0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 2.5 yaşına gircek ama artık yeniden çalışmak istiyorum kaynvalidem calismicakmis artık bezden kurtulduk ama hala emiyor acba ise girsem zorlanirmiym çalışan anneler bebekleriniz sizi çok ariyormu  alisirmi acaba bebegim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız 2 buçık yaşında hala emiyor mu :angel:

tarafından
Sorma hala sütüm geliyor hala emiyor neler denedim brakmiyor şuan ble öyle uyuyo
tarafından
Bnce sen kesin çalışmaya başla bu vesileyle bırakır :)
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben de cok istiodum memeden kesince is hayatina doniyim. Suan 19 aylik sayilir. Ama fikrim degisti. Ondan ayrilmak istemiyorum. Kres yasina gelene kadar (bence 4 yas) kendim ilgilenmek istiyorum. Tabi maddi durum elvermeseydi mecbur calisirdim ben de anneme veya kayinvalideme teslim edip. Ona da alisir cocuk da anne de. Ilk bi kac hafta olursa sorun olur sonra o sekilde de bi duzen oturur bence. 
0 oy
(2,900 puan) tarafından
2 yaşında yeni başladım çalışmaya. Öğretmenim 2 buçukta evde oluyorum benim bebeğim de emiyor. Ben çıkarken uyuyor oluyorsa bakicisina bi iki soruyormuş ama sıkıntı yapmiyor. Ben çıkmadan uyanırsa eğer o zaman ben giderken ağlıyor ama kısa sürüyormuş. Gece uyumadan önce emiyor sadece.
0 oy
tarafından
calis ama sutten kes cnm 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 188 göst.
10 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 263 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
0 oy
4 cevap 476 göst.
3 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,613 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...