0 oy
703 göst.
Diğer kategorisinde (2,693 puan) tarafından

Kızlar ya ben bu halıyı ınstagram'dan bir indirim sayfası takip ediyorum orada paylaşmışlardır zaten 5 dakika içinde bitti 6 metrekare 20 liraya aldım ama şimdi de içimde bir kuşku oluştu ya kilim gibi bir şey gelirse kazıklandım mı acaba diye bir yandan da aman boş ver 20 lirayı nereye vermiyoruz sanki dedim Bir de size danışmak istedim trendyol'dan Bir açıp bakar mısınız benim için

image

20 Cevaplar

0 oy
(2,693 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar yanlış anlaşılma olmuş sanırım halıyı ınstagram'dan değil trendyol'dan aldim 
(507 puan) tarafından
Canım ben burda kucuk paspası 15 tlye aldım sen 6mt halı almısn dıyom kazıklanms 20 tl ne gelıyor Allah askına
(1,243 puan) tarafından
Yok ya akşam böle çok post vardı kızlar aldı hep gerçek di yani saatlik kampanya idi galiba
tarafından
He alanlardan biri de benim aramislardi temsilciyi sorun yok demişlerdi
(1,243 puan) tarafından
Aynen öle ne olcak ya sorunlu gelirse iade et gitsin
tarafından
Aynen öyle ya 20lira neye vermiyoruz :)
-Reklam-
+4 oy
(14,428 puan) tarafından
Hıyar çıkmasında

Kilim gelse yine iyi

:-))
(48,508 puan) tarafından
puhahaha  bu daha doğru ☺️
+1 oy
tarafından
Sitesi komple kapandi bende sepete 4hali ekledim tam alicam kapanmis sitesi ya
(2,693 puan) tarafından
Trendyola ben ulaştım siparişinizle alakalı bir sıkıntı yok banka bilgileri de trednyol tarafından saklı tutulur satıcıya kesinlikle verilmez içiniz rahat olsun satıcı sayfa elindeki tüm ürünleri bitirmek için bu indirim yaptı stok yeniliyor şu an dediler
tarafından
Sinemsahinn canım bizde trendyoldan kolye almıştık boş kutu göndermişler :) trendyolda olsa oradaki satıcılarda kazıklıyorlar
tarafından
Geri iade etseydin canım şikayet etseydin ya çözerlerdi yardım etmediler mi
tarafından
Kargo firmasına gittik canım paketi kargocumuzun gözü önünde açsaydınız nereden bilebiliriz biz kutunun boş olduğunu dediler. Küçük bir şeydi bizde uğraşmadık valla
(0 puan) tarafından
Merhabalar siz saticiyla iletisime gectinizmi acaba diger satici siparisi iptal edin yanliş islem diyor ama yorumlarda bilginiz varmi acabs
0 oy
tarafından
Yorumlarda ne yaziyodu kuzu ?? Baktin mi?
(2,693 puan) tarafından
Yorum yoktu canım
(2,962 puan) tarafından
Kizlar trendyol da vardi bu satici bende 3 hali aldim. Korkucak bir durum yok stok bittigi icin kampanyasi tukendi satışları durdu. Siparis konusunda bir sorun olmayacagi soylendi.
(2,693 puan) tarafından
Nadi geldi canım halılar peki
(2,962 puan) tarafından
Dun aldim canim gelince atarim resmini
0 oy
(22,070 puan) tarafından
En kötü balkona serersin canim 
0 oy
(345 puan) tarafından
Canimmm 20 TL ye halı mi var yada kılım olsun fark etmez 15 TL ye paspas satıyorlar baya iyiye almışsın 
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Bnde aldm kilim gelsn nolck kız nerde vr o fiyata kilim :D korkma trendyolda kandırılmayız iade hakkımız hep var dolandırıldığını düşünme 

0 oy
(48,508 puan) tarafından
6 metrekare kilimde bulamazsin zaten her turlu kardasin
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bende dün baktım tükenmiş ben balkonun için istiyorum ama şimdiki kullandığım baya yıprandı 
0 oy
tarafından
İndirim sayfasının adı ne canım. Kaymaz taban halı bile olsa 20 TL'ye alamazsın zaten boşver kullan gitsin :)
(2,693 puan) tarafından
Trendyol'dan aldim ben canim
0 oy
(731 puan) tarafından
İnşlah düşündüğün gibi halı gelir :D genelde instegram daki siteler güzel bir dolandırıcı olmuş 
(2,693 puan) tarafından
İnstagram değil yanlız trendyol
(731 puan) tarafından
Pardon ben instegram anladım ben de trendyoldan çok alışveriş yaptım ama dolandırma yada kötü mal getirme olmadı orası bildiğim kadarı ile güvenilir
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Eline ulaşınca haber ver kız Bnde merk ettim hiç kmse yorum yapmamıştı Bn o yüzden almadım 
0 oy
tarafından
Dün Banu var burada oda aynı halıyı almıştı
0 oy
(215 puan) tarafından
Kız 20liraya taban halısı gelecek değilya. Bunlar ince yolluk tarzında. Kazıklansanda 20lira çok bişey değil
0 oy
(7,177 puan) tarafından
20 liraya kilim mi var kız 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Zaten kilim gibi bir şeydir normal halıyı 20 liraya vermezler
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bende 3 tane aldım bu siteden bekleyip göreceğiz artık :) 
(2,693 puan) tarafından
İnşallah güzel gelir canım
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Bunlar ince halılar canım ama iyiye almışsın at maknaya kirlenincr yıkansin çok rahat olur mutfağının halısı bundan fiyat çok iyi bence iyi yapmışsın 
(2,693 puan) tarafından
Bu site den mi aldın canım
(1,538 puan) tarafından
Yok canım 5 yıl önce almıştım mağazadan evlenirken deseni farklı sadece ama aynı cinslerden
0 oy
tarafından
Ay bunun sonucunu çok merak ediyorum gelirse kargolarınız paylasin lütfen :) 
0 oy
(3,861 puan) tarafından
Amannn kilim gibiyse de piknikte kullanirsın balkonda kullanırsın  kullanirsin yani 20 tlyi neye vermiyoruz  ki

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,177 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 544 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Cancazmihram (3,382 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
6 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 570 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Aybikesaglam (265 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...