0 oy
973 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar abim mekkeden geldi geçen post açmıştım oturumu filan orda abimin şuan burda turist olarak görünüyor 

Kaynanamla olan muhabbetleri az çok biliyorsunuz.  Ben normalde abime hiç bir şey anlatmayacaktim. Çünkü benim abim çok ama çok sert bir yapıya sahip. Sabreder sabreder.  Sonra kimse onu tutamamaz çünkü daha önce çok kez şahit olduk biliyorum. 

Ablam bugün abime herşeyi anlatmış mahkemeleri anlatmış. Kızım vefat etti diye oh dediğini a.dan Z ye herşeyi 

Abim ilk beni aradı neden bana anlatmadın diye kızdı. Bağırdı.  Sonra eşimi aradı. Oraya geliyorum. Bakım annenin derdi ney benim kardeşimle uğraşıyor diye eşime bağırdı çağırdı. 

Şimdi eminim ya kaynanamı alıp gelir yada bizi alıp oraya götürecek. Ve kaynanam ters birşey derse felaket ortalık karışır. 

Ablama kızdım neden yaptın diye artık yeter senin kaynanandan ben bıktım sende çekmek zorunda değilsin dedi.  

İnşallah. Abimin başı belaya girmez.  

25 Cevaplar

0 oy
(2,066 puan) tarafından
Arkanda birilerinin olması şart. 
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Başı belaya girer mi bilmem de bence eşine haddini bildirsin bir anana sahip cikamadin mi karini ezrirdin dye.. koca kadınla kavga etcek hali yok en kötü hesap sorar ama eşin araya girerse ki girer ozaman kötü seyler olablr
(4,961 puan) tarafından
Ozman anını hemen uyar canım bu eşimlr aramızı kötü yapar abi zaten eşim beni ezdirmedi ona diye.. 3. Kişi sokmayın aranıza ne abin ne kaynanan
tarafından
Cnm akşam konuşuldu bir daha olursa. Abim farklı dille konuşacak. Eşime birşey demedi çok şükür. Eşim abime ve ablama teşekkür etti Beni dinlemiyor belki sizi dinler diye bakalım ne kadar dinleyecek
(4,961 puan) tarafından
İyi sevindim canım ozaman merak ettiğim kaynanan neler dedi
tarafından
Ben onu ismiyormusum.  Oğlunun ona para vermesini engelliyor musum.   Evini temizlemiyormusun. Çocuğu sevdirmiyor musum
tarafından
İlkten ben busraya birşey yapmadım diye kurana el bastı.  Sonra ben her şeyi kanitlayinca. Abim bi gürledi.  Sonra döküldü
0 oy
(137 puan) tarafından

Aman korkma bende anlatmazdm evden atıyorlardı yemek yedirmiyorlardı hep iftira sabah burnmdan getrp akşam kocamn yanında hiç birşey olmamış gibi sanki :D Flaş tvdeki flmler gibiydi kaynanam ablam babama demş babam bi inletti ortalığı amcalarmda üstüne bir daha çıt diyemediler bana :ermm:

0 oy
tarafından
Keske benimde abim gelse bunlarin havasini alip dersini verse abim yooooğ amaaa

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 2,188 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Erdemlili yolcu (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 372 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,560 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 427 göst.
1 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu

384,719 soru

11,508,287 cevap

35,165 kullanıcı

...