+1 oy
285 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Dua edin kızlar boğaz enfeksiyonu geçiriyoruz hamileyim acile götürdüm kucağımda taşıya taşıya mahvoldum rabbim hepimizin yavrusunu korusun bana güç  kuvvet versin

11 Cevaplar

0 oy
(1,018 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
çook geçmiş olsun allah acil sifalar versin şafi ismiyle şifa versin allah yardımcin olsun sanada güc kuvvet versin canim
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah canım korkma 2 kaşık antibiyotik ile geçer inşallah bizde yaşadık 
(116 puan) tarafından
Ya bugün aile hekimine götürdüm antibiyotik verdi ama şuan gerek yok dedi verme dedi akşam kotuledi titremeye başladı mecbur götürme zorunda kaldım ama çok korktum yaş hamileyim bide uyku yok devamlı terini sil ateşine bak rabbim korusun evladlarimzii
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin canım kolay atlatır inşallah 
0 oy
(4,591 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin nasılsınız şimdi?
0 oy
(2,375 puan) tarafından
Amin inşallah Rabbim acil şifalar versin inşallah 
0 oy
tarafından
Biz hasta olalım ama onlar olmasın çok zor benim kız sabaha kadar ateş vardı ağladı durdu sbaaha kadar uyutmadi ...sabahın yedisi uyanıp evin içinde cirit atan çocuk gece  uyuyamadi diye şimdi uyuyor 
(116 puan) tarafından
Ne kadar üzücü değilmi.. Insn gözlerimi açamıyorum ama yinede o iyi olsun yeter..
tarafından
Üzücü olmaz mı .. sabaha kadar gözüm daliyir bı elimd e  alnında sabaha kadar yarı uyaniktim
(116 puan) tarafından
Ne kadar fedakâr bir annesin Allah senden razı olsun canım
tarafından
Evkqt candır can .bizim canımız acısın onlar abisey olmasın .. bu hayatta ne yapiuirsam.evkatkqrim.icin .. insan anne olunca kendini geri atıyor . Çok şükür bugün kızım daha iyi dünyalar benim .. rabbim senden razı olsun canım benim :) ❤️
(116 puan) tarafından
Er çok şükür canım benimde kızım çok şükür bugün toparlandı birazz Rabbime ne kadar sukretsem az valla
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah.
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Rabbim sıfa versın ınsallah
0 oy
tarafından
Rabbim acil şifalar göndersin inşallah 
(116 puan) tarafından
Bütün yavrulara göndersin
0 oy
(44,814 puan) tarafından
Rabbim tez şifa versin 
(116 puan) tarafından