+1 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
Kızlar şimdi ben ailemle görüşüp konuşmuyorum kardeşim olsun babam falan olsun böyle WhatsApp durumu falan yap paylaşıyor ben baksam bir sakınca falan olur mu acaba yanlış mı olur bilmiyorum siz olsanız ne yapardınız

20 Cevaplar

0 oy
(1,697 puan) tarafından
Bence bakma ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bakardım neden konuşmuyorsun sebeb ne peki 
0 oy
tarafından
Niye gorusmedigine bağlı bence. Basit biseyse 2 günlük bi kırgınlık falansa bak nolcak yani ama baska turlu bi durum varsa bakmamalisin bence
0 oy
tarafından
Konuşmuyorsunuz hemde numarası sende kayıtlı bence bakma :) 
0 oy
tarafından

Wp bir versiyonu vardı durumlara bakıyorsun ama baktığınız görünmüyor onunla bak :P

(17 puan) tarafından
O nasıl oluyor
tarafından
Watsap airoyo indir canım onu kullanınca baktığın görünmez
tarafından
Ahahahah. Biliyorum onu :)))
tarafından
Yok kız ayrı indirme okundu bilgisi kapat kimse duruma  baktığını mesajı okuduğunu anlamiyo
0 oy
(131 puan) tarafından
WhatsApp areo indir aynı watsab zaten ama duruma baktığın gözükmez durumlarını silen insanlari bile görürsun sildikleri halde cnm
0 oy
tarafından
Whatsapp durumunu gizlilikde okundu bilgisini kapat durumuna baksanda gözükmüyor
(17 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben merak ederim, okundu bilgimj kapatıp bakardım kimse baktığımı anlamasın 
0 oy
tarafından
Görüşmediğin birinin durumuna bakma 
0 oy
(985 puan) tarafından
Mavi tik i kapatirsan duruma baksanda baktığını görmüolar
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ayarlardan okundu bilgisini kapat. Okundu bilgisi kapalıyken bakarsan onlar baktığını göremiyorlar 
(17 puan) tarafından
Ya öyle birşey mi varmis teşekkür ederim
0 oy
(75 puan) tarafından
Bak canım ne olucak ama eğer bakarsam sıkıntı olur diyorsan mavi tıkını kapat Öyle bak 24 saat sonra aç mavi tıkını baktığını görmezler yani: )
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Gizlilik ayarlarından okundu bilgini kapatirsan durumları gördüğün halde ismin çıkmaz karşı tarafta. Ayni şekilde senpaylastiginda da kim bakmış göremezsin 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Kız görüldü yü kapatıp bakınca baktığın belli olmuyor diye biliyorum ama hiç denemedim 
0 oy
(1,776 puan) tarafından

Okundu bilgisini kapat bak görmezler baktığını

Not: durum kalkana kadarda açma açarsan görünür baktığın 
0 oy
tarafından
Neden konuşmuyorsunuz ki eğer çok büyük aşırı büyük kavga ettiysem ben bakmam kaynanamın hiç bir durumuna bakmıyorum o benimkine bakıyor ama
0 oy
tarafından
Görüldü bilgini kapat bak o zaman gördüğün anlaşılmaz 
0 oy
tarafından

Görülmeni kapat öyle bak hem onlar anlamaz hem sen ne atmışlar görmüş olursun :D

0 oy
(465 puan) tarafından
Bu nasil bi iş hem küsüm diyosun hem onlar icin paylasim yapiyosuj baskasin akliyla haraket etme kaybedersin
0 oy
tarafından
Okundu bilgisini kapatip bakarsan karşı taraf baktığını görmez

İlgili sorular

+1 oy
41 cevap 1,795 göst.
0 oy
51 cevap 2,908 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde yunleyayca (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 710 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 412 göst.
13 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,324 puan) tarafından soruldu

385,622 soru

11,529,783 cevap

35,200 kullanıcı

...