0 oy
617 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar kac yıllık evlisiniz ilk cocugunuz evlendikten ne kadar zaman sonra oldu ve evliliginizde değişen seyler var mi varsa neler ?

Biz esimle 4. yilimiza girdik bebegimizde yeni oldu 3 ayini bitrdi bugun evlilikte degisen seyler ilgi alakali yasananlar falan yani monotonlastik ozellikle dogumdan sonra daha da sıkıcı bi hal aldı her sey ben oglumla ilgilenmek zorundayim onunla alakali sikayetim yok yanlis anlasilmasin demek istedigim esim bizimle vakit gecirmiyor mesela. 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 senelikk evliyimm 24 haziran 2018de evlendim 1 temmuz 2019da oglumm oldu tabi benimki 41 haftalik tam haftasinda dogdaydi evlilik yil donumumuzde dogcakti bekledii benim.pasaa :) benimm adamda oglumuz olunca beni.unutyun dio.ama napimm bebekti evdi.anca yetisiorumm
(73 puan) tarafından
Seninki beni unutuyorsun demis en azindan bizimki oyle degil ama bebek ve ev isi derken gunun sonunda ruh gibi oluyorum bende bide aksam gelince hep dağıtıyor bi yerleri ona da canım sıkılıyor destek degil yani o konularda
-Reklam-
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Tam 3 yıl oldu evlenelı kızım var  4 aylık evlendikten 1 bucuk sene sonra hamile kaldım

Pek bisey degismedi bizde sadece kızim dogduktan sonra ilk 40 gün cok zorlu surecti cok aglayan bi bebekti esimle sürekli onunla ilgilendik gece gündüz ama hic yanliz birakmadi beni işe gitme haricinde

Şuanda cok sukur hersey yolunda eşim aksam gelir gece yarısına kadar bizimle oturur kızıyla oynar sonra onu uyuturuz cay kahve icer yatariz ve eşimin cok agir isi var gercekten cok yoruluyo ama ne olursa olsun bizimle vakit geciriyo 

Bunu esinle konustun mu canm neden size vakit ayirmiyo
(73 puan) tarafından
Konustum ara sira sakasina yapar gibi soyluyorum oglum baban seninle ilgilenmiyor kizsana suna diyorum ama yok yine ayni ara sira disari cikalim diyorum sirf çıkarmadı olmasin diye saece bi tur atip geri eve geliyoruz baska seylerle mesgul olmayi seviyor pazar gunleri bile koye gidiyor arkadasiyla kopekleri var ona bakıyor onunla ilgileniyolar bizimki biraz hayvanlara duskun ava gider baliga gider ****** bakar falan bize gelince gezmeye gelince sıkılıyor hemen
(3,798 puan) tarafından
Dogrudur canm ama yinede üzulme tabikide bu seni sevmiyo anlamina gelmez bazi erkekler boyle iste bilmiyorum huyu degisirmi ama insallah degisir zaten bebek buyudukce o rahat vermez babasina o zman mecbur ilgilenicek
(73 puan) tarafından
Cocuguyla mecbur zaten ilginecek bi sure sonra da bizim bu halimiz duzelir mi bilemem ona da söyledim simdiden böyle olursa ilerde hic kacinilmaz yani mutsuzluk
(3,798 puan) tarafından
Insallaj düzelir canm benm olsun yinede Allah baska dert vermesin
(73 puan) tarafından
Amin canim sağol
0 oy
(7,118 puan) tarafından
28 yaşındayım 9 yıllık evliyim evlendikten bir kac ay sonra hamile kaldım büyük kızıma simde de küçük melegime hamileyim. Evlenince değişen şeyler illaki oluyor ama bana göre yeter ki saygı eksilmesin gerisi halloluyor bir şekilde.  
(73 puan) tarafından
Mutlaka saygı olmazsa hiçbir sey olmaz zaten ama tek basina saygi da bazen yetmiyor iste
(7,118 puan) tarafından
Canim saygi sevgi birbiriyle bağlantılı şeyler. Sevgisi olmayanin saygısı da olmaz zaten.  Benim görüşüm bu yani.
0 oy
tarafından
Bizde 4 senemizdeyiz 7 aylik oglum var daha bi eve kapanir oldum yaa sedece annemlere gidiyom disariya gezmeye falan cikmiyoz esimle ebbek esimi degistirdi baya onceden kavga falan etsek baya uzatirdi simdi uzatmiyo artik en fazla 3 saat suruyo sonra gonlumu aliyo
(73 puan) tarafından
Masallah mutlulugunuz daim olsun
tarafından
Amin kuzum hepimizin insallah
0 oy
tarafından
10 aylik evliyim evlendiyim ay hamile kaldim ve aimdi 26 gunluk oglum var evliligimde deyisen seyler esimle onceler cok kavgalar ederdik kuserdim amma simdi yalniz cocuk icin kavga ediyoruz o cok karisiyo amma uzaltmiyoruz barisiyoruz bide esimle hic ilgilenemiyorum o yuzden kusuyor bana:)
(73 puan) tarafından
Masallah mutlulugunuz daim olsun
tarafından
Inşallah canim sizinde❤
0 oy
(199 puan) tarafından
27 yaşındayım 9 senedir evliyim 7 yaşında bir kızım var evlendikten 2 yıl sonra anne oldum, 2 ci çocuğu da istiyoruz bakalım kısmet 3 ay önce hamileydim yani öyle sanıyordum kimyasal gebelikmiş artık RABBİM ne zaman kısmet ederse 2 ci kez anne olmayı. Bizimde evliliğimiz şimdi daha iyi yeni evliyken eşimin ailesi yüzünden bizde sıkıntı çok oluyordu çok şükür uzaklaşınca herşey yoluna girdi.  Sende fazla takma bebiş büyüyünce herşey yoluna girer az daha sabır canım
(73 puan) tarafından
Insallah canim sagol
0 oy
tarafından

13 eylülde 5 yilimiz dolucak insallah. Kizim 3 aylik ve o dogduktan snra hersey daha da güzelleşti. Normalde sinir küpü olan eşim hamileligimde herseyime katlandı. Dogum yaptim babalik duygusuyla daha da yumuşadı. Kızımizla ilgilenmekten kavga etmeye firsat bulamıyoruz. Mutlu olduğumuz icin cinsel hayatimizda daha iyiye gitti. Eskiden bir sürü gereksiz arkadasi vardi eşimin hepsiyle görüşmeyi bıraktı cok şükür. Izin günlerinde sadece birbirimizle ilgileniyoruz :)

(73 puan) tarafından
Oh ne guzel msallah allah bozmasin
tarafından
Belkide biz birbirimize yeterince doyduk 4 yil o yzden gezemiyoruz tozamiyrz vakit ayıramıyorz diye sknti yapmiyoruz
(73 puan) tarafından
Biz kaynanamla yasiyoruz iliskimizin boyle olmasında bunun da etkisi var sanirim hic yalniz kalmiyoruz hicbir yere gitmiyor
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Evliligimizin 5 yili bitecek Aralikta 2 kizim var biri 4 yasinda biri 4 aylik cokda mutluyum yani esimin oyle kotu tarflari yok Allah var yukarda alir getirir ne istesem yapiyo cocuklarina karsida cok iyi yani cocuklarina bakmayi beceren bi baba hic bikmaz banada ilgisi sonsuz yani her dûkana gitdiginde ne istersin ne alayim doye sorar biryerim aridimi benle birlikte oturur aglar Rabbim her gunune bin sukur
(73 puan) tarafından
Masallah canim allah bozmasin
(1,254 puan) tarafından
Amin Saol canim
0 oy
tarafından
Biz bir senelik evliyiz  evlendktn 3 ay sonra hamile kaldm smdi 24 gunluk kizim.var degisen bisye gelince her zamnkinden daha cok mutluyuz butun gun kzimla ugrasiyoruz 
(73 puan) tarafından
Masallah canim
0 oy
tarafından
2 yılı bitirdik 3 gidecez eylülde  26 haftalikta hamileyim  değişen çok şey var   ama şükür  her şey yolunda 
(73 puan) tarafından
Allah bozmasın
0 oy
(174 puan) tarafından
3 senelik evliyim kızım yeni oldu 5 aylık evliligimizde degişn sey hic bişy yok ilk başta neyse oydu ama bnm ilk baştan beri ailesi problemdi halada öle daha bugun bi olay deliriyorum sşnirden
(73 puan) tarafından
Bizimde ilk zamanlar annesiyle alakali sorunlarımız vardi artik onlar yüzünden kavga etmiyoruz ama iliski soguklasti iste bir yasiyoruz zaten annesiyle
(174 puan) tarafından
Annesi gille degil bizim kardeşleriyle canım delirtiyorlar valla
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Benimkide öyle anam sen belki arada  bir iki İnan’a yüzü görüyorsundur bende oda yok bu arada adaşım sayılırsın :) 

(73 puan) tarafından
Şehir disina mi gidiyor yoksa is icin falan
(2,479 puan) tarafından
Yanlış yere yazdın galiba
(73 puan) tarafından
Yok yanlis anladim seni sen en azindan esinin yüzünü goruyosun dedin sandım o yüzden oyle dedim
0 oy
tarafından

3 gün sonra 1. Senemiz olcak evleneli 23 günlük kızım var 28 yaşındayım..izmirde yaşıyorum buraya gelin geldim pek sevmedim burayı ailem eskishirde..

Anneliğe alışmaya çalışıyorum:)
0 oy
(3,446 puan) tarafından
15 gün sonra 4 yl olacak biri 39 aylık biri 9 aylık iki kızım var ilk gece hamile kaldım 9 ay sonra kizm kucagimdaydi birbirimize ayirdgimiz vakit degsti kızlarımız la geçiriyoruz eşim ilk gunden beri ev iş arası bütün vakti bize çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 264 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,117 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Efesukk (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 195 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 274 göst.