0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
Iyi aksamlar hanımlar. Ben 3. Bebeğim e hamileyim dogumuma az kaldi 34 haftalığım. Ama cok korkuyorum dogum yapmaktan degil. Bana birsey olacak diye kizlarim geliyor aklima bu hamileligim cok sıkıntılı geciyor. Ne olursunuz bana dua edin bu dusunceden kurtulayim cok üzülüyorum. Allahim kimseyi zorda koymasın insallah. 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bol bol inşirah oku canım rabbim ferahlatsın kalbini inşallah 
(67 puan) tarafından
Okuyorum canim bol bol kurani kerim de okuyorum ama aklima ölüm geldigi an cok daraliyorum :(
-Reklam-
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Rabbim ferahlik versin bende 3.ye hamileyim daha basindayim benide boyle korkular sariyor bunda bayada zor geciyor ama iyi dusun iyi olsun rabbim sag saglim dogurup yavrularina kavusmayi nasib etsin
(67 puan) tarafından
Amin insallah canım Rabbim kimsenin evladini kimsenin eline koymasin. Kucagimiza sag salim alip evimize hep birlikte donmeyi nasip etsin Rabbim. Kendi kendime bir ben miyim acaba boyle seyler dusunen diye sormustum. Rabbim korktugumuza ugratmasin insallah
(1,921 puan) tarafından
Amin canim insallah korkma Allahin izniyle dua et
(67 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
(451 puan) tarafından
Hic cocugim yokken gauet normal gitmistim doguma kafat rahat 2. Hamileydim dun kalp atisini duyamadik 3 aylik bebegim ölmüş kürtaja goderken ayni senin düşündüklerinin aynisi düşündüm çünkü seni bekleyen evladin var evde aklin pnda kaliypr ve en önemlisi insan kimseye guvenipte emanet edemiypr bacim cok iyi anliyprum seni bol bol insirah oku icin rahatlar bu sdusunceler gayet normal sıkma canini 
(67 puan) tarafından
Insallah canim dua ediyorum ama duadan sonra yine bir daralma geliyor. Psikolojim bozuldu resmen. Insallah sag salim dogurup gelmeyi nasip eder Rabbim sende dualarindan unutma beni Rabbim yardimcin olsun seninde

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 75 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zeynepagd (357 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 200 göst.
0 oy
23 cevap 329 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 528 göst.
18 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Rima (1 puan) tarafından soruldu