0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar bir buçuk ay oldu dogum yapali alttan muayene olmaktan korktugum icon gitmedim simdi afedersiniz kucuk abdest sirasinda ve sonrasinda yanma hissi yasiyorum neden olmuş olabilir önemli bir durum mudur

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm ihmal etme git bence enfeksiyon kapmışsndir
-Reklam-
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Sakın ihmal etme mutlaka git önemli bir muayene canım korkacak hiç bir şey yok ki
tarafından
Dogumdan sonra dikislerim cok gec iyilesti hatta iyilestimi bilmiyorum en azindan agrisi geçti alttan muayene eder doye çekiniyorum
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Doğumdan sonra o bölgen zaten baya geniş oluyor hissetmiyorsun bile muayeneyi bence git sıkıntı yok 
tarafından
Dikis yeri acir diye cekiniyorum
(1,698 puan) tarafından
Acımaz merak etme. Çok kısa sürüyo zaten içerde bi şey var mı diye saniyelik bakıp çekiyor elini
0 oy
(119,126 puan) tarafından
enfeksiyondan yanma olur randevu al git dr a mutlaka
tarafından
Kendi kendinr iyilesmez mi
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Ayy idrar yolu enfeksiyonu olabilir canım alttan bakmadılar bana 
tarafından
Gitmesem kendi kendine gecer mi
(1,145 puan) tarafından
Yani yanmaya da başlamış sütten bebeğe de geçer ama bol bol su iç ve maydanozu demleyip içebilirsin canım inşallah geçer
0 oy
tarafından
Mutlaka gitmeniz gerekli hatta ilk muayneye kaçıralı çok olmuş benim ilk muaynemde içerde parça kaldığı görünmüştü ihmal etmeyin 
tarafından
Alttan muayene ettiler mi sixi
tarafından
10 gün 40dan sonra 3. Ayda gittim diye hatırlıyorum 10 gün ve 3 ayda attan muayenede oldum ulturosondada bakıldı
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Enfeksiyon muhtelen bende oyle olmustum bide iliski sirasinda aciyodu bide cok kotu bibkoku vardi vajinal fitil vermisti doktor öyle oyle gecti cnm
0 oy
(496 puan) tarafından
Alttan muayne edipde doğum öncesi gibi değil dikişler tutmuş mu diye bakıyo git sen ihmal etme sonra dönüsü olmaz iltihap falan alır enfeksiyon kapar 
tarafından
Dogumdan sonra bir gun hastanede yattim gidip gelip alttan muayene ettiler o kadar cok acıdı ki
(496 puan) tarafından
Olur mu canımöyle neden  pansuman için açıyolar da diğer türlü ne amaçla yapılanlir ki
0 oy
tarafından
Sezeryan olduğunda bendede yanma vardı doktora gittim çok normal dedi dikişler masaneye yakın dedi.gecer dedi öylede oldu.aama her yanma normal değil sen yinede.git cnm..

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 120 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 685 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 678 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.