacı varsa onu alır. 
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Benim bir arkadaşım vardı herkese benim için en iyi hediye bebek bezi diyordu arkadaşlar da onu götürmüştü olabilir
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bende sevinirim ama bilemedim kişiden kişiye değişir bezi alıp gzuel süsler yapıyorlar öyle yapıp götürebilirsiniz ben arkdsima oylebyapacam doğum yapınca giderken 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Evet nasılsa bi ihtiyaç ama bi de takım vs bisey daha alırım bi bez şık durmaz

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 438 göst.
20 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 221 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 388 göst.