0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (2,477 puan) tarafından
Rabbime binlerce şükür iki tane meleğim prensesim var .bekarken hep erkek çocuğum olsun istemiştim nasip tabi şimdilik yok olurmu bilmem .

Öyle tatlı geliyor ki bana böyle sarı gri elbiseler giydirmek hayalim.

Rabbim banada nasip etsin inşallah sizde dua ederseniz çok sevinirim sağolun şimdiden

25 Cevaplar

0 oy
(16 puan) tarafından
Benimde kız hayalim ilki erkekti şimdi hamileyim Buda erkek önceliğimiz sağlık tabiki ama Rabbim inşallah ilerde  bana da bir kız evlat verirr
(2,477 puan) tarafından
Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah canım
(16 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende hep bekarken oğlum olsun isterdim evlendim hopp polistik over hipotiroidi çıktı yani 8 9 ay tedavi gördüm şimdi hamileyim hiç farketmez ne olursa olsun dedim oğlum olacak görümcemin 3 oğlu var bütün sülale benden kız bebek bekledi ama rabbim en doğrusunu içimde olanı çok şükür ki verdi sağlıklı olsun ben başka hiç bşşry istemiyorum görümcem 3 oğlan dan sonra şimdi kızı olacak rabbim sana da nasip etsin inşallah canım insan olmayan ne varsa onu istiyor :)) oğlan olsaydı da kız isterdin kesin :))) inşallah Allah dileğini verir canım Allah yanındakilere can sağlığı versin :) ❤️
(2,477 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim çok sağol. Öyle gerçekten oğlum olsaydı da kız isteyecektim
0 oy
(1,845 puan) tarafından

Kız olunca bir tane de erkek istiyor 

Erkek olunca da bir tane kız herkes birşeylerin hayali i kuruyor inşallah oğlun da olur
(2,477 puan) tarafından
İnşallah canım. Öyle gerçekten. İnsan istiyor valla
0 oy
(2,066 puan) tarafından

Rabbim hayırlı bir erkek evlat nasip etsin sana inşallah <3Aminnnn

(2,477 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim çok sağol

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 419 göst.
16 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (901 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 411 göst.
18 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Berilin annesi ❤️ (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 420 göst.
0 oy
28 cevap 748 göst.

386,704 soru

11,560,731 cevap

35,244 kullanıcı

...