0 oy
591 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün post açmıştım çok üzülüyordum aradım numarayı bir kadın açtı sonra kapattım ama eşime.demedim eksam eve geldi telefonunu aldım numarayı kaydettim engeli kaldırdım biraz bekledim baktım kadında onun numarasını silmiş sonra eşime sordum tartışmadan bu engellediğin numarayı kim bu kadın kim falan dedim baktı tanımıyorum dedi sonra düşündü biraz dedi ki sen bu numarayı engelledin geçen sene bende hatırlamıyorum böyle bir şey dedim sonra olayı anlattı,  evet hatırladım ben engellemiştim kadın eşimin bir müşterisiydi numaraları kayitliydi sipariş falan veriyordu arada ama sürekli eşime cuma mesajı atardı her hafta sonra watsabta sık sık paylaşım yapardı kendi resmini ya da başka söz falan paylaşırdı bende eşime her hafta mesaj atmasından rahatsız olup onu her yerden engelledim eşimin telefonunda numarasını da sildim eşimden habersiz aradan biraz zaman geçince eşime dedim işte öyle yapmışım kadından rahatsız oldum biraz kızdı sonra tamam dedi kapandı konu işte aradan 1 yıldan fazla geçtiği için unutmuşum ve hiç eşimde engellenen numaralara bakmazdım burda  aldatma postalri gördüm etkilendim sanırım alıp telefonunu kurcaladim çok şükür düşündüğüm gibi bir durum yokmuş Allah kimseye yaşatmasın gerçekten ihtimali bile çok zor aldatılmanin

3 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bu platform akilliyi deli eder bacım 
tarafından
Baya post gördüm burda aldatılmayla ilgili bende 37 haftalik hamileyim etkilendim sanırım
tarafından
İlk üye oldugumda beynim donuyordu resmen artık alıştım ben
-Reklam-
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Yazık kız durduk yere üzmüşsün kendini kıyamam ya
tarafından
Ne bileyim ama aradım kadın açınca aklıma binbir türlü senaryo geldi canım acaba kim aralarında ne geçmiş eve gelince mi engelliyor ya da kadın mı peşini bırakmıyor ne bileyim her şey geldi aklıma
(1,145 puan) tarafından
Burası insanın psikolojisini bozuyor ya
tarafından
Öyle valla haklısın canm
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnde bazen buradan okuduklarimdan etkileniyorum hatta bir kez gizliden eşimin telini kariştirdim.Magazin kadın haberlerine bakiyormuş tek kötü buldugum bu yani başka bir açığını bulamadim birak herhangi bir kadin numarasi kadın iş arkadaşlarinin bile numarasi yok.Maşallah.
tarafından
Benim eşimde var canım kadın iş arkadaşlarının ve birkaç kadın müşterisinin bende basta rahatsız oldum wil falan dedim sonra silemem sürekkli muhatap oluyorum dedi iş yerinde müdür olduğu için onlara mesaj atardi iş saatlerini görevlerini falan yazardı evde mesajlarına bakıyordum ama keşke olmasaydı onda da  numarasi ama yapacak bir şey yok bu dönem şartlar bunu gerektiriyor sanırım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 342 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 870 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 358 göst.
0 oy
22 cevap 857 göst.

380,249 soru