0 oy
754 göst.
Aile kategorisinde (3,798 puan) tarafından
Kızlar geçen hafta bi yakinimızın kınasi vardı oraya gittik 

Sonra eşimin akrabaları halası ve kuzeni vardı kızımi aldılar kucaklarına benm arka masamda oturuyolardi neyse verdim sonra arkadan bi ses duydum bi kadın  "aaa öpmeyin dudağindan o cok kücük daha" dedi o an varya kan beynime sıçradı üstelik bu yaptikları ilk degil ben bile kızımı dudagından öpmuyorum 4 aylık olduğu halde sonra dondüm aldım kucağindan hicbsy demedim eşimde niye bsy demiyosun her zaman aynı seyi yapıyolar falan dedi ama bisey diyemiyorum iste bide kuzeni doğuma 1 ayi varken bebeğini kaybetti o yuzdende üzüluyorum ben napıcam ya ne zaman kaynanamlara gitsek hep karşılasiyoruz onlarla her seferinde aliyolar opuyolar havalara atıyolar çıldıricam 

18 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Açık bir şekilde uyaracaksın canım. Kim ne anlarsa anlasin.
(3,798 puan) tarafından
Bidahakinde oyle yapmayı düşünüyorum çunku artk tahammül edemiyorum
(7,118 puan) tarafından
Düşünme yap canım .  Bebegin herşeyden herkesten daha önemli. Cok.kucuk.daha bağışıklığı hemen kazanmıyor vücut Allah korusun birinin dudaginda yara olur ucuk olur kuzu da hasta olur.
(3,798 puan) tarafından
Aynen oyle Allah korusun ya :( ne iğrenc insanlar nefret ettirdiler kendilerinden iyice
-Reklam-
0 oy
(2,181 puan) tarafından
hic kimsenin uzulup kirilacagini dusunmeden acik acik uyarman lazim ya bebegine bisey olursa 
(3,798 puan) tarafından
Dogru soyluyosun canm bidahakinde uyaricam mutlaka
0 oy
(277 puan) tarafından
Bende bu konuda ablamdan çekiyordum hatta buraya yazmıştım.en sonunda kızdım öpme dedim şimdilik daha öpmüyor korkuma ama yalnızken öpüyorsa bilemicem.en nefret ettiğim şey ya biz bi anne olarak bunu yapmıyorsak kimsenin buna hakkı yok.yazik günah ya daha minicikler.valla kuzum bidaha görürsen çekinme söyle.söz konusu evladin kimse ondan değerli olamaz kırılırlarsa kırılsinlar.allah korusun yarın bi gün hastalık kaparsa kime ne diyecen..
(277 puan) tarafından
O şekilde öpmek bi sevgi göstergesi değil.yazik günah ya o bebeğin aklı erse izin verir mi öpülmesine.hem onun kişilik gelişimine de zarar veriyorlar.bu kadar düşüncesizlik de olmaz yani.
(3,798 puan) tarafından
Zaten düsünce ne gezer onlarda hic sevemedim evlendigimden beri onlari evime bile gelmezler davet etmem hic bende onlara gitmem ama kaynanamda falan mecbur karsılasıyoruz
(277 puan) tarafından
Yada kaynana söyle o uyarsın sen diyemiyorsan
(3,798 puan) tarafından
Kaynanam cok suspus bi insandir hayatta söylemez ben söyleyince bile kızar içinden kizarsa kızsın
(277 puan) tarafından
Anladım kuzum  ozaman sen uyaracan
0 oy
tarafından
Gecen esimin teyzesi de oglumu dudagindan optu esime soyledim sen mi uyarirsin ben mi diye esim uyardi bidaha görürsem sert konusurum 
(3,798 puan) tarafından
Bende oyle yapmayi dusunuyorum canm susmakla olmuyo gercekten
0 oy
(195 puan) tarafından
Canım tabiki de uyaracaksın kırılan kırılsın sen kıyamıyorsun bebeğine onların düşünmesi lazım inan ben başkasının bebeğini severken dokunmaya çekiniyorum annesi rahatsız olursa diye. Eşinde demiş zaten uyar diye hiç moralini bozma tavrınla belli et birdaha yapmasınlar 
(3,798 puan) tarafından
Öyle yapicam canm sustukca abartiyolar gercekten
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Cocuk senin  kuzum  kimse senin düşündüğün gibi düşünemez bnce uyar ağızdan öpmek nedir ya bn yanağını opturmeye içim giderken 
(3,798 puan) tarafından
Evet canm haklisin kadıni duydum ama resmen beynim döndü aldm hemen cocugu ama bsy diyemedim bidaha olursa  susmiycam
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Susarsan olmazki  aslanı daha dudağından öptüğünu gromeyim de s.. Biri kizimi yanağından öptü dedim cekil alerjik bünye niye opuyosun ki öyle de millet gıcık sinir bozucu akraba halateyze neyse 
(3,798 puan) tarafından
Aynen canm bidaha susmiycam mantik yokki insanlarda ne diye opuyosun arkadas anlamiyorum ya
(12,777 puan) tarafından
Sorunlu insanlar çünkü esinde  de diyo ise azarla milleti
(3,798 puan) tarafından
O zaten bana kıziyo niye bsy demiyosun diye hemen alıyo başkasindayda cocuk :) mutlaka uyaricam zaten bidaha
0 oy
tarafından
Nasil bisey demiyosun ya sasiyorum valla ben olsam vermem kucaklarina agzindan opmek ne yaa benim oglum 7 aylik oldu bu zamana kadar agzindan falan kimseye opturmedim kendimde toplasan 3 defa anca opmusumdur uyar anlamiyosa sert bi dille uyar daha da anlamazlarsa verme cocuguny
(3,798 puan) tarafından
Oyle yapicam haklisin canm
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Valla cok farkli bir konu bu. Ben kendi anneme bile anne öpme lütfen diyorum bir kez dedim ve öpmüyo kim olursa olsun o cizgiyi koy yoksa öperler. 
(3,798 puan) tarafından
Koyucam canm kararliyim artk uyaricam bidahakine boyle olmaz cnku ben bile kiyamazken esim bile kiyamazken öpmeye bunlar ****** gibi cocuk seviyo
0 oy
tarafından
soyle acik açık canim 
(3,798 puan) tarafından
Öyle yapicam canm bidaha görürsem zaten dayanamam
0 oy
(446 puan) tarafından
Ses sustugun sürece dewam edecek ha kızdığım haldde yapacak kadarda yüzsüz olabilirler tabi
(3,798 puan) tarafından
Biraz yüzsüzler zaten söylemedim bu zamana kadar ama tavrimi gösterdim ki anliyolarda ama devam ettiler demekki direk soylemem gerekiyo bidahakine susmiycam
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Valla içine atıp cildircagina söyle bence öpmesinler o ne öyle iğrenç ya o daha çok küçük  :(
(3,798 puan) tarafından
Soyliycem valla bu sefer susmiycam yanlis anlarsa anlasinlar :( cok sinirlerim bozuk kac gündür
(2,423 puan) tarafından
Yalniz anlasınlar da bebeklerimiz  iyi olsun ağızları pis sonuçta yani ellerini sürüp  ediyolar  ben bakıyorum ortam çok rahatsa alıyorum hemen öperler diye
(3,798 puan) tarafından
Bende öyle yapmaya calisiyorum canm ben almazsam esim aliyo zaten hemen
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Onların kötü niyetle yaptıklarını ddüşünmüyorum bebeğini kaybetmiş sonuçta bebeği verirken lütfen abla dikkat et alerjisi çıktı öpmeyin falan de
(3,798 puan) tarafından
Haklisin canm ya zaten kotü niyetle degildir elbet ama öpmedende sevilebilir guzel bi dille uyaricam
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Sakın öptürme ve susma

Birak kussunler darilsinlar yilda 5-6 kez gordugun insan sana kirilmasin diye cocugunun mikrop kapmasina izin vermee
(3,798 puan) tarafından
Haklsiin canm susmiycam bidahakinde zaten
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Benlm görümcelerim kaynanam kayınlarım eşim de kızımı çok öpüyorlar sinirden deli oluyorum ya çok iyi anlıyorum seni canım benim 
(3,798 puan) tarafından
Evet canm ben artk soyliycem ama öptüklerinde uyaricam sende söyle bence kimse evlatlarimizdan kıymetli degil sonucta
(4,759 puan) tarafından
Ben uyarıyorum bazen canım valla dayanamıyorum artık
(3,798 puan) tarafından
Bende dayanamiyorum gercekten
(4,759 puan) tarafından
Eşim de aynı şeyi yapıyor kaynım da eşim de sigara içiyorlar bide ya
(3,798 puan) tarafından
Ah canm ya öpmesinler yazık
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Ben de cok hassasım o konuya yaaa.. bi defa kızım ağzını büzmüş oyun oynuyordu esim oy bi öpeyim dedi sakin dedim tamam belki küçük ne anlar diye dusunursun ama bilsin onun dogru bir sey olmadığını. Ondan sonra öpmeye yeltenmedi.. bi defa da kaynım opecekti kucuk kendi daha 9 yasinda bi kere kızdım bi daha yapmadı. Açık  açık ifade edeceksin  canim yoksa anlamıyorlar yani..
(3,798 puan) tarafından
Aynen canm soyliycem bundan sonra uyaricam
0 oy
(354 puan) tarafından
Şu insanları hiç anlamıyorum ve çok kızıyorum daha ufacık bebeği dudağından öpmekten ne anlıyorlar ya çok iğrenç gerçekten 
(3,798 puan) tarafından
Evet hemde cok iğrenc bundan sonra opemiycekler ama
0 oy
(406 puan) tarafından

Kuzum izin verme ya kimse senin dikkat ettigin gibi dikkat etmez umursamazlar tamam bende bazen dayanamayıp öpüyorum ama çok dikkat ediyorum dişlerimi öopmeden önce fırçalarım hep ellerim sürekli sudadır yani kimse senin kadar olamaz kimse çocugundan önemli degil hasta olsa allah korusun sen yanarsın onların umrunda olmaz

(3,798 puan) tarafından
Dogru söyluyosun canm bundan sonra uyaricam zaten sessiz kalmiycam

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 306 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 198 göst.
0 oy
10 cevap 615 göst.
0 oy
1 cevap 214 göst.