0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (1,148 puan) tarafından
Sorum başlıkta arkadaşlar

8 Cevaplar

0 oy
(12,856 puan) tarafından
Evet kabul ediliyor
-Reklam-
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Evet ediliyor canım 
0 oy
tarafından
Evet ediliyooooor
0 oy
tarafından
Evet ediliyor ama benim gittiğim hastane çok kalabalık olursa ziyaretcileri çıkartığını söyledi.
0 oy
(731 puan) tarafından
Evet ediliyor ben hastanede yatarken kadın doğum kısımında eşi annesi yanında olan doğum yapmış bayanları gördüm bide ziyaretci saati ziyaret ci de alıyor lar dı benimde eşim durdu yanımda 
(1,148 puan) tarafından
Çok yanlış ya ben diyorum keşke kabul edilmese riske atılmasak . İnsanlara gelmeyin de denmiyo hastane yasak koysa keşke
(731 puan) tarafından
Benimde çok garibime gitti anneyide geçtim bebek var o risk altında sadece eşi olsa neyse gelen giden bellisiz annelerin surat düşük korkuyor lar haliyle haklılar
0 oy
(312 puan) tarafından
Evet ama yan tarafında olan hasta rahatsız olabilir sende onun gelenlerinden özel oda isteyebilirisn biz öyle yapmıştık 4 ay önce 150 lira ek olarak ödemiştik
(1,148 puan) tarafından
Anlayamadım canım? Odalar zaten tek kişilik?
(1,148 puan) tarafından
Ben zTen gelenleri kabul etmek istemiyorum kimse gelmese ysak olsa daha iyi
(312 puan) tarafından
2 kişilik oluyor ortada perde ile ya söylersin sadece senin ailen ve eşinin ailesini al gerisine açıkça siyle ben kabul edemem durumlar malum de
(1,148 puan) tarafından
Gittğim hastnede odalar tek kişilik canım . Bu bile fazla bence aileler bile gelmemeli. Bu ara covidden ölen çok hanile lohusa var . Keşke aileler bile alınmasa gerçekten çok korkuyorm
0 oy
tarafından
Ediliyor canım akşama kadar yengem geldi çocuklarla akşamda babam kardeşlerim gekdi sıkıntı çıkmadı
0 oy
(179 puan) tarafından
Evet ediliyor canim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
0 oy
13 cevap 245 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde Merirem (2,468 puan) tarafından soruldu