0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (682 puan) tarafından
6 ayalik asi olduk dün ondan mi bilmiyorum gecedwn beri atesi 38 38.5 calpol veriyorum 4 saatte bir ve dus aldirdim başına islak bez koyuyorum gecmiyo var mi gecirecek bi yontem

5 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun ayak altına soğan koy bakalim bir de benim bir tanidigim yapmisti Allah sifa versin..
(5,360 puan) tarafından
Benm gorumcem de limon sür demişti denemedim ama birebir iyi gelyromuş çoçuklarına denemiş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım keşke duş aldirmasaydin aşı vurulmuş benimkide öyle dün menenjit aşısı vuruldu çok ağır bi aşı 6 aylık aşıdan bile ağır, bütün gece uyumadı hep ateş ağlama bende calpol veriyorum elini yüzünü yıkıyorum ama duş aldırmadım ilk gün aldirilmaz duş
tarafından
Bilmiyorum canım ebeler doktorlar hep öyle der aşının vurulduğu ilk gün duş aldirilmaz heralde mikrop kapmasin diye aşı yeri
(1,382 puan) tarafından
Çok sağol bilemedim daha aldırmam
(682 puan) tarafından
Ebeye ozellikle sordum aldirabilirsin dedi verem asisi disinda diger asilarda aldiriliyo diye biliyorum daha oncede aldırdım bisey olmamisti
tarafından
Bizimkilerde aldırma diyorlar ve ben aldirmama taraftariyim burada birini gördüm aşı olduğu gün duş aldı bildiğin kolu balon gibi şişti ve içinden günlerce iltihap aktı, sizin tercihiniz 1 gün banyo etmeseler birşey olmaz, ben ettirmem çocuğuma
(682 puan) tarafından
Ebeye guvendim zaten 2 gundur yikamamistim terlemisti o yuzden yikadim neyse bida riske atmamak lazım
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah geçer Dr mı götürsen acaba ateşi düşmezse ılık duş aldır faydası olur belki 
(682 puan) tarafından
Aldirdim canim basina islak bez koyuyorum gecmiyo
(1,382 puan) tarafından
Dr götürün tedbir amaçlı ateş iyi değil yani bilemedim
0 oy
(715 puan) tarafından
Canım bizim sitede oturan alman bir doktor vardı beyin cerrahı ateşlenirse düşürmek için şey dedi bebek aspirinini koy çay tapağına yarım çay bardağından az kolanya dök üzerine karıştır bebeğin alnına göbeği ayak altına sür demişti çok işe yarıyor ateşi düşürüyor hemen
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ası oyle ateş yapio canim korkma düşer düşmezse acile gidin bi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 174 göst.
8 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bebikim57_ (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 182 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
18 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,865 soru

11,371,204 cevap

34,854 kullanıcı