0 oy
1,583 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (19 puan) tarafından
Kizlar sacimi kizila boyadim ama baya koyu kizil oldu guneste anca belli oluyo kirmiziya yakin tam kizil olmasi icin bi kac kere acik kizilla boyasam acilir mi

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi iki kere banyo et açılır zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yikandikca açılır zaten
0 oy
tarafından
banyo yapınca açılıyor o bi kaç yika iyice akar giderrr
0 oy
tarafından
Acicimi kullansan hic anlamam aciga nasil donecegini
0 oy
tarafından

Hiç saçını boyamaya ben bu soruyu bilemiyor :D

(19 puan) tarafından
Ay iyi ki boyamiyosun veba bu :D
0 oy
(45 puan) tarafından
Koyu kızıl yıkandıkça açılmaz kızlar aksine altında açıcı varsa akar ve değişik bir hal alır .  Şuan ben saçımı açmadan baya belli olan bir kızıla boyadım açocı olmamasına rağmen çok akıyor. Sanırım kızıl gerçekten pişmanlıkve birde kullandığın boya numaraları ne acaba merak ettim . İstersen ben sana önerebilirim kuaförde çalıştım baya bir süre yani bilgim var boyaya
(19 puan) tarafından
Garnierin 7.4le 4.60 i karistirip boyadim biraz acar belki digerini diye ama baya bi koyu ustune sacimi bi kac kere yikadim ama hala ayni :(
(45 puan) tarafından
Üzerinden 1 yada 1.5ay geçsin necavolor
6.00 ve7.66 tüp boyalarını al saçının yoğunluğuna ve uzunluğuna göre oksidan da al 30volumluk bunları iyice karıştırdıktan sonra boya. Cidden bu renkler çok güzel . Birde saçında bekletme sürende önemli
0 oy
(259 puan) tarafından
Ben iki renk karıştırip yapıyordum aşk alevi ve nar kızılı :) güzel tatlı bir kzil oluyor ne koyü ne açık 
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Kızıl çok zor.cok akiyo bacım üç beş banyodan sonra açılır
0 oy
(350 puan) tarafından
Boyamadan önce saçın koyu renkse yıkadıkça falan açılma olmaz. Saçının rengini açman lazım canım. Loreal in mi ne vardı yoğun renk açıcı boyası onunla aç rengi biraz sonra istediğin renkle saçını boya 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde DAGLI KIZI (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
0 oy
2 cevap 122 göst.
26 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melekk123 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 399 göst.

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...