0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (457 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar dudağımda uçuk çıkmıştı her yere dağıldı bu şekilde bende baloncukken yani daha kabuk tutmamişken kaşık ısıtıp üstüne bastırdım sa.lak gibi hepsini yakmisim bu şekil olmuş ne surmeliyim Dr gittim Dr bir krem yazdı yan etki yaptı bütün vücudum kaşınıyordu kabarcik oldu .şuan evde fito.ve furacin mi neydi adı öyle bir krem var yardım edin kızlar kızım bana ıyy anne pis pis diyir:D kocam ne düşünuyordur şimdi ,:D

6 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Oraya ne sürersen sür zor işi geçmiş olsun
(457 puan) tarafından
Sağol canım ne gulebiliyorum ne doğru düzgün konuşabiliyor um
(1,862 puan) tarafından
Bi çiçek vardı aleovera mi ne o geciriyor
(457 puan) tarafından
Nereden bulacam simdi  onu
tarafından
Aleovera çiçeği direk bitkisinden çıkartılıp sürülmez, içinde kanserojen madde var ama dışarıdan Aloe jel alırsan o daha iyi
-Reklam-
0 oy
(7,455 puan) tarafından
Gecmıs olsun aslan kıramı bılan yok mu yanığa oda ıyı gelıyo 
(457 puan) tarafından
O ne canım internetten baktım bulamadım
0 oy
tarafından
Zovirax uçuk kremi var eczanede 2 Gr küçük birşey 35 lira mı ne ama harika birşey çok işe yarıyor veya vectavir ikisi nerdeyse aynı hatta alacaksan vectavir al fondöten etkisi var kapatıcılik da yapıyor 2 günde söndürür geçmiş olsun
(457 puan) tarafından
Çok duydum zavirax kremi hemen alacam canm
tarafından
Al al yarın nöbetçi eczane bul al çok minik pahallı evet ama zaten azıcık birşey süreceksin küçüklüğüne bakma baya gidiyor ve çok işe yarıyor
0 oy
(457 puan) tarafından
Kizlarrrr cevap verin
0 oy
tarafından
Yanığa bal mumunun iyi geldiğini duymuştum 
(457 puan) tarafından
Sağol canm bı bakayım
0 oy
(193 puan) tarafından
Ahh canım ya vallahi içim sızladı görünce ya benim küçücük bi uçuğum cikmistida azimi acip yemek yiyememistim acisindan kimbilir bu nasil yakar canini ya ne desem bilemedimki tez zamanda geçer insallah ya bol bol sür antibiyotikli kremlerini
(457 puan) tarafından
Çok zorlanıyorum canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 115 göst.
20 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 197 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 161 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 657 göst.
4 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Zynp❤R❤S❤E❤ (1,060 puan) tarafından soruldu

381,191 soru

11,411,804 cevap

34,954 kullanıcı

...