0 oy
964 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar abim mekkeden geldi geçen post açmıştım oturumu filan orda abimin şuan burda turist olarak görünüyor 

Kaynanamla olan muhabbetleri az çok biliyorsunuz.  Ben normalde abime hiç bir şey anlatmayacaktim. Çünkü benim abim çok ama çok sert bir yapıya sahip. Sabreder sabreder.  Sonra kimse onu tutamamaz çünkü daha önce çok kez şahit olduk biliyorum. 

Ablam bugün abime herşeyi anlatmış mahkemeleri anlatmış. Kızım vefat etti diye oh dediğini a.dan Z ye herşeyi 

Abim ilk beni aradı neden bana anlatmadın diye kızdı. Bağırdı.  Sonra eşimi aradı. Oraya geliyorum. Bakım annenin derdi ney benim kardeşimle uğraşıyor diye eşime bağırdı çağırdı. 

Şimdi eminim ya kaynanamı alıp gelir yada bizi alıp oraya götürecek. Ve kaynanam ters birşey derse felaket ortalık karışır. 

Ablama kızdım neden yaptın diye artık yeter senin kaynanandan ben bıktım sende çekmek zorunda değilsin dedi.  

İnşallah. Abimin başı belaya girmez.  

25 Cevaplar

+4 oy
(15,804 puan) tarafından
Birinin dur demesi gerekiyomus demek ki sen değil kaynana korksun da artık sana karsimasin kimsesiz olmadığını bilsin 
(27,509 puan) tarafından
Heh Ağzına sağlık
(15,804 puan) tarafından
Valla dinsizin hakkından imansız gelir
tarafından
Agzin bal yesinnn
-Reklam-
+1 oy
(1,698 puan) tarafından
Girmez korkma. Sahipsiz olmadığını anlasınlar abin bi tımar etsin o kudurukları!
+1 oy
tarafından
Oyle abinin canına kurban helal.olsun abine ...
+1 oy
(119,661 puan) tarafından
valla yerinde olsam hicde kılım kipirdamaz rahat olurdum elleme seni sahipsiz sandar zaar 
(137 puan) tarafından
Darısı başıma :D red edince gelmiyor gitmiyor çocuklara da karşmıyor demi Allahım bana da nasip et
(119,661 puan) tarafından
amiin ins darisi sana olur sjsjsjsjs
(13,202 puan) tarafından
Bizim şehrimiz bile farklı eşimi bile aramıyor eşim aradı açmıyor. Amin inşallah darısı başına ohh be artık özgürüm dersin ya öyle bir şey ❤️
(1,698 puan) tarafından
Bazen zor yollardan oluyo sevda bilir ahsksjdj ama zafer mazlum gelinlerin olsun her daim ☺️
(13,202 puan) tarafından
Yok kuzum biz de altı aydır ayrıyız alt üst birliktik sevdanın canı tez ben sabredip tek bir lafımla kovdum kaynanayı tası tarağı topladık geldik
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Aslında iyi olmuş da olabilir biliyor musun? Korksun biraz kayınvaliden, sahipsiz olmadığını anlar belki. 
0 oy
(7,483 puan) tarafından
Korkma gelsın hem sayıpsız olmadıgını anlar 
0 oy
(628 puan) tarafından
Sen değil kaynanan korksun eşin korksun. Abin arkanda olduğunu gösterir hadlerini bildirir. Ama  sınırını bilir korkma
0 oy
tarafından

İyide senin kaynanan durmuyor ki , kadın ne dur demekten anlıyor, ne sus demekten anlıyor.

0 oy
tarafından
Bence olması gereken olmuş boşver belki oda artık durması gerektigini anlar uğraşmaz seninle bacım ❤️☺️
0 oy
tarafından
Valla canım çokta iyi yapmış ablan kaynanam artık sınırını çoktan aşmıştı 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Belki de en iyisi bu birinin dur demesi gerekiyor
0 oy
tarafından
Girmez inşalalh ama kaynana korkmalı
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ablan cidden hayırlısını yapmış ardında olduğunu bilsinler yeter öyle böyle ezdikleri lafları 
0 oy
tarafından
Bazı sorunlar var tek başına çözemezsin birilerinin müdahele etmesi gerek o yüzden iyi olmuş abinin duyması 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Oh walla  iyi yapmış  anlatmakla  sahipsiz  olmadığını  o beynine sokar  
0 oy
(3,282 puan) tarafından
İnşallah abinin başı belaya girmez seninle de kocanın arası bozulmaz bende çok korkarım böyle şeylerden 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Konuyu bilmiyorum ama burda okuduğum kaynanalar hem gelini ezen taraf ay sanki kendisinin kızı oğlu bulunmaz hint kumaşı abinede helal olsun kaynandır sus otur dememiş yani arkanda durması çok iyi benimde 2 abim var onlarda agrasif ama abi yani bi güven veriyo insana
0 oy
tarafından
Hiç korkmaa o kaynanaya birinin gerçekten haddini bildirmesi gerekiyormuş.
0 oy
(10,988 puan) tarafından
Korkma. Canım kadını dovexek degil abin. Ama ellerinden öperim öyle abinin. Bırak agzının payını versin. Seni sahipsiz sanmasın. Bir daha birsey diyecekken 2 kere düşünür abisine birsey Der mi diye. 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Öyle abiye can kurban boşver hersry olacağına varır kaynananda seni sahipsiz zannetmesin 

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 2,180 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Erdemlili yolcu (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 372 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,560 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 426 göst.
1 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu

382,104 soru

11,440,201 cevap

35,010 kullanıcı

...