0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Oglumu 4.6 yas kuran kursuna verdim çok ilgileniyor lar aylık ücreti de var 5 yaşında neyse arkadasimda anaokuluna verdi çocuklarımız ayni yas dedim kursa ver ayni gitsinler beraber götürürüz bu dedi orta ilgi çok ilkokula gidince cocugumunbocalar senin çocuğun bocalayacak bak gör dedi canım skldi neden bocalasinki okuloncesi benim için çok önemli etkinlilleri falan bayağı çok bizim okulda e bide kuranı kerim öğreniyor 2 haftada arkadasimin cocugunun davranislari değişmiş konuşma tarzı falan banane vs diyor arkadaşlarım öyle diyor diyomus benim cocugumun da kursta 2.yılı bu yıl 

3 Cevaplar

0 oy
(1,698 puan) tarafından
Ben öyle düsünmüyorum bence en doğrusunu sen yapmıssın. Bi cocuk gelisimci olarak yorum yapıyorum. Senin cocuğunun gittiği de gayet verimli bir kurs. Eğer etkinlikler yapıyorlarsa makas kalem tutma gibi şeyler kazanıyorlarsa hic sorun etme. Hem de erkenden Kur’anı Kerim öğreniyor daha ne olsun
(146 puan) tarafından
Makas kesme herşey var kurabiye yapımından tursu yapimina kadar birsuru etkinlikler maşallah oğlum kuranı kerimde öğrendi okuyor rabbime şükürler olsun canımı skti ilkokylda sknti yasar da şöyle de boyle ilgi goremezde ya cocugunum konusmasin da Sknti var ben farketmistim de okula gidince düzelir diye biraz beklemiştim öğretmeni o kadar ilgilendiki yardim alin düzelmesi lazim seneye ilkokula basliycak diye kendine çok ilgileniyor sağolsun arkadasimin yaninda aramıştı öğretmeni ona mi şey yaptı bayagida uzun konusmustuk bilemiyorum
(1,698 puan) tarafından
Bilmiyorum ki belki icerlemis olabilir. Bosver onun naptığını sen dogru yoldasın bunu bil yeter ❤️
-Reklam-
0 oy
(496 puan) tarafından
Takılma canım en iyisini yapmışsın o dönemde çocugun öğrendiği dini değerler ömür boyu kalıcı oluyo etrafımda bulabilsem 3 yaş grubu ben de verecem ama malesef yok kreş çok var yan tarafımız ama ben iki tarafı da alsn istiyorum nasip bakalm
(146 puan) tarafından
En güzeli 4.6 yas kuran kursu o kadar çok set katiyorki küçük yasta cocuklara anlatamam
0 oy
tarafından
Ben oglumu 2 sene ozel sübyan a versim ve 1. Sinifa baslayinca herseyi tersten yazdi tersten okudu harfleri anlamadı çok ağladık beraber simdi 4. Sinfta bazen bile ters yazıyor başarılı bir öğrenci olmasına rağmen
(146 puan) tarafından
Bakalim gorecegiz zamanla

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 184 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elfida.... (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
24 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yildizsumeyye (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,654 puan) tarafından soruldu

379,949 soru

11,374,174 cevap

34,857 kullanıcı

...