0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebeğim küçükken de bikac kere olmuştu ama bu ara daha sık oluyor. Eşim dönerken falan bebeği yanıma yatırdım sanıp eşim ezecek diye tutmaya çalışıyorum. Bebek yok diye telaşlanıyorum. Bakıyorum beşiğinde yatıyo. Aslında yanıma da yatırmıyorum. Neden öyle uyanıyorum anlamadım!

12 Cevaplar

0 oy
(1,428 puan) tarafından
Oku üfle uyu o korkuyla uyuduğun içindir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecen bende aynisini oldum kizim beşikte ben düştü diye bas bas bagiriyomusum yerde kizimi ariyomusum karanlikta esim diyomus beşikte duymuyormusum ayni gece iki defa yapmisim bunu esim diyor su kızın üstüne bu kadar düşme sevme onunla seni korkutuyorlar bol bol dua oku canim uzerine
0 oy
tarafından
Canım ayetel kürsi nas felak oku eline üfle vucuduna sür oyle yat, kuş gibi uyuyaksın inanki, ben bazen unutuyorum tamda o uykuma denk geliyo korkuyorum bseyler oluyo, ama boyle okuyunca hep rahatım cok sukur
0 oy
(970 puan) tarafından
Bende de çok olurdu şimdi ikinci geliyo yine yeniden başlıycaz :) 
0 oy
(183 puan) tarafından

Ya canım inan aynı sorun bende var bebeğim dört aylık uzun zamandır bu durum var bende iki günde bir bazen hergun

yataktan uyanıp yatağın içinde arıyorum bebeği eyvah ezdim diyerek kalkıyorum bı süre sonra bebeğin beşikte olduğunu fark ediyorum ..bu başlığı görünce şaşırdım neden acaba
0 oy
tarafından
İnanmıyorım okurken ben yazdım sandim bende çok yaşadım 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Kızım 8 aylık hala yatakta bebeğimi aradığım oluyo. Gayleli yatınca öyle oluyo
tarafından
Doğduğundan beri derin uykuya gecemiyom geceleri. Daha önceki aylarda çıt çıksa kalkıp bişey oldu diye bakıyorum simdide yatakta arıyom eşimi falan itiyom çocuğu ezdin diye sonra bakiyom beşikte
(5,492 puan) tarafından
Bende biraz öyleyim bilmiyorum normal mi
0 oy
(71 puan) tarafından
Kayitli uyursan bilinc altinda kaliyor bende cok yasadim ama seninki kadar degil anne yuregi iste korkuyorsun ya duserse ya battaniyesi agzoni kaparsa rabbim evlatlarimizi bize bagislasin insallah
0 oy
tarafından
Bebeğim beşikte yatarken bende sürekli ariyorum annelik duygusu galiba
0 oy
(601 puan) tarafından
Başka boyutunu bilmem ama yorgunluk ve uykusuzlukta bence çok etkili canım yeni doğum yaptığım zmaanlr bendede olurdu bebeğimi emzirirken bazen oturur pozisyonda için geçip uyuklamaya başlardım sicrayarak uyanirdim kızımı düşürdüm diye korkup dinlenmeye çalış bol bol 
0 oy
(48,735 puan) tarafından
bende pike altinda arardim.bogulacak.fiye bulmaya calisirdim yorgunluktan hep
0 oy
(166 puan) tarafından
Ilk aylardaysaniz sık uyaniyosa normal bence. Bende de oluyodu cunku. Gece uyaniyodu emzirip yerine koyuyodum bi dahaki uyanisinda kucagimda uyuyakaldim sanip telas yapiyodum cocugu ezdim nefessiz kaldi diye panikle uyaniyodum. Uykusuzluktandir ya bi de kucakta emziriyorsaniz yerine koydugunuzu hatirlamiyorsunuzdur.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 227 göst.
13 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 412 göst.
0 oy
10 cevap 134 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Dilaravedila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 240 göst.
18 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu