0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (287 puan) tarafından
Ben oğlumu uyuttum evi temizledim mutfak banyo derken saat olmuş bu saat malum uyuduğu gibi işlere kosturuyoruz sizler ne yapıyorsunuz ben simdi is bitti can sıkıntısı basladi

11 Cevaplar

0 oy
(10,046 puan) tarafından

Gözümün teki kapalı kızımı emzirdim onu uyuttum şimdi uyuyacağım bende :D

(287 puan) tarafından
Kiyamammm sana yaa
-Reklam-
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Uykum var ama kiz var gerisini sen anla:)))
(287 puan) tarafından
Anladım canim canavar bir kiz var
(2,201 puan) tarafından
Anlamamak ne mumkun :()))
(287 puan) tarafından
Allah sana güç kuvvet kızına da uyku verdin ne diyim
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Kızımı uyutmaya calisiyorum  bu aralar geceleri hep direniyor ama sonunda uyuyor :) anlamadm niye direniyosun uykusu var deli gibi
(3,798 puan) tarafından
Tuhaflar gerçekten ya biz zor dayanirken minicik beden nasl dayaniyo hayret :)
(287 puan) tarafından
Bizim olacak gibi degildi banyo yaptırdık kıyafetlerini giydirirken gözler gitti giydirdim kucağında uyudu bile :) anca banyo rahatlatiyor bu arada ilk kez yikadim :)
(3,798 puan) tarafından
Aynen canm banyo rahatlatiyo gercekten :)) ne guzel artık yıkarsın hep bikere yaptigin zaman alısırsın
(287 puan) tarafından
Esim tuttu ben yikadim kaç kez panik oldum Rengim korkudan kaç kez ama daha alisacaz mecbur
(3,798 puan) tarafından
Ne kadarlik canm bebeğin
0 oy
tarafından
Bende her gece olduğu gibi herife söylenip duruyorum ama ipleyen kim erken gelmiyo hiçbir aktifite yok diyerekden gitti yattı zıbardı mayhoş bende yatcam şimdi hayırlı geceler
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Alt 2  dişler çıkmıştı 40 gün önce üstteki 2  dişler çıkıyor patladı  iki gündür doğru düzgün uyumuyor yavrum Nerede Geçecek Elbet ki Allah yeter ki can sağlığı versin yavrularımıza yarım saat önce anca uyuttum ben de
(287 puan) tarafından
Sende git dinlenme kiyamamm o günler benim önümde daha sünneti var dişi var şimdiden korku basıyor :)
(5,938 puan) tarafından
Ah bana dinlenme nerede yarın misafirler gelecek bir kek çıktım Fırına attım pissin bir de börek sarıp dolaba atacağım Yarın da öyle salata tarzı bir iki çeşit bir şey yaparım yatmam en erken 3.30 sünneti yaptırdım geçen ay Vallahi Bebekken yapılması çok daha iyi Ablamın oğlu 11 aylık o da iki gün önce yaptırdığı sürekli döndüğü için zorlanıyor Ben yaptırdım da 6 aylik yaptirdim yarım döndüğü için sorun olmamıştı Bu ay yaptır Saydım komple dönüyor ve gidiyor ileri geri artık o yüzden sünnet konusunda rahatladım kafam rahat diğer oğlumu 3 günlükken yaptırmıştım bu Oğlum biraz erken doğduğu için toparlanmasını bekledim her şey oluyor canımhiç korku basmasın sabret iki sene biraz zorluk olacak Ondan sonra rahatlık
(287 puan) tarafından
Burada hastane sünnet icin 1 yaş diyor genel anestezi veriliyormus bebeğim 51 gunlu k belki memelekete gidip yaptiriyim diyorum ama bebeğim bacaklarini cok oynatıyor zor olurmu sünnet oldumu bebek huysuzlaniyormu pansuman zor mu
(5,938 puan) tarafından
Canım lokal anestezi verip uyuşturdular pipiye iğne vurulurken Sadece 1 dakika huzursuzluğunda Ağladı sonra sustu zaten 20 dakika beklettiler igne iyice etki etsin diye  sünnet olurken şarkı açtık oynatmak için 15 dakikada bitti sünnet hiçbir şey anlamadı bile hatta güldü eve geldik Anestezinin etkisi 4 saat sonra geçer dediler geçmeye başlayınca Biraz huzursuz oldu Calpol verdim 4 saatte bir 2 gün 2 günden sonra ilacı bile gerek duymadım hiç huysuzluğu olmadı �lk gün biraz huzursuzluk oldu Ondan sonra geçti karton bardaklar var ya Onların alt kısmını kesip yuvarlak ağzı açık olan yeri pipisinin üstüne koyup öyle bez diyordum 3 gün Krem sürdüm pipisine sabah öğle akşam olarak o kadar 3 günün sonunda kontrole gittiğimde zaten misinadan olan dikişler düşmüştü hiçbir şey anlamadım bile o kadar telaş yapmıştım ki bacaklarını sünnet sırasında yaptırdığımız doktorun asistanı tuttu tepki de vermedi gayet güzel durdu
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Eşimle biraz bulmaca çözdük ütü namaz falan derken bu saat oldu uyku moduna geçmeye çalışıyorum
0 oy
tarafından
Yatacammmmm ben canim 
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Saat 02.16 ve ben konservelik menemen yapiyorum mutfak darmadağın daha o toparlanacak 

Ayrwten acaba şimdi bebek uyanirmi korkusu var:ermm:

0 oy
tarafından

Oglumu uyutmaya calisiyorum oda hic uyuycak gibi durmuyo:ermm:uykusuzluktan basim dönüyor 

0 oy
tarafından
Atilla bey uyandı onu emdirdim sallıyorum az huysuz 
0 oy
(2,241 puan) tarafından

gece sanki cok uyumus gibi sabah 6da gozunu bir acti hala uyanik benim agzim ayriliyo ama o cok mutlu bu durumdan :Dolsun o mutlu olsun da tek derdimiz uykusuzluk olsun

İlgili bir soru bulunamadı

379,883 soru

11,371,969 cevap

34,854 kullanıcı

...