0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ve siz ne zaman gidersiniz 

19 Cevaplar

+1 oy
(1,501 puan) tarafından

Hiçbir sıklıkla :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
2 sene olacak evleneli 2 ablası hariç kimse gelmedi onlarda en fazla 1 hafta kaldılar gittiler,normalde 13 kardeşler ve annesi babası da yaşlı hep biz gidiyoruz o da sene de en fazla 2 defa
0 oy
(2,529 puan) tarafından
8 saatlik uzakta yaşıyoruz. Hem benim aileme hem eşimin ailesine. Yılda iki kez gelirler. 1 hafta kalır giderler. Bizde 3 veya 4 kere gideriz yılda. 1 hafta kalır döneriz
0 oy
tarafından
İki şok otemde otururlar.cagirmadikca çok şık.gelmezler..bizde haftada bir gideriz.yemge çağırırlarsa daha sık giderz..çalışıyorlar çok yoğun oluyolar o.yuzdn gelemezler.smdi.pandemi.ciktogindan bizde grmiyoruz onlarda.gelmz
tarafından
Ne güzel bizim de eşimin ve benim ailemin olduğu şehre taşınma ihtimalimiz var benim ailem çok şık gelmezler ama eminim onlar bizden çıkmayacak kaynanam emrivakiler yapıp duracak sürekli beraber olmak isteyecek eminim bundan ne güzel uzakta kafam rahattı
tarafından
Ben cagirrim gelmez  kaynanamlar...her iki tarafa uzak olmak en güzeli..
0 oy
(309 puan) tarafından

Uzaktayız ikisinede gideriz ayrı izin kullan git gel hep masraf çünkü onun dışında izni olmaz ben annelere ilk çocuğumu görmeye diye giderim bizimkiler cagiririz kaç kez öyle gelirler kalırlar burhafta enfazla abimlerle annemler ve dayimlar geldi bide teyzemin biri geldi eşimin taraftan kaynanami getirdik hamileyken 1 1bucuk ay okulda bigun kayinpederim geldi bihaftada görümcem kaldı diğer 2abusi hiç ayak basmadı daha konuşurken neden gelionuz derler hep ayaklarına hazır bekliyorlar anliycan :angry:

0 oy
(238 puan) tarafından
Gelmezler nedense giden hep biz oluruz biizm gitmemizi beklerler bizde ayda bir bilemedin iki kere gideriz 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Onlar memleketteler biz istanbul 4 senedir evliyim 1 kez kaynanam geldi 2 kez biz gittik ne kadar uzak okadar rahat kafa 
tarafından
Kesinlikle öyle biz de şehir dışındaydik ama aynı şehre tasinma ihtimalimiz var eşimin işi nedeniyle başımdan gitmezler artık zaten sürekli arayıp duruyorlar bir gün durur bir gün ararlar napiyorsunuz diye
(1,314 puan) tarafından
Valla bizimkilerde gelme ihtimalimiz var dedi eltim kıçını yırttı gelin diye kaynanam sonra vazgeçti ben gelmem dedi yerim burasi dedi  bana göre uzak daha iyi rabbim sabir versin
0 oy
(945 puan) tarafından
2 3 haftada bir gideriz 4 5 saat durur döneriz. Onlarda ayda 1 falan gelirler. İyi böyle mesafeli 
0 oy
tarafından

Aynı binadayız ben hergün çıkarım ama onlar çagırmadıkca gelmezler şimdi temaslılar çıkamıyoruz çok sıkılıyoruz evde kızımla :D

0 oy
(2,678 puan) tarafından
Ailesi köyde oturuyor aşağı indikçe gelir ama oda her zaman inmez birlikte pazara gideriz eğer gelmezse ben alır gönderirim... Kaynananam önemli işi olmadığı sürece köyden Çıkmaz fakat biz mümkün oldukça gideriz çünkü incir bahçesi yaptık sulamak için çocuk olunca gitmem azaldı benm yerime kaynanam yardım eder, bnde her hafta yada 2 haftada bir giderim yemeğini temizliğini yaparım

Fakat ben severim kaynanamı o kadar çağırırım bilerek gelmez rahatsız etmemek için :) 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Eşinizin ailesi në sıklıkla sizden gider deseydin daha net bi cevap verebilirdim
tarafından
Ahahahahah valla ya fırsatları olsa sadece yatmaya gitmek isterler evlerine maalesef biz de tasinacagiz sanırım bizden çıkmayacaklar bebeği bahane edip yoracaklar sabah akşam beni
(3,832 puan) tarafından
Dip dibe oturma bizim aramızda 5 bina var ben kapıya adım atsam eşimi arıyorlar karın dışarıda geziyor haberin varmı diye en azından farklı mahalleden tuttur evi
tarafından
Ay Allah korusun bir de yakın oturursak hiç aklıma gelmemişti kesinlikle uzak olacak evlerimiz
(3,832 puan) tarafından
Ben çekiyorum sen çekme binaya postacı girse onun için bile ararlar kargo size mi geldi diye yemek getiren olsa akşam hazır yemek mi yediniz derler hemen yada ailem gelse hemen onlarda çıkar gelir başka misafirim gelse gelin kesin siz geleceksiniz diye tatlı yapmıştir tatlı yemeye geldik derler aman diyim oyuna gelme en başta yakın olalım biz sana yardımcı oluruz diye kandırıyorlar sakın inanma imkanın varsa kendi annene yakın tuttur ama oda en az bir iki sokak ötende olsun evinin içini kapının giriş çıkışını kimse görmesin
0 oy
tarafından
Arabayla 5 dk dklik mesafede oturuyoruz biz onlara haftada 1 gideriz onlar bana 1 senelik evliyim 4 kere anca geldiler :)
0 oy
tarafından
Ailesi kalabalıktır genelde sık görüşürüz çok şükür bir sıkıntımızda yok
0 oy
tarafından
Haftada bir ya da iki haftada bir gideriz onlar da bize iki haftada bir ya da haftada bir gelirler
0 oy
tarafından
Biz hee hafta sonu esimin annesine gideriz hafta sonunu orada geciririz pazar akşamı döneriz geri evimize
tarafından
Kesin biz de öyle oluruz
tarafından
Ben keyifle gidiyorum ya
0 oy
(263 puan) tarafından
Aile apartmanı oldugu için hep iç içeyiz
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ben haftada 1 gidiyorum yaptıklarından dolayi onlarda anca cagirirsam gelirler
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Çağırıyoz yine gelmiyorlar hep bizi bekliyorlar bizde istediğimiz zaman gidiyoruz :))))) 
0 oy
tarafından
Genelde biz giderdik çünkü bağ bahçe hayvanlar derken onlar bir yere gidemezlerdi bizde pazar günleri giderdik ama artık gitmiyoruz eşim de 1 ay olmuştur en son gittiğinden bu yana 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 182 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 731 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 611 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 861 göst.

381,036 soru

11,407,366 cevap

34,943 kullanıcı

...