0 oy
948 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından

:'( Selamun aleykum :'( Buğun doğacak olan bebeğimi dün eşim elleri ile toprağa verdi :'( pazartesi gunu bebeğimi kaybettim 3 gün bebeğimi meğerse ölü gezdirmisim artık beni zehirlemeye başlamış geçen hafta ve cumartesi günü hastaneye gittiğimde Kalp atışı herşeyi normal denildi ama değilmiş demekki :( doktor ihmali allah'a havale ediyorum o benim canımı yaktı rabbimde onun canıni yaksın Burda yardım postları açıldı benim için allah razı olsun duyarsiz olanda oldu duyarlı olanda hepinizden allah razı olsun rabbim evlatlarınizin acısını sizlere göstermesin çok zor :( Eğer burda kırdığım üzdugum birileri olduysa hakkınızı helal edin benden yana helal olsun allah'a emanetiniz <3

36 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Rabbim size sabır versin kuzum . Hareketinden demi anlamadın :((
(62 puan) tarafından
Anladım abla anladım kaç defa dedim doktora ama alanı daraldı dedi bana sürekli kalp atışı var dedi iyi dedi kilosu 2.800 grm dedi  dün ölüm raporunda kilosu 2255 grmdii herşeyi yalan söylemiş allah'a havale ediyorum rabbim yanına koymasın
(7,118 puan) tarafından
Doktorun yanına bırakmayın bunu canım. Elinizden geleni yapın yaptırın. Rabbim böyle uygun görmüş :( Sen nasılsın peki iyimisin canım
(62 puan) tarafından
doktor 1 gün daha bekleseydin ölürdün dedi abla zehirlemeye başlamış çünkü iyiyim allaha şükür şuan
(7,118 puan) tarafından
Allah yardım etmiş canım. Hayatta ki her anımiz imtihan işte
-Reklam-
0 oy
(13,687 puan) tarafından

Şefikaaaa :(:(:(:(

ALLAH İÇİNİN YANGININI SÖNDÜRSÜN :(

(62 puan) tarafından
:(((((( allah razı olsun ama nasıl sönecek bilmiyorum çok güzel bi kız olacakmisti yaşasydi yavrum nasip değilmiş abla cok saol
0 oy
tarafından

Kiyamam allah sabır versin başın sağolsun nasibi yokmuş demekki:'(

(62 puan) tarafından
Allah razı olsun
tarafından
Allah sabir versin canim basin sag olsun:(
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Başınız saolsun canm çok zor gercekten Allah sabır versin<3

(62 puan) tarafından
Allah razı olsun amin inşallah
0 oy
tarafından
kuzumm seni cok merak ediodumm Rabbim sabir versinn cok zor dogmasini beklerken boylee olmasii... ama cennette sana sefaattci olacakk bi bebeginn var annesi o seni cennette beklioo 
(62 puan) tarafından
Cennette bi meleğim değil iki meleğim var ablaaaa:((( ilk çocuğumuda 1.5 yaşında kaybettim bu ikinci toprağa verdiğim şükür vardır allahın bi bildiği
tarafından
ben o aciyi dusunmek bile istemezken sen 2 evladini kaybetmissin rabbimm yardimcin olsunn canimm benimm ya
(62 puan) tarafından
Rabbim düşmanımın başına vermesin
0 oy
(2,181 puan) tarafından
sende hakkini helal et canim gercekten cok uzuldum ne diyecegimi bilemiyorum :( Rabbim tekrarini yasatmasin o doktoru da bildigi gibi yapsin :/ 
(62 puan) tarafından
Helal olsun allah razı olsun çok saol
0 oy
(193 puan) tarafından
Yavrun melek oldu seni ahir zamanda bekliyor inşallah. Yaşayacağın en zor imtihan bu olsa gerek çok üzgünüm Allah sabır versin üzülme denmez böyle bir durumda canından can gitti Rabbim peygamber sabrı versin diğer evlatlarını sana bağışlasın inşallah canım benim 
(62 puan) tarafından
Aminnnn inşallah allah razı olsun
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Başınız sağolsun canım, Allah sabır versin :(

(62 puan) tarafından
Allah razı olsun saoll
0 oy
(6,361 puan) tarafından

Basin sağolsun kuzum :( rabbim sabır versin ccennette sana sefaatci eylesn insallahh

(62 puan) tarafından
Insallah abla çok saoll
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Allah yardimcin olsn :( Rabbim sana sabırlar versin :'(

(62 puan) tarafından
Anının inşallah
0 oy
tarafından
Basin saolsun bitanem rabbim digerlerini saglikli sihhatli buyutmeyi nasip etsin insallah dr icinde elinden geleni yap dava falan yani basin saholsun tekrardan
tarafından
Peki gerçekten öyle mi olmuştu bulutcum arkadaş?
tarafından
Canım diyarbakırda doğum yapacaktım şancı olasındaydık 4 bayan birine suni şancı taktılar arka yatmaktaydı kadın seslerini duydum hocam  bi bakın dedi bunun bebeği kakasini yapmış galiba dediler   doktorda cabuk idrar torbası takin ameliyata alalım kaka yemeden dedi
tarafından
Kötü koku geliyor  puş olcumi yapiyorlar surekli cunku , suyu patlayanlarda bunu anlamak cok kolay kalp atislari da yavaşlıyor ultrasonda da su bulanık görünüyor pislik yapmış demektir korlesmeyi seven doktorlar çok Allah islah etsin
tarafından
Evet  canım ebe yeşil sıvı var dedi öyle anladılar ..
tarafından
Zaten  sürekli cihaza bagliydik kalp atışı herşey  kontrol altındaydı .. bi ara bebegimin kalbi yavaşladı oksijen taktılar su istedim vermediler seni ameliyata alabiliriz diye herşey dört dörtlüktü .. ama bu kızda ihmal var ..... şefika 3 gün boyunca hareketlerini hissetmedi mi
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Allahım yardımcın olsun kardeşim tarifi olmayan bir acıdır. Melek oldu o yavrum ahirette seni bekliycek insallah. Allahım seninle olsun dua edelim bol bol 
(62 puan) tarafından
Allah razı olsun abla
0 oy
(4,759 puan) tarafından
AA çok üzüldüm başın sağ olsun rabbim sabır versin canım benim aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn helal olsun canım 
0 oy
(5 puan) tarafından

Canım rabbim sana ve eşine sabır versin gerçekten çok üzüldüm sen rabbime sığın vardır elbet bunda da bir hayır :(

0 oy
(458 puan) tarafından

Basin  saq olsun kuzum allahim daha buyuk acilar gostermesin baska cocugun varsa allah ona can saqligi versin insallah

(62 puan) tarafından
Aminnn Allah razı.olsun
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Ne söylersek boş Allah rahmet eylesin sabır versin inş cnm . 
0 oy
(440 puan) tarafından

Rabbim sabır versin canm rabbim birdaha böyle acıyı yaşatmasın inşallah :(

(62 puan) tarafından
Amin allah razı olsun
0 oy
(73 puan) tarafından

Basiniz sagolsun allah sabir versin :(

0 oy
(2,484 puan) tarafından

Allah sabır versin kuzum sanaa:'(

0 oy
tarafından
Geçecek canın yana yana ama unutmuycaksın benim gibi ben evladımı hiç unutmadım ancak acım hafifledi sadece ben hiç bitmez ömrümün sonuna kadar ağlarım diyodum ancak çok şükür daha iyiyim geride kalan yavrularımıza allah uzun ömürler versin inşallah benim bir ablam vardı oğlu 32 yasindaydı bekardı öldürdüler beyin kanamasından öldü adam 2 yıl olcak ama halen unutamadı unutulmazki evlat bu nasıl unutcan ama tabi biraz daha iyi ahh canım ahh biz insanlar için herşey yaşayamam diyodu kadın ama yaşanıyomuş işde görüyoruz 
(62 puan) tarafından
Evlat öyle bisey ki bu dünyada bi evlat acısı bi kardeş acisi hafiflemezmiş öyle derler büyüklerimiz  ben ilk çocuğumu 4 sene önce kollarımda kaybettim annem acıyo diye diye gitti evlâdım tam 4 sene oldu ama hiç bi zaman acisi dinmedi hala bi yere gitti gelecek gibi hissediyorum ama yok 4 senedir o hevesle bekliyorum ama gelmiyo dün morga indiğimde bebeğimi ilk defa görecektim dedim ki rabbime bi mucize yarat allahım bebeğim nefes alsın ağlasin dedim yüzünü actigimda ona dokandigimda hep bi mucize istedim ama olmadı kizim çoktan melek olmuştu bile rabbim kimsenin başına vermesin evlat acısını tarifi yok öyle bi acı ki nereye gitsen içinde duruyo hiç sonmuyo o ateş rabbim büyük sabrını verir insalah
tarafından
Verir canım verir herşey biz insanlar için bu dünyada rabbim kucağını doldursun yine âmin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 229 göst.
2 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferzey (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 244 göst.
0 oy
5 cevap 192 göst.
0 oy
4 cevap 82 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu

379,359 soru