0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızlar kaynanamlarla konuşmuyorum bi kaç gündür bilerek. Daha önceki posttan hatırlayan varsa.

Sabah eşim trendyol la konuşuyordu noldu ki dedim jeneratör aldım da adres yanlış olmuş dedi onu düzelttim. Ben de daha bişey demedim sonra sordum sen neyle aldın jenaratörü diye kredi kartıyla aldım taksitle babam ödeyecek dedi. Babası daha yeni emekli fazla bi maaşı da yok dışarda yine çalışıyo büyük ihtimal öder de yani. Ama eşim bana söylemedi hiç böyle böyle yapıcam diye. Dün de konuştular hatta bakacam baba ben seni ararım falan dedi. Ben de ne oldu dedim jenaratör lazım ya falan dedi kapattı. Sizce sorayım mı bana neden söylemedin diye sonuçta ben onun eşiyim

6 Cevaplar

0 oy
(1,096 puan) tarafından
Sor bence canım kötü birşey yok bunda bu senin en doğal hakkin 
(350 puan) tarafından
O anda sorsaydım olurdu da şimdi sanki kavga etmek ister gibi konuyu açmak istemiyorum. Nasıl etsem de sorsam acaba
(1,096 puan) tarafından
Tatlı dille sorarsan sorun olmaz bence canım eşini en iyi sen tanırsın :)
(1,096 puan) tarafından
Ben seni anladım canım mesele jeneratör değil sen danismamasini kafana takmışsın bence bunu güzel bir şekilde dile getirebilirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Jeneratör kime alındı neden sorun jeneratör alınması. Sana sorsa ne diyecektin. Anlamadım 
(350 puan) tarafından
Kaynanamgile alındı jeneratör. Bana söyler hep normalde her şeyi ama bu sefer söylemedi o tuhaf geldi. Hoş ben alma demem asla. Yeri geldi ev alacak oldular arabayı satmayı kabullendim bi jeneratöre laf edecek değilim ama tuhaf geldi ilk defa demeden bişey yapınca
tarafından
Bişey demeyeceğini bildiģinden birde kendine değil babasına aldığından ve parasini da o odeyeceginden birde üstüné senin onlarla konuşmaman dolayısı ile söylememiş olabilir bence üsteleme sonuçta sen dışında olan bir durum.
(350 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz o yüzden en iyisi kendisi açarsa ben de laf arasında hiç de söylemedin falan derim o anlar mesajı :)
0 oy
tarafından

Canım çok danışmalık bir durum gibi gelmedi. Eşlerimizin herşeyi bize danışmasını elbette isteriz ama eşinde kötü birşey yapmamış bence büyütme. 

(350 puan) tarafından
Danışma değil de her zaman bana söyler her şeyi konuşurduk ondan dolayı tuhaf geldi
tarafından
Anladım canım ama bence hiç üzerine düşüp huzurunu bozma. Olurda konu açılırsa dersin ama kendin açma
(350 puan) tarafından
Aynen öyle yapsam daha iyi olur adamı daraltmak istemiyorum zaten her zaman yanımda arkamda. Ailesiyle konuşmadığım halde illa konuş falan da demiyo hak verdiği için
Bide böyle yaparsam artık onun da sabrı taşar
tarafından
Aynen haklı iken haksız duruma düşersin bu sefer iyice ailesine düşman olduğunu düşünüp sana sırtını dönebilir. Konuştuğu kişi sonuçta babası elin adamı değil. Kendilerinde birşey yapmışlar ört üstünü geç kötü birşey yok kalbini karartıp yuvandaki huzuru kaçırma boşver
(350 puan) tarafından
Doğru diyosun sağol canım benimm ❤️❤️☺️
0 oy
tarafından
Bu da bişey mi benim eşim kredi çekmiş tarla almislar kardeşinin üzerine bana danışmanı bırak aylar sonra haberim oldu
(350 puan) tarafından
Ay Allahım ya öyle bişi olsa çenemden kurtulamaz heralde :)
tarafından
Ben ilk öğrenince annemin evine gittim. 1 ay sonra annemin evinde olmayacak diye geri geldim işe girdim hiç danismadan aldım sattım kargocu gelince falan haberi oluyodu. İnadına kazandığımı harcadım. Şimdi diyom keşke vermesem de birikim yapsaydim şimdi elime gelirdi. Bebek oldu calisamiyom o da evin ihtiyacını eksik etmez ama harçlık vermez
(350 puan) tarafından
Bazı adamlar çok anlayışsız cidden gerçi hepsinde bi ince düşünememe sıkıntısı var da
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Yani ben şahsen eşimin her alıp sattığını söylemesini beklemem söylemesi gereken bişeyde danışmasi gerekse der zaten. Ama ben böyle bir beklentiye girmem. Sen boyle beklenti içindeysen konuş eşinle ama bence cok uzatacak bi konu değil.canim.  Bide O an tepki vermemişsin ya simdi sanki alınmasını istemiyorsun gibi anlar eminim. Senin ince düşünceni farketmez.canim. 
(350 puan) tarafından
Aslında ben desem genelde söylerdin söylememene şaşırdım desem anlar beni. Çünkü biz her şeyi açıkça konuşan bi çiftiz. Ama uzatmak istemiyorum çok önemli bi durum değil sonuçta
(7,412 puan) tarafından
Öyle canim bidaha olursa dersin.
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ben bana söylemeden kendine bir şey almasına bile karşıyım. Bende alsam öncelik olarak eşime danışırım.oda bana danışır...baskasına alsa da kendine alsa da haberim olursa iyi olur. Haberim olmaz o şekilde duyarsam sıkıntı. 
(350 puan) tarafından
Valla bizim de öyle kuzum ama bilmiyorum belki ben sormasam kendi söylerdi çünkü o konuşurken ben uyuyodum sabah

İlgili bir soru bulunamadı

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...