0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ya acaba ben mi yapamıyorum diycem ama 

Sabah erkenden kalktım eşim izinli bu arada bebeği. Oynatttim sonr abebegi banyo yaptırdım kahvalri hazırladım bebeğe kahvaltı yaptırdım yola cikacagoz valizleri yolda yemek için yiyecekleri hazırladım evin işini yetistiremedim anlamıyorum kalktigim saat altı bu arada inanni yoruluyorum artik ya  eşim daginik eline aldığı şeyi başka gere atıyor arkamdan geri dağılıyor ben günlük süpürge tituan bir insanım çokta temizim anlamiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(119,126 puan) tarafından
yola cikcamiz zan ben geceden uyumuyom yaa
tarafından
Bebek küçük bacım nereye uyumuyorsun rezil ediyor arabada beni
(119,126 puan) tarafından
valla alistim uyumuyom ben yoksa toparlanamiyom
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bavul hazırlamak zaten başlı başına bi olay :blink:

tarafından
Ay kız seni artıladim ++++++ evet olay olay olay
tarafından
Senede bir kere giderim Ankara'ya gunler öncesinden hazırlarım anca
tarafından
Bende hazırladım da işte aklıma geldikçe koyuyorum hem rahatsızım yeni ayaklandım çok hastaydim
tarafından
Geçmiş olsun
tarafından
Saol canim
0 oy
tarafından
Hemen yapar hallederim de bebek uyumuyor durmuyor ağlıyor tek elimle yapiyorum yada bisiklete bindiriyom hem onu suruyom hemde evin işini hallediyom
0 oy
(74 puan) tarafından
Ya al benden de o kadar valla benim eşimde dağınık bebeğim huysuz bı bebek şu an 3 buçuk aylık ama inan ki koyunca kendi kendine oynayan bı bebek felan değil sürekli kucağımda durmak yada benle oynamak istiyor kucakta durunca bile oturmamı istemiyor illa ayakta onu gezdirecem misafir gelsin yada bı yere gideyim herkez oturuyor ben cezalı gibi ayaktayım oyun yapıyorum hemen sıkılıyor öyle bı çocuk yani eşim desen bı oyundur tutturmuş işten eve evden de işe gider bı ihtiyacımız olursa iner çarşıya felan ama pubg yi bırakmıyor sabah kalkıyor telefon akşam yatıyor telefon ya bı de çok dağınık bende dağınıklığı sevmiyorum çünkü hep akrabalarının yanında oturuyoruz evimiz çok yakın aniden biri geliyor ev darma duman kaynana geliyor bakıyor dağınık hemen laf söylüyor ne çocuk duruyor ne babası vallahi çok yoruluyorum diyorum az kızla ilgilen ben iş yapayım yemek yapayım aç durmayı tercih ediyor oyun oynuyor diye uyut öyle yap diyor tuvalete gidiyorum iki dk tutmuyor hemen peşinden çocukla kapıya gelip hadi çık çocuk durmuyor diyor valla sabahtan akşama kadar koşturmaktan iki dk dinlenmeye zamanım olmuyor tam kızı uyutuyorum iş yaoacam acıktım diyor sofra şer kaldır kız uyanıyor tutmuyorda o evde oldumu daha da zor oluyor benim için yani zaten şu sıra gerçekten çok yorgun ve huzursuz hissediyorum kendimi napicam bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 322 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sekersizcay (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 216 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Doomrose (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 459 göst.