+1 oy
7,563 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar benim sülalem hepsi sarışın doğal olarak ben de öyleyim eşim de esmer karakaş karagöz. Ben çok merak ediyorum kızım nasıl olaca?Ortaya karışık mı yoksa birimizden birine mı benzeyecek? Sizde durumlar nasıl

41 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
sag kiprigi sari sol kiprigi siyah olur:))ahaha
tarafından
Aradığım cevap :))))
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ana esmer baba esmer böyle doğmuş idi :D

imagei

tarafından
Kız maşallah tebarekallah kumral doğmuş . Ne güzel de poz vermiş ya kuzum benim ❤
(119,338 puan) tarafından
hahahah hele şunaaa cok tatliymis yaa
0 oy
dogdugunda sarisim mavi gozluydi suan kumral kahve gozlu
tarafından
Baya değişmiş kız:)))
ciddi degisime ugradi benimdr tum sulalem sarisin renkli gozumlu esimde esmer ☺
tarafından
Bu çocuklar sonradan birine benziyor anladığım kadarıyla. Senin oğlan olduğu için babaya benzemiş sanırım:)Bir de kapkara kızım oluyormuş ne gulerim:)))
ben ilk dogdugunda cok sevinmistim sapsari mavis bi oglan diye sjjssjsjsjs hergun babaya benzemeye basladi suan baba kadar esmer degil ama sarisinlikla alakasida yok ☺
tarafından
İkimizde esmeriz Asmin bir doğdu amanın saçları sarı, ten bembeyaz bir an korktum karıştı mı diye :D sonradan döndü, resmini atıyorum hemen
0 oy
tarafından
Kocamla ikimizde esmeriz . Oğlum kumral :))
tarafından
Ahahahaha:)))
0 oy
(1,691 puan) tarafından
ay bende cok merak ediyorum.onu esim asiri esmer bende asiri beyazim :D
(2,139 puan) tarafından
Karışık olursa kumral olur :))
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Ben kumral beyaz tenliyim eşim esmer siyah saçlı falan. Kızımız ortaya karışık oldu. Buğday ten ahahah :)

(1,698 puan) tarafından
Ama yine de herkes ayyynı babası diyor :)) napcan eheheh. sağlıklı olsunlar.. her renk sağlıklıyken kıymetli..
tarafından
Tabi ki her şeyden önce sağlık. Kız çocukları daha çok babaya benziyor zaten biraz da ondan sordumdu  ssdhdbdj
(1,698 puan) tarafından
Evet bu çok doğru :Ddgajdj küçük bir koca daha doğurdum ben..
tarafından
Allahim akıllı fikirli vicdanlı hayırlı evlatlar olmalarını nasip.etsin çok güzel şeyler bu yumurcaklar ya
(1,698 puan) tarafından
Amiiiin :) dünyaya bedel. Sabahları neşe çığlıklarıyla uyanmak. Sıcacık yatağa onu da alıp poğaça gibi, kucaklamak öpmek. Onla yemek yemek, oynamak çok değerli..
0 oy
tarafından
Ben mermer beyazıyım ölü rengi gibi beyaz berbat bir rengim var gece karanlıkta görsen ruh sanarsın :/ oğlum ilk doğduğunda kap karaydı şu an 2 yaşında bem beyas
tarafından
Bebekler sanırım zaman geçince tamamen ya anneye ya babaya benziyor:) kız beyaz olmak güzeldir ne kadar beyaz o kadar güzel ahahaha:))
0 oy
(131 puan) tarafından
İlk ikisi benim gibi sarışın ama sonuncu eşmer babası cnm:)
tarafından
Kız ne güzel her cesitten var ahahaha:) inşallah benimki de bana benzer:))))
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Benim ailemde bende sarışınız hepimizde renkli gözlüyüz eşimin aileside komple esmer ama öyle böyle değil kızım sarışın ve mavi gözlü 
tarafından
İyi kız ne güzel. Şimdi insanın kendisi dahil olmak üzere sarısına alışkın olunca esmer kız çocuğu nasıl olur kestiremiyor pek:)))
0 oy
tarafından

Ben sarışın eşim esmer büyük kızım da esmer aynı babası yüz tipi bile 

Küçük kızım ise sapsarı aynı ben :D

Bakalim 3. Olunca kime benzeyecek

tarafından
Ay maşallah ne güzel minnoşum Allah size bağışlasın.Demek ki ilk çocuktan sonra mutlaka bize benzeyen bir çocuk oluyor bu çok güzel haber:)))
tarafından
Yaaa yerim :)))))
Evet öyle oluyor galiba ben hep şey diyorum gönlü kalmadı kimsenin hem eşime benzedi hem bana :))))
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Ben sarışın beyaz tenliyim eşim de esmer oğluşum da bembeyaz tenli ve sarışin :angel:

tarafından
Ne güzel kız işte. Sarışın çocuklar pek tatlıma gidiyor benim:)))
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bende eşim de kumralız saçlarımız sıyaha yakın cocuklarımız sarı doğdu.. 
tarafından
Maşallah ne güzel ya:))
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Ben esmerim,eşim kumral,oğlumun benle alakası dahi yok,ne ten rengi ne kaşı gözü bana hiç benzemiyor,kimse inanmaz benim çocuğum olduğuna :D 
tarafından
Esmerler genelde daha baskın olur demek ki erkek çocuk olunca babasına benzemiş:)
0 oy
(259 puan) tarafından
Ben beyaz tenli eşim kumral oğlum sarı kumral arası büyüdükçe kumral olur gibi geliyor
tarafından
Maşallah çocuk ne güzel arayı bulmus:))))
(259 puan) tarafından
Şuan öyle büyüdükçe değişir sanki ;))
0 oy
tarafından
düzenlendi

Küçük kızım ve ben 

:D benziyor muyuz ailem filan hep küçüklüğüme benzetjr :angel:

tarafından
Benziyorsunuz evet maşallah size
tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Kesin esmer olur. O daha baskın oluyor. Benim ailem ful kara. Eşimde ful renkli göz beyaz ten. Çocuklarımın biri hafif sarışın diğeri tam çikolata :D
tarafından
Sıcak ekmeğime sürem mi o cikilati:)))))
tarafından
Sanırım ilk çocuk ortayı bulmuş ne guzel:)))
0 oy
tarafından
Ben sarışın eşim esmer ilk iki çocuğum sarışın üçüncü çocuğum esmer aynı babasi 
tarafından
Demek ki birinden biri benziyor sıkıntı yok o zaman diyormuş ahahaha:))
tarafından
Ailecek çok sevindiler garibanlar hahaha
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Eşimde bende esmerim sma bebegim sarışın
tarafından
Masallah:))
0 oy
(359 puan) tarafından
Vallahi benim anne tarafı sarı renkli göz bende öyleyim haliyle kızım renkli gözlü olsun çok istedim ama kızımda oğlumda babaları gibi 3smer oldu gören direk babaya benziyor diyor :D
tarafından
Amaaannn:))) ben de sen gibi bana benzesin istiyorum tabi ama sağlıklı olsun gerisi de nasip artik:)
(359 puan) tarafından
Tabiki canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Hic belli olmaz canm biz esimle esmer kahverengi gozluyuz ama ortanca oglum kumral mavi gozlu :)) esimin buyukbabasida mavi gözlüymüş 
tarafından
Kız maşallah bazen arada da olsa sülalede birinin genini de alabiliyor ama çok nadir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 174 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 236 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 331 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,721 göst.