0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Sözde kapalıdır boynu falan dışarıda hakikaten tesettür nereye gidiyor 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Günahını alma cnm badi giymiş tvde belki belli olmuyordu ama ben kahvaltı yaparken telde izledim yakınlaştırıp izledim badi giymiş çıplak deil
(2,826 puan) tarafından
Aynen katılıyorum sana hatta dünkü kıyafetinin ekran görüntüsünü attım badi giyiyor
tarafından
Aynen kuzum Dün izlemedim ama bugün denk geldim izleyim dedim  her yeri kapalı orayı açsa zaten çok abes kaçar
(2,826 puan) tarafından
Aynen canım
-Reklam-
+1 oy
(2,826 puan) tarafından

image

altinda badi giyiyor canım 
(544 puan) tarafından
Hayır bugün ki izlediğimde badi falan yoktu bildigin göğüs bölümü hep acıktı
0 oy
tarafından
Herkez kendınden sorumlu yapacak hıc bıseyımız yok malesef bu konuda. Ne onun yerıne cehennemde ben yanacam nede benım yerıme o.  Hrkez kendı yasam tarzıyla ılgılenırse skıntı kalmaz aslnda 
(1,264 puan) tarafından
Kimsenin hayatına zaten karışamayız bizi ilgilendirmez de ama tesettürü cok yanlış gösteriyorlar
tarafından
Bende bı tesetturluyum. Resmen hakaret olarak algıladım bu durumu. Ama yanı ınsanlarada bısy dıyemıyosunkı desen karısma sanane dıyolar. Ah herkez keskr dınımıze gore uysa . Süs olarak degılde gercekden ıman  askımızla taksa
0 oy
(544 puan) tarafından
Rezil ne diye takmış o baş örtüyü 
(1,264 puan) tarafından
Sorma ya şok oldum
0 oy
(403 puan) tarafından
Kiz ten rengi badi falan diymistir
(1,264 puan) tarafından
Bende öyle sandım ama yok
(403 puan) tarafından
Hadi ya ogle kapalilar görüyorum ki ben utanıyorum saci görünüyor boyun acik kol bacak acik hatlar belli çarpıcı renkler giyiniyolar tesettür bu değil bence daha cok günaha giriyorlar
0 oy
tarafından
İste o tesettür degilm yanındaki o.... Gibi olanlardan farkı yok. Dün bende dedim bu ne yarışması ... Gençlerimize nasio kötü örnek oluyorlar . Valla kusura bakmayın da yılda otostop çeken o.... Larin adi var .. bunlar da kendilerini pazarlıyor resmen ... Sanat adı altinda moda altında neler neler Allah im evlatlarımızı doğru yoldan ayirma
0 oy
tarafından
Resim atar mısın canım bakayım TV kullanmıyoruz da biz merak ettim 
0 oy
tarafından
Foto atın yaa tv acamiyorum suan
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Nolmus giii bana da deyin hele tv bozuldu bizim :(
0 oy
tarafından
Görünce çok sinirlendim ilk gün repciyle  dans bile etti bunlar kapalı fialn değil böyle farklı olduklarını düşündükleri için kullanıyorlar sadece
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hergün ayrı bir saçma sapan program
0 oy
(802 puan) tarafından
Bunu elestrmek için TV ye bakmaya gerek yok.Cevremizde yeni moda kıyafetler, yarım kol bilekler, açık bilek pantolon yada elbise, ve başörtü İran modeli ..Ben yığınla genç kız görüyorum bu sekil giymiş dışarda.Kinamiyorum Allah hidayet versin inşallah 

Bas örtüsü tek başına anlamlı değil bana göre..Ahlak örtüsü ile baş örtüsü birleşince asıl tesettür o oluyor 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Hangi program ısteyım cok merak ettim
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ne giymiş ki? Baktım ama göremedim
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Allah ıslah etsin diyelim 
0 oy
tarafından
herkes günahın sevabın farkında ben susuyorum böyle şeyler de çünkü yetişkin ve bilinçli biri. benden iyi bilir ne günah ne değil. haa niyet tesettür değil en azından Allahın emrettiği değil tamamı ile moda ve yakıştığı için kapanan bile var.
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Kiz ne tesettürü yanından bile geçmemis, tesettürlü bir insan yarışmaya tv önüne çıkar mı bunlarınki gösteriş 
0 oy
tarafından
Görüp değiştirdim zaten izlemiyorum bazıları örtüyü aksesuar niyetiyle takıyorlar 

İlgili bir soru bulunamadı

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...