0 oy
348 göst.
Aile kategorisinde (13,203 puan) tarafından
Yaşına girdi bir seleden fazla oyuncak var haspam yüzüne bakmıyor baksa da 5 dk bakıp bırakıyor ama bir kablo geçsin eline, saç kurutma makinesi geçsin saatlerce oynuyor. E bende atıyorum şekil geçirmelerle halka sıralamayla geliştirsin diyorum yok yok oturup oynuyoruz da al bu diye eline tutuşturmuyoruz yani

10 Cevaplar

0 oy
(119,070 puan) tarafından
kuzeyin oda oyuncak dolu oturma odasi dolu yetnedi bubyaz babannemin evide doldurduk halen canı istemiyo gidip tencere tava alip oynuyo
(13,203 puan) tarafından
Sorun mu var diye düşünüyorum bacım artık ondan derdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım oğlum bir yaşında. Neler aldım neler. Ne eğitici oyuncağı kaldı. Ne arabası. Ne tırı. Raylı trenler. Alıyor iki çeviriyor odanın diğer tarafına fırlatıyor. Ama! Babasının cüzdanını görsün, çakmak görsün, klima kumandası, Pet şişe ( özellikle kapakları) bayılıyor ağzına soksun bütün gün onunla uğraşsın.

Artık oyuncak almıyorum hatta şuan bile hepsi odası da duruyor çünkü umrunda değil 
(13,203 puan) tarafından
Aynı bizimki de Pet şişe falan Allah ne verdiyse sorun mu var diye düşünüyorum
tarafından
Niye sorun olsun ki kuzum
(13,203 puan) tarafından
Ne bileyim dikkat bozukluğu hiperaktivite falan
tarafından
Sanmıyorum canım. Çevremde gördüğüm tüm çocuklar böyle. 2 3 yaşından önce oyunlar ile oturup doğru düzgün oynayanını pek görmedim çok endişe edilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum canım
(13,203 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah oynar o da bir gün
0 oy
tarafından

Benim sıpa da kablo ve fermuar delisi :D

(13,203 puan) tarafından
Ah hepsi aynı demekki ❤️☺️
0 oy
tarafından
Ya ben nerelere gideyim. Tek oyuncağı var o da memem. Kesip eline vercem yakında. Vallahi yıldım
(13,203 puan) tarafından
O da kötü yaa
0 oy
(374 puan) tarafından
Aynen biz de oyleyiz hersey aklina gelebilecek herseye elini surer bozar doker kirar oyincak galan oynamaz hic hic 1 yas 5 aylik
(13,203 puan) tarafından
Oynasalar keşke
(374 puan) tarafından
Nerdee
0 oy
tarafından
Mehlikada öyle aslı bu ara çöp kovası patates soğan kutusu oyuncagi hep öyleler 
(13,203 puan) tarafından
Yok ya hala sadece çorba içiyor nasıl koyayım ben sokuyorum kaşığı o kusuyor çıldırcam az kaldı. Büyüyecekler de eşim de bi idare edemiyorsun çocuğu diye laf söylüyor iyice delirdim
tarafından
Kuzum eline ver havuç salatalık elma soy ver öyle öyle alışır
(13,203 puan) tarafından
Yok kuzu hergün başka şey veriyorum yok ekmeği seviyor yemek istemiyorsa açsa onu bile atıyor iyice nevrim döndü
tarafından
Anladım canım ya Allah yardımcın olsun vallahi öylede zor nasıl alıştırsanki acaba
(13,203 puan) tarafından
Çok merak ediyorum valla bir gün köfte yiyorsa bir gün çorbanın içindeki ekmeği çıkarıyor yordu resmen artık iyice bunaldım nasılsa yiyecek birgün napayım huyuna gidiyorum çoğu zaman
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Evdeki esyalarla yapabileceğin aktiviteler var canım onları yapabilirsin benim kızım da aynı oynamiyor oyuncakla ama bı çöp bulsa onunla her oyunu oynuyor :-):-):-)
(13,203 puan) tarafından
Var kuzu da dikkati dağılıyor daha başarılı olamıyoruz
0 oy
(6,811 puan) tarafından
Hepsi aynı canım benim oğlum nelerle oynar nelerle bidon cüzdan tarak inanırmışım yatak odasının çekmecesine çıkarıp onunla oynar tava tencere ne varsa onlarla oynar
(13,203 puan) tarafından
Keşke oynasa kuzu dağıtıp bırakıyor sadece toplamak sorun da değil keşke oynasa tencereyi alıyor eline atıyor o kadar
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Okuduğum kitaplara göre genelde çoğu bebek böyle olurmuş bizim elimizdekiler onlara daha farklı gelirmiş heves ederlermiş . Bizim gibi kullanmak isterlermiş . Ben genelde oyuncaklarıyla oynarken odayı boş bırakıyorum oyuncaklara odaklansin diye o şekilde oynuyor . Mutfağa da gidince saklama kapları , tavalar oyuncağı 
(13,203 puan) tarafından
Ben de yapıyorum onu azıcık dalsa bırakıyorum ama hemen düşüyor ardıma
(1,845 puan) tarafından
Benim ki de sürekli peşimde asla odada tek durmaz ben nereye o oraya
0 oy
(11,088 puan) tarafından

Çocukların geneli ev eşyalarına düşkün olur oynamak için :) bir de yaşı küçük daha alışır zamanla.

Şöyle Bi durum daha var ki; biz çok oyuncak almıyoruz Çocuklarım oyuncaklara pek düşkün. Az oyuncakla hayal gücünü kullanıp değişik şekilde kullanıyor ve oyun kuruyorlar. Çevremde çok oyuncak alan kim varsa Çocukları yüzüne bakmıyor oyuncakların. Ha benim çocuklar da ev eşyalarını sık sık oyuncak gibi kullanıyor çıldırtıyor beniiiii :D
(13,203 puan) tarafından
İlk heves edip alınanlar sadece oynamıyor üstelik kaldırıyorum eline bir tane veriyorum başka zaman başka oyuncak şeklinde. İnşallah alışır zamanla
(11,088 puan) tarafından
Uygulaman en doğrusu zaten ama sen naparsan yap ufaklık kafasına göre devam edecek:)) merak etme 2 yaş civarı daha güzel oynuyorlar oyuncaklarla
(13,203 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 04 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
7 Şubat 2021 Aile kategorisinde Sbhtalsbyn (325 puan) tarafından soruldu