0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (149 puan) tarafından

Kızlar 5 aylık bir bebeğim var ve şimdi yine hamileyim. Bebekleri arasında bu kadar az zaman olanlar neler yaptınız? Lütfen içimi rahatlatin. Dogumdan çok korkuyorum ilk doğumum hiç iyi geçmedi. Nasıl baktınız? Nasıl yetiştiniz? Hamileliğim hep kötü geçiyor asiri kusma sorunlarım oluyor bebeğime nasıl bakicam ona nasıl yeticem hiç bilmiyorum lütfen akıl verin ?

12 Cevaplar

0 oy
(44,718 puan) tarafından
Belki bunda rahat olucaksin hemen öle düşünme☺️
(149 puan) tarafından
Insallah canım ya
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Benim ilk gebeliğim öyle rahattı ki canım hamile kalırsam o kısmı değil de doğum kısmından korkarım diyordum. Ama bu hamileliğim ilk 4 ay neredeyse bulantı kusma halsizlik falan derken biraz zorlayiciydi. Doğumu da düşünmek istemiyorum hele o strese gitmiyim. Yani illa aynı olacak diye düşünme canım. Hakkında hayırlısı olsun inşallah gözün aydın tekrarından
0 oy
tarafından
Allah sabrını nım merak etme illaki zorlukları var tabi ama bi şekilde büyüyorlar 
0 oy
(119,357 puan) tarafından
hayirli olsun bende benim bebislerin arasi yakin diyodum 25 ay fark olcak aralarinda ama seninki daha yakinmis bilmiyom zorlugu olur elbet ama ilerisi icin iyi olur 
0 oy
tarafından
Allah kolaylık veriyor korkma
0 oy
(451 puan) tarafından
Canim allah vermiş isyan etmemeye çalış allah kimseye tasiyamayacigi yuku vermezmis bende plansiz hamile kalmistim oglum bir yasinda iste istemiyodum plansiz oldu oglum kucuk tatile gidicez nasil olucak felan dedim 12. Haftada kalbi durdu cok uzuldum cok agladim pisman oldum soylediklerim icin hepsi bi imtihan sukretmeyi ogreniyor insan sukret ne guzel 2 evladin olucak dogumdanda hic korkma allah sabrini veriyor 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Al bi tane daha benim de 6 ayina gircek bu hafta korunurken oldu bide ne kadarlik bilmiyorum 15 gun oldu ogreneli daha gitmedim doktora 4 yasina gircek bide kizim var dusundukce nefesim daraliyor bakalim ne yapcam 3 coxukla
0 oy
tarafından
Yengemin öyle oldu şuan hamile rabbim sabrını veriyor canım 
0 oy
(4 puan) tarafından
Bnde aynı senin qibiydm kızım 8 aylıkken hamile oldqmu öqrendm psikilojim altüst oldu ilk hamileliqm hiç iyi qeçmemişti doqum çok kötü qeçmişti tecrübeszdim bebek bakımı konusunda neyse ikinci hamileliqm çok qüzl qeçti doqum oldqnda tek ıkınmayla we beş dakka içerisinde doqumm qerçkleşti we yenidoqan bebeqm o kadar uysal ki hep diqer kızımla ilqileniyorm hiç ihml etmiyorum tek sıkıntım kızım kardeşinden nefret ediyo sewmiyo sürekli döwmeye çalışıyor haricinde zerre sıkıntı yok doqum qerçkleşiyo farkına bile warmiyosn düşün dikiş bile atılmadı o kadar qüzl qeçti
0 oy
tarafından

Allah verir sabrını hiç korkma, ablam birinciyi doğurdu o 3 aylıktı diğerine hamile kaldı evet biraz zorluk oldu ama ikiz gibiler şimdi anaokuluna başladı ikiside ne güzel pozitif düşün birden büyücekler rahat edeceksin:) benim kızda 10 aylık eşim susmuyor 2. Yi istiyor bazen ikna oluyorum ama geri vazgeçiyorum çünkü şuan diş çıkarma zamanı çok huysuz tırsıyorum biraz:angel:

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Kızım 8 aylık uyku sorunu olmasa hemn 2. Ye niyetlencm canm Allah mutlaka sabrını verr hep olumlu düşn olumlu ol ki bebk strese girmesn
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım.. valla 13 aylık oğlum bende olursa diye çok korkuyorum.. çünkü oğlumun uyku problemi var gece hiç uyumaz doğduğundan bu yana aynı.. o yüzden çok dikkat ediyorum.. 

İlgili bir soru bulunamadı

380,358 soru

11,388,625 cevap

34,894 kullanıcı

...