0 oy
171 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (67 puan) tarafından
Ya esim koyden asma yapeavu getirdi bende ilknkez bidona kurdum ama üstü beyazlamis kurtarilabikir mi yoksa bi bidon yaprak cop mu oldu

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kurtarılır canım neden kurtarilmasin normal çeşme suyuna tuz koy tuz  atarken cimri olma ama :) ..

Suyunu dök .. kendi hasirladigin sudan emin oomak için içine bı yumurta koy üste çıkarsa yumurta salamura suyun hazır . .o suyu dök kendi hasirladigin suyla değiştir ..
(67 puan) tarafından
Diger suyuda ben hazirlamistim ama ustu a ik kalmis tam kapanmamis suyla örtülmemis sanrm
tarafından
Ondan bişey olmaz canım .. üstüne ekle geçsin üstünü .nen mutfakta çamaşır makinesinin arkasında boş yer var oraha koydum güneş girneyen yerde olsun .  Ve ne skiloluk bidonu ufak yigurt helkesine koydum.suyu taşıyor diye
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım benim annem su şişleri var ya plastik onun içinr tüm yaptakları katlayark koyuyor. Yalnız su şişesinin içinde damla su bile olmssın. Su falan hiç bir şey koymuyor hava almasın yeterli dolabada koymana gerek yok. O şekilde yapıyor. Yapacağın zamanda şişenin plastik kısmını kesiyorsun bıcakla ve çok güzel oluyor bir komşumuzdan öğrendik. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 88 göst.
27 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Minnak35 (4,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 157 göst.
1 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
2 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Pakize333 (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 308 göst.
2 Aralık 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Haceerr (2,009 puan) tarafından soruldu

377,967 soru

11,313,212 cevap

34,747 kullanıcı

...