0 oy
420 göst.
Aile kategorisinde (159 puan) tarafından

Ya kızlar başta öyle değildi tepki pek belli etmezdi şimdi çok alınıyor :) beraber oturuyoruz yakın zamanda ayrılacağız bizim oda üst katta.1 aydır burda degiller annemlerde kalıyorum.Her konustuğumuzda şey diyor görümcelerine gitmiyorsun yabancı gibi duruyorsun onlarda niye kalmıyorsun bir iki gün :) arayıp sorarım da hani. Yabancılıkla ne alakası var halbuki ya eşleri var benim onlarda ne işim var şimdi :) üstelik bir görümcemin kaynanası afedersiniz şirret kadın bilse 1 gün kaldım dünya kadar dedikodu çıkarır rezillik.Ki asla kalmam ne kadar saçma geldi bana.Eşim de 2 aydır başka ilde çalışıyordu işi bitti yarın öbür gün gelir.İki görümcem var annen böyle diyor dedim iki görümcemde kalma fikri için de ikisini de boşver dedi eşim :) .Böyle şeyleri hiç sevmez.Bayramda aradım kutladım bayramlarını bu sefer kurban etini niye temizlemeye gitmedin görümcen evdeydi o yaptı sana kızmışım dedi ama haberim bile yoktu kurbanı ne yaptıklarından eşim geç haber verdi bana çoktan halletmişlerdi herşeyi.Ay bir tuhaf oldu kadın umursamaya başladı herşeyi :) hani eşim demiş üstelik ben ona haber vermedim nerden bilecek.Daha ben soracaktım annemlerde bayram uğraşından unuttum.Hamileyim 3.ayım yeni bitti dün görümcemle konuşurken telefonda karnı çıkmış mı kilo almış mı diyor :) 9 çocuk doğurmuş üstelik bilmiyor sanki 3.ayda karın mı çıkar ne kilosu :) Birşey olur ben bunu eşime sorayım bir derim ne diyecek ki o diyor eşimi sayıyorum ben tabi soracağım hani kendi lafını öncelik saymamı ister oldu.Tabi ki yapmıyorum bunu yapmam da :)

4 Cevaplar

0 oy
(9,193 puan) tarafından

Kayınvalideniz bunları soylerken siz sessiz mi kalıosunz?:D

(159 puan) tarafından
Hayır  :)) ben cevap verdikçe konuşuyor birde :) ben onun dediklerinin üstüne haklı da çıkıyorum laf arıyor hala
(9,193 puan) tarafından
Ayy evt cvp verdikçe inadına yapar gbi dha çok kpnuşurlar bide :D
-Reklam-
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Sorma benim kayinpeder kaynanamda oyle herşeye küsüp konusmuyorlar hele kaynanam sacma ***** agliyor
(159 puan) tarafından
Ağlıyor mu birde :) benimki de öyle bazen ufacık sorun oluyor evde kriz geçirir gibi karalar bağlıyor hayırdır bu ne tantana ama :) çok bahane aramaya başladı il dışında eşimin işi olacak gibi yakın zamanda taşınırız inşaAllah
(1,082 puan) tarafından
Kayinpeder küser konuşmaz kaynana ağlar herşeye telefon kırar saçlarını yolar bide aynı evde kalıyoruz :/
(159 puan) tarafından
Valla Allah yardım etsin evi ayırmayı nasip etsin çekilmiyorlar
0 oy
(471 puan) tarafından

Kaynanan bahane arıyor bence en yakın zamanda taşın kurtul :)

(159 puan) tarafından
Aynen valla bahane aramaya başladı :) çok az kaldı taşınmamıza
(471 puan) tarafından
İnşallah canım zor birlikte yaşamak
0 oy
tarafından
bence kizlarini dusunuyor baksana yardima neden gitmedin diyor 
(159 puan) tarafından
Şey diyor sen de o evde oturuyorsun falan iyi de haberim mi vardı eline de yapışmayacak yapsa :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 134 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Papatya02 (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 588 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde kardelennnnn (50 puan) tarafından soruldu

378,781 soru

11,337,446 cevap