0 oy
837 göst.
Diğer kategorisinde (731 puan) tarafından
Akşamdan gündüzleri sıcak oluyor diye yavaş yavaş mutfağı tertemiz eder uyurum eşim gece uyanır 1 kola içmeye 5 tane bardağı rahat pisletir gece 2 3 kere yemek yer abur cuburuna ayrı bardak tabak tertemiz bırakıp yattığım evi sabah bi uyanıyorum heryer tabak bardak ekmek ufağı çipsi kırıntısı mutfağa bir gidiyorum abartısız bulaşık makinası rahat doluyor oda olmasa ben ne yaparmışım o bile dayanamaz oldu bügün bozulmuş çalışmadı kendisine temizlettim pisliğini hepsimi böyle olur ya eğilip kalkamıyorum belim ağrıyor artık dayanamıyorum belli süreden sonra işten geliyor pis ayakları ile eve giriyor bembeyaz halıyı yıkamaya vereli 1 ay olmadı kapkara olmuş leş gibi gören 10 sene yıkanmadı sanar temizlik anlayışı hiç yok çorabı. Çıkarmış mutfak taşının üstüne koymuş ya daha ne diyim ki normal olsam toplar temizlerim de artık yapamıyorum yoruluyorum 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından

:blink::blush: kriz geçirme sebebi resmen 

(731 puan) tarafından
Ya hamile olmasam yaparım sorun değil karnımdan eğilip kalkamıyorum belim çok ağrıyor ağlaya ağlaya toparlıyorum geri güya geceden rahat edeyim diye temizleyip yatıyorum
-Reklam-
0 oy
(544 puan) tarafından
Sende yapma bırak evi bk götürsün oda öyle yaşasın. Şikayet ederese temizlikçi tut gelsin yapsın ben yapamam diceksin. Sen 2 canlısın öyle şey olur mu kaç yaşında adam temiz olmayı öğrensin yarın çocuğu olucak nasıl yaşıcak nasıl yaklaşıcak çocuğa
(544 puan) tarafından
İşte herkesin anladığı dilden konuşucaksın demekki. Sende bıkmadan usanmadan söyle her seferinde azcıkda hamileliğini kullan :-D:-D valla ben bazen yapıyodum Allah affetsin iş yaparken o camışş gibi uzanıyodu bende ay ağrı girdi karnıma çok kötü falan diyip işi ona kitliyodum :-D:-D
(731 puan) tarafından
Gerek kalmıyor ki ağrımın sızımın olmadığı allahın günü yok helede baş ağrısı yedi bitirdi kafamın içini
(544 puan) tarafından
Baş ağrısı mide yanması kalça ağrısı bel ağrısı çok kötü valla Allah yardımcın olsun
(731 puan) tarafından
Hepsini hergün yaşıyorum düzgün geçirdiğim 1 günüm olmadı sağlıklı olsunda 9 ay hergün çekerim sorun değil tek iyi olsun o
(544 puan) tarafından
Aynen öyle valla Rabbim acılarını göstermesin herşey geçiyo unutuluyo
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Gece uyumayıp kalkıp bişey yemesini anlamadım çorabın tezgahta ne işi var neler oluyor hakim biiyy
(731 puan) tarafından
Temiz adamdı çok aşırı saldı umursamaz oldu gece saat 4 5 kadar rahat mutfaktan odaya bulaşık taşır üşenme yemek yapar geceden ocağı temizledim yattım 1 saat uğraştım sabah bi kalktım gece patates kızartmış gelde delirme
0 oy
tarafından
Bı iki gün yapma gorsun. 
(731 puan) tarafından
Kendisine temizlettim bügün dayanamadım artık makinamda bozulmuş
tarafından
İyi yapmışsın görsün ne kadar dağıttığını
0 oy
(580 puan) tarafından

Bugün bizimde tartışma konumuz tam tersi temizlik hastası aşırı titiz biri ayarsız bunlar:blink:

(731 puan) tarafından
Ayarı tutmuyor 1 i birine benzemiyor biri aşırı pis biri aşırı titiz bu önce temizdi arkasını toplayan var diye iyice döküntülü pis oldu
0 oy
tarafından
Şikayet edersen ters teper kuzum, benim eşimde öyleydi şimdi çok temiz, takıntılı olduğumu biliyor
(731 puan) tarafından
Sesimi çıkarmıyorum bügün güzel dille söyledim gülüm temizleyemiyorum bana yardım et dedim girdi temizledi hepsini yıkadı bulaşığı evi sildi süpürdü tersleseydim aşırı inat yapmazdı
tarafından
Benimki yapmazda kirletmezde ama ♥️ canım kocam benim, Allah var çok temiz biri, bende 1,2 kavga ettim biraz temiz ol diye şimdide titiz
(731 puan) tarafından
Alıştırmam lazım bunuda biraz sorumluluk alsın banada yazık zaten çok zorlanıyorum neler çektim 4 aylık hamilelik te
0 oy
(3,765 puan) tarafından
Yok artık çorabını niye  mutfakda cikariyo ailesiyle birlikte hiç yasamimismi annesi kizmamismi böyle yapısına da evlenince boyle rahat
(7,791 puan) tarafından
Canim her sey aile degil annem kardesimle cok kavga etti ya bi corabi bi hafta giyer annemler diye diye zorla banyoya girdirirlerdi... :D simdi evli cocugu var ama askerde gelince nasil olur bilmem ama gitmeden baya pisti. Kisilik meselesi birazda bende aksine titizim.. ayni evde ayni ailede buyuduk :D
(731 puan) tarafından
Askerde değişir hergün tıraş hergün duş çorapları hergün eliyle yıkayacak:D
(3,765 puan) tarafından
Bazıları cidden öyle amn oğlum yorulmasin erkeksin topla herşeye peşinden kosubca öyle oluyo tabi öyle olmayanda var
(7,791 puan) tarafından
Var da bak kaynanam da aman ogkum yorulmasinciymis ama esim ger seyi yapar :D  
Hamileyken bana yemek yapiyodu annesi diyo bi bana nasip olmadi yemegin :D bide bana yap fln.. yani kisilik ve eşe de bağlı ben hic yüz vermedim esime o konuda iste yotuluyo olmasi bana is cikarma hakkini vermez.
(3,765 puan) tarafından
İyi valla öyleyse
0 oy
(2 puan) tarafından
Aynı benim eşim. Yani şöyle her yeri toplar yatarım ben. O gece kalkar mutfağa girer yer içer. Sinir olurum kalan bişey olduğunda. Defalarca da söyledim bunu ama hakkını yeniyim, sadece mutfak konusunda böyledir. Genel olarak bayağı temizdir. Gece uyku sersemi kalkıyorum der. Ha artık yapıyor mu hayır yapmıyor. Kavga ettikten sonra zaten kedi gibi olur  o yüzden direk söylerim herşeyi. Ver eline yıkasın halıyı bakalım nasıl oluyormuş ? Ev işini kolay sanıyorlar tabi.
(731 puan) tarafından
Hamile olmasam eğilip kalabilsem yaparım gocunmam ama ağrım sızım çok zor geçiyor bununda sadece mutfaklar derdi başka biryeri ellemez
0 oy
(2 puan) tarafından
Aynı benim eşim. Yani şöyle her yeri toplar yatarım ben. O gece kalkar mutfağa girer yer içer. Sinir olurum kalan bişey olduğunda. Defalarca da söyledim bunu ama hakkını yeniyim, sadece mutfak konusunda böyledir. Genel olarak bayağı temizdir. Gece uyku sersemi kalkıyorum der. Ha artık yapıyor mu hayır yapmıyor. Kavga ettikten sonra zaten kedi gibi olur o yüzden direk söylerim herşeyi. Ver eline yıkasın halıyı bakalım nasıl oluyormuş ? Ev işini kolay sanıyorlar tabi. Bırakınca paşa paşa yapıyorlar.
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Aboww benim eşim çok tiktir duş alır banyoyu çeker sulu bırakmaz kıyafetini asar kirlisininsepete atar çıkardığı ayakkabısını bile dolaba kaldırır yatarken evi birlikte toplarız düşündüm de senin yerinde olsam deliririm uyar anlat canim
(731 puan) tarafından
Bügün güzel dille söyledim acı bana ben zaten çok zorlanıyor um yazık bana 2 canlıyım dedim evi dip bucak temizledi alıştırmam lazım böyle böyle yoksa dahada kötü oluyor
0 oy
(202 puan) tarafından
Seninki daha fenaymis ama mutfak konisunda esim de boyle. Ben cok takmiyorum. Sabh gozunu acar acmaz mutfk toplamak hos olmuyo tabi ama napalim iki dk da duzene sojuyorum yine. Baska bi pisligi yok adamin okadari icin de sikmiyorum canini :) 
(731 puan) tarafından
Bende ses etmiyorum ama ağrım çok zor hamilelik dönemi geçiriyorum 2 3 gün önce çıktım hastaneden daha normal olsam hiç gocunmam temizlerim ama eğilip kalkamıyorum hergün bel ağrım baş ağrım var
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Ne pis yaa çorabın tezgahta ne işi var annesi hiç banyo sepetinin yerini öğretmemiş mi çok şükür böyle bir eşim yok canım
(731 puan) tarafından
Uykulu uykulu koymuş oraya başka yer yok sanki deli oldum sabah sabah 1 saat temizlettim mutfağı
0 oy
tarafından

Allah sana sabır versin canım benim eşim benden temizdir valla 1 hafta gideyim evden yediği bulaşığı bile yıkar :D işten gelince elini yüzünü ayağını yıkamadan asla geçmez içeri 

(731 puan) tarafından
Eğer 1 gün el sürmeye yim evi b.o.k götürür
tarafından
Sürme bence birde öyle dene bakalım napcak
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Döve döve dayak manyağı yaparım o çoraplari azına teperim uyurken ben uyurken yataktan isterse hı kalksın kemiklerini kırarım çıta uyandım için bilir tuvalete gidiyorum der hemn kırarım kafasını benim eşim düzenli yaptı pisli bulaşık makinasina koyar valla kız gibi maşallah öyle buyutmusler 
(4,061 puan) tarafından
İşte onu anlamazlar bizi hizmetçisi belliyolar ama ben kuralları başta belli ettim uymazsa kendi bilir valla bende onun kurallarına uymayı veririm benim abilerim de öyle ay Bi ben bilir Bi Allah neler çektim Büşra onu getir bunu gotr Büşra ütü Büşra Büşra atık gına gelirdi ama benim evim benm kuralım ortak kurallar herkez kuralına uyar çok şükür canım
(731 puan) tarafından
Bunu alıştırmam lazım benimde git gide ağırlaşıyor um böyle giderse 1 ay sonra doğurur um ben
(4,061 puan) tarafından
Amn yavrum dikkat et Allah korusun anlat güzelce yetişemiyorum artık de doğumdan sonra hiç yetişemezsin çocuk durmicak sen yorgun hissedicen faln zor olur senin için
(731 puan) tarafından
Güzel güzel anlata anlata alışacak mecbur tatlı dilden anlıyor tatlı dille bişey densin canını verir
(4,061 puan) tarafından
Aynen hamile psikolojisine gir birazcık ağla de çok yoruluyorum faln kıyamaz bnm eşimde öyle hiç kıyamaz
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Cocuk olunca hic yapilmiyor valla inan imkansz hele de ilk zaman cok zor. Bence gece yemegini kessin zaten sagliksiz. Plastik bardak, tabak alin eve de biraz kullanip atsin cope. Ocaga falan folyo ser cikar at. Lohusayken delirtir bu adam seni cok ciddiyim. Acilen onunu kes. Haliyi falan degistir ya da serme. Makineye atilan kilim al veya hali ortusu kullan. İsini pratik cozmeye bak. 
(731 puan) tarafından
Gece bu kadar yiyor yiyor kiloda almıyo nereye gidiyor bilmiyorum zaten yeni halılarımı kaldırdım bunlar bayağı eski halı bulaşığıda bugun kendine yıkattım anladı galiba halimden 0 bulaşık erkenden yattı uyudu
0 oy
(504 puan) tarafından
Çok şükür eşim bwnden titiz çorap olayı sinir bozucu olmuş orda yemek yapiliyo hiç hijyenik değil kız
(731 puan) tarafından
Domestos cifte iyice çitilettim mutfak taşının üstünü 1 saat temizle di bidaha o çorabı orda göreyim evde çorap koymaz atarım çöpe
(504 puan) tarafından
Sende haklisn canım
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Esim titizlik abidesi erkek namina esimden temizini gormedim. 

Kadir ezildiyi istisna tutuyorum :D onlarınki hastalik derecesi.
(731 puan) tarafından
Nerdeee bu da anca yeryer sallar mutfağa bügün hepsini yıkayın ca geldi aklı başına galiba erkenden yattı uyudu 0 bulaşık bidaha kendine yıkatacağımı biliyor
(7,791 puan) tarafından
Canim hamile olmasanda yapsin cocukla da zor kuzim kolikti yumurta kirip yiyemezdim esim yokken bak abartmiyorum.. kaldi ki temizlik hic yapamiyodum.
Bazen de yerdim ben yumurta kirip yiyene kız uyanirdi bulasik fln hep eşime kalirdi... Gelince yıkardi o da. Yani gözünü korkutmak icin demiyirum ama bazi bebekler çok zor benim kiz gibi olursa ve esin dagitmaya devam ederse kafayi yersin.
0 oy
tarafından
benim ki de başta öyleydi ama annesinin evi öyle ondan eşim de aşırı dağınıktı. sonra benimle yaşayınca temizliğe titizlige alıştı. şimdi ben demeden o toplar eder ev düzenine çok dikkat eder. seninki gece yemesini bırakırsa düzelir bence. akşam yemek yemiyor  mu neden geceleri öyle yapiyo
(731 puan) tarafından
Çabuk acıkıyor az yiyor sık yiyor o huyunu bıraktıramadım
tarafından
valla benm eşim de öyle hep benden bekler ben yapmasam Allahtan senin ki gibi kendi uğraşamaz da rahatım ben yemek belli saatte yenir diyorum
(731 puan) tarafından
Bu akşam yer saat 10 gibi yer gece 3 de yer sabah 7 yer yediği abur cuburda cabası iyi çatlamıyo sindiriyo sabaha kadar
tarafından
ahahah kız içinde tazmanya canavarı fln olmasin maşallah
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Konuş gerekirse kavga et hem hamileymişsin yazık canına 
(731 puan) tarafından
Kavgadan değilde güzel dilden anlıyor bügün güzel güzel anlattım sıkıntımı bana ettiği eziyeti bir güzel temizledi mis gibi yapmış şimdide uyumuş erkenden ortalık tertemiz galiba acıdı halime
0 oy
(515 puan) tarafından
Mutfak konusunda malesef benim eşimde öyle her akşam tertemiz yaparim mutfağı heryeri öyle uyurum sabah kalktığımda cips paketleri bir sürü bardak mahveder mutfağı yatar gerçekten çok sinir bozucu bı durum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 405 göst.
0 oy
8 cevap 277 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,100 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,304 göst.
0 oy
10 cevap 452 göst.
9 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu

379,431 soru