0 oy
890 göst.
Aile kategorisinde (1,238 puan) tarafından

Kızlar eşimle.cok iyiz çok şükür huzurumuz yerinde ama bu son 1 aydır hep hastanede hiç bir şeyi de yok tahliller temiz ekg çekti rontgen uktrasyon film hiç bsy birakmadik herşeye baktirdik ama sürekli basım donuyo diyo ayaginda varis var sadece oda ameliyat olucak ama hep kalbim sikisiyo basım donuyo diyo anlamıyorum en az 4 5 hastaneye gitti acaba piskolojikmen mi bu durum lütfen yaşayan varsa bilginize ihtiyacım var:( resim koydum varis bu sekil de kimse yanlış anlamasin başka doktora atik diye resim çektim 

image

36 Cevaplar

+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Herşeyin bakıldıysa bir psikiyatriye gitsin canım 
(1,238 puan) tarafından
Panik atak mo var acaba ya ikna etsem mutlaka piskologa falan goturecem
-Reklam-
0 oy
tarafından
basi donuyorsa kulaklara baktilar mi acaba
(1,238 puan) tarafından
Evet kbb ona da gitti hani kiristallesme olabilir diye ama oda temiz cikti
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun hiç görmedim böyle bişey ortopediye falan gittim varis böyle değil diye biliyorum 
(1,238 puan) tarafından
Doktor varis demiş ama eşim 2 yıl önce kırdı ayağını enfeksiyon dediler ilk başta ama şimdi varis diyorlar
0 oy
(785 puan) tarafından
Geçmiş olsun illaki vardır bir yerinde bir sorun yoksa koca adam niye öyle desinki başka doktorlara gitsin 
(1,238 puan) tarafından
Saol canım inanki 1 ay da gitmediği yer kalmadı
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Annemde de varis var ama böyle değil, bilmiyorum ya geçmiş olsun. 
(1,238 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Başının dönmesi vertigoda olabilir kulaklara baktırsın eşimde de varis var  ama ağrı olunca ılık su ve sabunla ovarım masaj yaparım 
(1,238 puan) tarafından
Varisi bu sekil de mi peki
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canim hic bi bilgim yok ama ortopediye gidebilir belki..bide varis benim bildiğim böyle olmuyo ama çeşitleri varsa onuda bilemem..Rabbim şifasını versin inşallah 
(1,238 puan) tarafından
Çok saol allah razı olsun canım
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Baş dönmesi  Vertigo olabilir     orta kulak zariyla alakalı bı kulak Burun Boğaz girmelisiniz  kardiyoloji gittiniz mi  damat sertliği gibi duruyor bacaklar   Rabbim şifa versin inşallah. Benim eşimde basdinme denge kaybı  yaşıyordu  en son Vertigo başlangıcı dendi  
(1,238 puan) tarafından
Size de geçmiş olsun canım anlamadım vallahi beynim uyusutu artık basım donuyo demesinden ama kbb ona da gitti hepsi temiz
0 oy
(119,334 puan) tarafından
vertigo olabilir babannemde oyle basi dönüp düşüyodu nörolojikti onunku esiniz kulak burun bogaza gitsin bi
(1,238 puan) tarafından
Canım ona da gitti baktı temiz bsy yok diyolr
(119,334 puan) tarafından
psikolojikmi acaba
(1,238 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bu varise benzemiyor damarlarda bir sıkıntı olabilir mi acaba çünkü damarlarda sorun varsa baş dönmesi yapabilir 
(1,238 puan) tarafından
Yanı varisten pek anlamam ama daha önce kırıldı ayağı ve bi doktor enfeksiyon demişti şimdi ise varis diyirlar5
(2,826 puan) tarafından
Damarları çok şiş canım kardiyolojiye de gitsin damarda birşey varsa Allah korusun beyin ve kalbi tetikliyor
(1,238 puan) tarafından
Bugün de gitti kan sulandırıcı vermiş haftaya gel ameliyat edelim demis
0 oy
tarafından

Canım benim abimde de varis var.

Abim aniden kalbinde rahatsız oldu hastaneye kaldırdık , doktor muayene ettikten sonra ,kalp rahatsızlığı varislerden dolayı olusmus, iyiki getirmisiniz yoksa kalp krizi geçirecekti dedi.

Kardiyoloji ye yönlendirdi, ve şimdi abim kardiyoloji tedavisinde çok şükür iyi .

Kalbi ağrıyorsa kardiyoloji ye bir gorunsun ,varislerden de bahsetsin.

(1,238 puan) tarafından
Evet bende ona bağlıyorum bazen çünkü damarlar tıkanınca kalp krizine neden olabilirmis
tarafından
Evet canım benim abimde de varisler böyle olmuştu , ayağı boyleydi.

Hatta doktor damarları tıkanıp kalp krizi riski olusturacak diye abime , yolculuk yapmayı yasakladı o zamanlar.

Eğer ki mümkünse kardiyoloji ye göster canım .
(1,238 puan) tarafından
Kesinlikle gitmesi gerek 1 ay oldu hep hastanelerde
0 oy
tarafından
Canım bu pek varis gibi değil ya varış daha koyu damarlı oluyor bu sanki damar şişmiş pıhtı yapmış gibi . Baş dönmesi Vertigo olabilir 
(1,238 puan) tarafından
Doktor varis demiş bugün de kan sulandırıcı vermiş haftaya gel ameliyat günü  verecem demiş
tarafından
O zaman varistir Allah şifalar versin
(1,238 puan) tarafından
Amin allah razı olsun inşallah
0 oy
tarafından

Bendeki rahatsızlıkları bilsen dersin kafanda timör vardır kalbin deliktir ama bende o kadar EEG çektim MR çektim KBB gittim dahiliye ye gittim kalp atışlarıma bakıldı bi çok bölüme gittim bişey çıkmadı ama psikolojikmende denmedi sadece takibe alındım o kadar

(1,238 puan) tarafından
Yanı panik atak da varsa ister istemez stres falan oluyo pikolojikmen
0 oy
tarafından
Canım Bi kalp damar hastalıklarına götürün. Benim annemde de vardı kalın kalın şişerdi. Megerse venöz yetmezliği varmış. Toplardamarda pıhtılaşma akış bozukluğu varmış. Tedavisini oldu gecti 
(1,238 puan) tarafından
Evet canım kalp ve damara gidiyo sürekli bugün doktor kan sulandirici vermiş varis icin
0 oy
(496 puan) tarafından
Kalp damar cerrahına gitti mi bu şikayetler genelde tıkanıklık oldgunda oluyo bende de var kendimden bilşyorum iğne falan kullaanmadı lazm Allah korusun pıhtılaşma olsa gider yani
(1,238 puan) tarafından
Defalarca gitti hatta bugün de hastanede doktor kan sulandırıcı vermiş
0 oy
tarafından
Hiç bir şey yoksa sonuçlarda birde psikiyatriyle görüşsün eşimdede geçmeyen bir baş ağrısı var fakat bütün sonuçları temiz çıkıyor psikiyatriye randevü aldık psikolojik oldupunu düşünüyorum 
(1,238 puan) tarafından
Eşimin panik atağı da var yani bende piskoloji düşünüyorum
0 oy
tarafından
Psikolojik olabilir veya bi hastalık var baş dönmesi yapıyo vertigo mu öyle bişey o da olabilir 
(1,238 puan) tarafından
Vallah canım anlamadım gitti
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kulak burun boğaza gittiniz mi vertigo olabilir veya panikatak
(1,238 puan) tarafından
Evet kızım 2 defa gitti
(7,768 puan) tarafından
O zaman panikatak kalıyor geriye kuzu
(1,238 puan) tarafından
Ablasinda da var ya hiç bsy olmadığı halde oda her allahın günü hastanede
0 oy
tarafından
Baş dönmesi kalp sıkışması kansızlık namı alakalı diye düşündüm tansiyonu falan var mı ama her şeyde baktırdık diyorsun Allah yardımcısı olsun Çok geçmiş olsun varis çorabı falan mı giyse acaba bilemedim ki
(1,238 puan) tarafından
Piskolojikmen olduğunu düşünüyorum panik atak var ama tansiyonu falan normal defalarca baktırdi şeker e bile
0 oy
tarafından
Çanakkale'ye yakınsan meltem çetin var bir iğne batırıyor varisler düzeliyor .. ameliyata gerekte kalmaz .. kadın bu işin piri olmuş geçmiş olsun 
(1,238 puan) tarafından
Yakınız kuzum ama arabanız yok eşimi de araba tutuyo yinede bakayim netten bi
tarafından
Bak canım instagram hesabı var mesajla bilgi alabilirsiniz hem güzellik merkezi işletiyor hem doktor kendisi ben bile gitmek istiyorum .. ameliyat oldu mu bir kere başka sorunlar çıkmasın bir iğne ile sorun çözülecekse en tehlikelikesiz yönden şifayı bulmsya bakacaksın canım

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,729 göst.
13 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ♥️Japon balığım ♥️ (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,026 göst.
0 oy
16 cevap 638 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde Byzzz (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,320 göst.
18 Kasım 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu

379,971 soru

11,374,443 cevap

34,857 kullanıcı

...