0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
2 senelik evliyim 1 yaşında kızım var ve ben artık eskisi gibi değilim herşeye çok çabuk sinirleniyorum kırıp döküyorum eşimi resmen bazen kızıma bile bağırmak istiyorum o kadar bunalfimki ve bu ara ara oluyor bana kiizmda çok hareketli ne yemek ne temizlik herşeyi uyurken yapıyorum ve dinlenemiyorumda hep kızımın peşindeyim aman düşmesin aman yaramazlık yapmasın diye cnku surekli düşüyor yürüdüğü icin bu korku bile bana yetiyor.benim.gibi olan varmı yada.nasik bu durumdan cikiyorsunuz

7 Cevaplar

0 oy
(3,595 puan) tarafından
Vitamin eksikliği uykusuzluk yorgunluk tahammülu azaltıyor başka yöntemler bulmalısın dinlenmek için kendine vakit ayırmalısın 
(380 puan) tarafından
Sağol canım dikkate Alican
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Kızına şu kafeslerden yapsana. Evin belli bir alanını çitle çeviriyorlar içine oyuncaklar dolduruyorlar çocuklar çıkamıyor içinde oyalanıyor. En azından birkaç saat belki molan olur
(550 puan) tarafından
Ayy ne guzel fikir ya ama bende isterimde oglum orda durmaz
(380 puan) tarafından
Tek çare o ggibi ama hiç ümidim yok ondan da serbrs olucak evin heryerin gezicek minik kus
(1,698 puan) tarafından
İlgisini çok çekecek şeylerle en azından yarım saat kazanabilirsiniz kızlar :))
0 oy
(550 puan) tarafından
Cnm bende cok yoruluyorum ve esim pek destek olmuyor cok calisiyor cunku
(380 puan) tarafından
Eşimde öyle yorgun oluyor ama Allah'tan bana destek oluyor hhakkini yiyemem
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Beni anlatmışsın bizde 3 senelik evliyiz  1 yaşında yaramaz hareketli bi oğlum var çok çabuk sinirleniyorum 
(380 puan) tarafından
İnsan kendine vicdan yapıyor ya sonra ben kötü annemiyim diye ama gerçekten insan bunaliyor
0 oy
(202 puan) tarafından
Cok normal degil mi canim. Kendine eskisi gb zaman ayiramiosun eskisi gb nasil olucaksin. Sadece kendinden sorumlu degilsin. Kendinle ilgili bi seyi aman bosver yaomasam da olur diyebilirdin onceden simdi kizinla ilgili hic bi konuda bukadar rahat davranamazsin. Yasadigin sey normal cocuktan sonra hep bi tempo tutturmak zorunda kaliosun bu da insani yoruo kimi zaman sinir yapio patlicak yer ariosun. Ama zaman gectikce sakinliosun sanki bende oyle oldu. Oglun 19 aylik olmak uzere. Zaman gectikce beni daha az yormaya basladikca ben de daha tahammullu oldum. Uzme kendini 
(202 puan) tarafından
Bu arada ben tum isimi kucuklugunden beri hep oglumla yaptim oyun haline getirerek. Cunku benim icin uyudugu zamanlar cok degerli. Tum isimi onunla bitirip uyuyunca kahvemi iciyorum. Bahceye xikip hava aliyorum yorgunsam dinleniorm yada sevdigim bisey izliyorum. Bu da insani cok motive edio.
(380 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım yazdigin için ama malesef benim öyle olmuyor işte çok denedim ama istemiyor sadece beni istiyor iş yaptirmiyor ben artık ne yapicam bilmiyorum :(
0 oy
(700 puan) tarafından
Valla bende cok sinirliyim bebelre kızınca icim acıyor ama durmuyor lar bide esim evdeyken bagirsam cok sesin var diyor ee sanki kendi sesi.yok kadinlari delirtiyorlar sonra hep biz kadınlar kötü
(380 puan) tarafından
Allah'tan eşim.destek.olutor yoksa kafayı yerim
0 oy
(2,366 puan) tarafından
ah ah bende öyle cnm bu nesne kaynakalnyr bilyrmsn kızın cocuk tabi yemek yemicek kırıp dökucek huysuzlanacak dedigini yaptıracak bizde essek gibi naz cekcez cocugu baskılamakta yanlos sesimi de yukseltcez ama cocuktan esten almayalım bunun hırsını mesela ben örnek verym 2.dogumdan snra daha agresif herşeyi takan siinirli bi insan haline geldim niye cnkü etraf bunaltyor lafları sözleri eve ,sana ,cocugumla ,esine karısmaları bunların siniri birikiyor patlıyorjz ev toplanmyr ek gıdaları yenekelr bende cok cok bunaldm serbest bırakacaksn cnm aman duser dersen sürekli o cocuk yürümeyi görünmez tehlikeli bi sekilde düşmesin ona dikkat et sen gölge gibi olacaksın
(380 puan) tarafından
Çok doğru yazmışsın canım bnde işte onu korumak için cirpiniyorjm ama kendimi biraz yiprattim sanırım insan tek olunca bide korkuyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 159 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Yeter2323 (73 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 378 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 414 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu

379,385 soru

11,356,356 cevap

34,832 kullanıcı

...