+1 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hadi sohbet amaçlı olsun 

Lise anıları ile ilgli hiç dayak yedinizmi yada kopya çekip disipline gittinizmi:D

Ben kopyada yakalandım annemi çagırmamı söyledi ogun okula gitmemiştim

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kopya çektim ama yakalanmadim herkes çekti o sınavdan çünkü hoca gicikti sonra ben yüz alınca kopya cektin sen dedi bende yooo hocam ispatlayin dedim:)
(403 puan) tarafından
Lisede cok sey yasadim iyi kötü ama ilk aklima gelense bi arkadasim vardı sessiz sakın bsy pek knsmaz içine kapanik biriydi bnde okulun hanım ağası gibiydim :)) cekiyordu bende neysee sürekli telle ugrasiyor ver dedim ne yapiyosun surekli anam almaz olaydim neler neler var en az 50kişiyle konşmuş +18 yok ev ayarla yok resim at daha neler neler kizlara anlattım ney yapalım faln diye neyse iyice bakak dedik neler var wp  gireyim dedim abi diye kaydetmis birini o an adam mesaj  attı buna bir yerini atmış anladınız tabi neresi olduğunu elden ele telefon dolaştı korkudan bn ona atiyom o digerine o diğeri ne nasil kapatacagimizi bilemedik neyse kizdik buna ya garibanın teki anne baba köyde teyzesinde kaliyor kiz bsy yaparlar kiza falan dedik ki bi tane takintili biri vardi buna neyse rehberlik hocasına gittik anlattik anasini babasini çağırdi hocada üzülüyor nasıl diyim falan diye ama başına bsy gelmesindense soyliyimm dedi  kiz inkar ediyor yok facem çalındı yok bilmm ne ulan wp dan gelen ne olacak diyoz ses yok neyse inkar etti sürekli cektim kenara itiraf etti sesini kaydettim hocaya gittim hoca şikayet etti o sapiklari da bsy çıkmadı ama biz baya uğraştık bu sorunla kiz simdi almanyada hayatını yaşıyor
tarafından
Sizin yaptığınız da hoş olmamış elden ele yani gördüysen sessizce halledebilirdin hocayla
(403 puan) tarafından
Kiz o an ne yapacagimi bilemedim ki zaten 6kızdık sinifta hep beraber takiloyorduk o an ne yapalim diye kızlara sordum artık kendi aramızda halledelim dedik zaten birbirimizin sırrını baskasina vermezdik baska kimse duymadi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Lisede çoookkkk anım var ya çok özledim o günleri 
tarafından
Güzel günler evet
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Hiç kopya çekmedim yapabildigimi yaptım gerisini salladım :) dayak da yemedim çok şükür 
tarafından
:D oda güzel
0 oy
tarafından

Bindefa kopya çektim .kisedeykne çok uslu bı öğrenciydim kimseye buoasmazdim o yüzden Öğrt beni severdi . Bı gün kopya çekiyorum sınav kağıdının altında megersem öğretmen görmüş edebiyat sinaviydi gekdi karsima durdu bana baktı güldü sınav kagidimi tuttu hadi ver artık yeter dedi bende nasıl vereyim kağıt aldinda kağıdı versem herşey meydanda:D.

Hoca kağıdı cekiyir ben kağıdı cekiyirim en son bana bı bakış attı hoca o kopyayı kaldır der gibi utandım yaaaaa..hemen çıkardım attim

tarafından
Hahahahah :D çok kötü oluyor ya
tarafından
İlk defa o kadar çok utandım yaaaaa:)))
0 oy
(812 puan) tarafından

Valla ben bildiğin o inekler varya öğretmen masasınin hemen önünde oturan kopya çekmeyen kimseye bulaşmayan öğretmenlerin güvenip yazılı kağıdını dahi verdiği Hah işte ben oydum :D

tarafından
Ama cevap anahtarına bakmadn yani
(6,998 puan) tarafından
Ay o ineklerden biri de bendim :)))
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Yok dayak yemedim ama çok kavga ettim :) bir sınıf arkadaşımı dövmüştüm sonra annesi ve kızı ile pazarda karsılasmıstım. Anne bu beni döven arkadaşım dedi :D ben bir şey diyemedim. Anneside bu kız seni dövdüyse hak etmişsin demişti. Ama öyle birini döveyim tiplerden değildim. Saygısızlık varsa kendime öyle döverdim yani :D 
tarafından
Abooo :D genelde bende yemedim hep izlerdim
(2,545 puan) tarafından
O da iyiymiş canımm :)))
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Yok dayak filan ne yedim ne attım. Ben olabildiğince sakin bir kişiliktim.hatta liseyi ilk 10 içinde bitirdim. Ama bir kere kızın biri sacımı ucuna sakız yapıştırmıştı bende o sinirle yeni takılmış cam vardı oradaki macunu alıp tam saçının önüne dibinden yapıştırmıştım.
0 oy
(355 puan) tarafından
Hem dayak yiyip hem dayak atmisdim o kız en yakın arkadaşım olmusdu çok kopya cekdim okulda dışardan yemek sipariş etdirirdik parayı fazla alırdık Allah affetsin
0 oy
(19 puan) tarafından
Ben matematikte heryere kopya yazmıştım sıra silgi kağıt nere buldumsa. Baska bi matematikçi durmuştu o gun başımızda.. Bide çalışmadığım sınavda değildi He çalışmıştım ama garanti olsun diye yazdım o kopyaları. Ama hoca yakaladı beni kafama bikere vurdu ve kafamı sıraya bastırdı . Bide siz sorsanız ben söylerdim neden kopya çekiyorsun dedi. Bağıra bağıra tüm sınıfa formülü söyledi.benim tüm moral çöktüğü için sınavda kalem bile oynatamadim bom boş kagıdı verdim. Aslında bilgimle bile geçer not alabilirdim ama işte yakalanınca bütün beynim gitti. Bide yaptığı şiddete inanılmaz ayar oldum. Şimdi düşünüyorum da gidip şikayet edip kimsenin ekmeği ile oynayamam ama  olayını da sindiremezdim. Özellikle kız çocuğuna yapılan bi hareket, kafaya vurup siraya bastırmak  hiç hoş değil. Zaten şu an öyle bi durum olsa direk açığa alınırdı. 
0 oy
tarafından
Ben her gel kaçalım diyenle okuldan kaçardım ya :D ama bunu okulun ilk 1 haftası ve son 1 haftası yapardım onun için yok yazılmazdım alınmazdı yoklama o aralar :D öyle kavgam disiplinim olmadı :) uysaldım ben :D
0 oy
tarafından

Bir kere çekeyim dedim titreye titreye ondada ensemde bir nefes hissettim baktım hoca :D

0 oy
(1,096 puan) tarafından

Ya ben hanım hanımcık bir kızdım öğretmenlerin gözünde bide okulun solistiydim çok severlerdi beni öyle kavgacı küfürbaz bir tip asla olmadım şükürler olsun :D ama ne yazık ki bende bı gaflete kapılıp kopya çektim :D:D çok güzel günlerdi bee duygulandim 

0 oy
(15,955 puan) tarafından

Dayak yemedim. Genelde kavgalara karışır sonra sıyırırdımm disiplinlik olmazdım. Bi ara müdür babami çağırdı. Babama söyledi dedi kizin gecen sene cok kavgaya karışıyordu. Bende hocam ben kavgaya degil kavga oldugum yere karışıyor bende arada kayniyorum  dedim. Babam da müdüre hocam sizde gecen sene olan olayı bana şimdi mi söylüyorsunuz olan oldu artik ne yapim dedi:D

Kopyaya gelecek olursak genelde edebiyat ve tarih dersinde kopya çekerdim o derslerim kötüydü. Ama ingilizce fen kimya matematik muhasebe olsun hep benden kopya istedikleri icin öğretmenler beni hep kendi masasına oturtuyordu. Sınıftakiler de hep ogretmenin karşısındaki sıralara oturmak icin kavga ederdi benden kopya çekebilmek icin:D

0 oy
(607 puan) tarafından
Edebiyat sınavına hiç çalışmamistim , hoca notları okurken yanindakinden de mi kopya cekemdin dedi :D :D ahlaklı ogrenciymistim maşallah :P akflflglgl
0 oy
tarafından
Kopya çekmeyi hiç beceremedim 
0 oy
(248 puan) tarafından
Ben her sınavda kopya  çekerdim bazen yakalanıyordum bazende yakanlamaiyordum bir ara kopya çekmedim diye hocanın çantasında kağıdımi aldım ertesi gün tekrar girdim sınava
0 oy
tarafından
Sınıfta sürekli bana dalaşıp laf atan kibirinden burnu 2 metre boksörü dövmüştüm. Onu 5 kişi tutuyordu beni 2 kişi. O yüzden o beni dövemedi ben onu dövmüştüm :D
0 oy
tarafından

Dayak yemedim ıkı kere dovdum ıkı kızı :D

kopya cekmedım cok verdım

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Uslu kızdım ben hic dayaga karismadim kopya werendim ben caliakan ogrenciydim ☺☺ lan ot gibi lisa yasamisim☺☺
0 oy
(580 puan) tarafından

3 kere disipline gittim kopya sayisalda çektim 2 kere karakolluk oldum anlatsam film olur gibi okul hayatım oldu:D çok güzeldi o yillar arkadaşlık öğretmenler lisede ki ortamı üni. de bulamadım:)

İlgili sorular

+2 oy
71 cevap 1,765 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,723 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 704 göst.
0 oy
26 cevap 705 göst.
0 oy
22 cevap 1,054 göst.
24 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...