0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (382 puan) tarafından

Merhaba iyi aksamlar kizlar 17 hafdaliq hamileyim 2 hamileliyim 1 yasinda oglum var surekli kucagimda oluyor bilmem onan dolayimi sanci oluyor aksamlar benim kimi olan varmi cok korkuyorum bebeye bi sey olur diye

5 Cevaplar

0 oy
(202 puan) tarafından
Arkadasim var 3 yasina giricsk kizi var ve 22 haftalik hamile. Mumkun mertebe kaldirmamaya calisio ama bazen zorunda kalio. Cok sukur sikinti olmadi bugune kadar ama cok dikkat etmk lazim. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yengem hamileyken merdivenden yuvarlanmış bişey olmamış canım olacağı varsa yatarken de olur korkma bence 
0 oy
tarafından
Benimde 1 yaşında oğlum var bende kaldırıyorum napalım mecburuz canım bişey soracam oğlumu 16 haftalıken hissediyordum bunda 19 haftalık oldum ama hala hissetmiyorum bu sefer tedirgin oluyorum bi sıkıntı mı var diye sen hissediyor musun canım 
(594 puan) tarafından
Ayyy Nihan Zeynep bende aynı durumdayım 15 haftalikken kızımı hissettim simdj yine hamileyim kız bebek 17 haftalik ama hissetmiyorum halen ya bende korkuyorum bise mi oldu niye hissetmiyorum diye
tarafından
20 yi bekleyecem artık
tarafından
Hilal canım doktoruma söyledim gün içinde çok hareketliysen bu yüzden hissetmiyor olabilirsin dedi aynen oğlum çok yaramaz bakalım Allah büyüktür inşallah hissederiz erkenden
(594 puan) tarafından
Benimde kızım öyle devamlı onunla ilgilenmek zorunda kalınca hamile olduğumu unutuyorum bazen :)) bende bu sabah uyandığımda kayma hareketi hissettim :)
(382 puan) tarafından
Inan aynen ben hamile oldugmu unutyorum resmen
0 oy
(4 puan) tarafından
Bnde 20 qündür doqum yaptım 15 aylık bi kızım daha war inan doqum yaptqm qüne kadar hep kucaqmdaydı kucaqıma alır merdiwen çıkardm we açılmam da doqumumda o kadar kolay qeçtiki anlatamam
(382 puan) tarafından
Bende cikyorum bide cok hareketli bi bebek
0 oy
tarafından
2 yasında oglum valla surekli kucagima alıyorum biliyorum dogru degil ama almazsam üzülürüm. Sen yinede dikkatli ol
(382 puan) tarafından
Almasam kiyameti koparir basdan ben yanlis oyretdim hep kucaqima aldim
tarafından
Son ayimdayim ben bi sıkıntı olmadi korkma cnm tekme falan atmasin bisey olmaz insallah

İlgili bir soru bulunamadı

379,367 soru

11,356,029 cevap

34,832 kullanıcı

...