0 oy
470 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından

dün sobamızı cırpalım dedik saat 11 kalktık kahvaltı faln tam sobayı dışarı cıkardı esim ben iceriyi temizlemeye başladık esimin teli caldı ben actım kayınnam ne zmn geleceksiniz nabıyonuz börek yapacaz diye soba cırpıyoz dedim ne sobası diye kızıyo soba işte doldu cırpıyoz esim evde kalmışken dedim sinir oldum aradan yarım saat gecmedi görümcemin oglu aradı esimi yine ben actım yenge gecerken bizide alın diye tamm dedim nese onları kyınbabam almlş bende yoruldum zaten sıkıntılıyım esim gidelim yiyip gelelim dedi sözde gec gittik herkez gitmiştir diye bi görümcem vr kayınbabam fark etti yorgun oldugumu git öbür odaya uzan diye yattım biraz kücük görümcemde geldi kayınnam görümceme kalk soganı dograyalım diyor görümcem dur oturuyum bi faln diyo ben gittim getirdim beraber dogradık börege basladık sofra cay hersey hazır az bişy kaldı böregin bitmesine elti geldi görğmcemin kocası cok acık sözlü neden hazıra geldin diyo hazıra gelesim geldi diyor yedik ictik sofra topladık cocuklarla caya devam edildi ben baktım bulasık yıkanacak kaltım topladım onlar geldi kayınnam cocukların birine citlek getr diyo cocuk getirmeye gitti kimsenn umrunda degil kayınımda büyük oglana kızıyo neden kalkmıyon diye ben kalkdım hazırladım getirdik iceri yedik kaldırdım elti hanım daha sıfta kalkmadan cocugu giydirmeye başladı gidecek topladım mutfagı hazırlandım cıktım bakkala gittik geri kayınnam gile geldik daha eltim orada hazırcı ama cıkamadı bi neden böle hileci bu insanlar ne kadar ayıp

2 Cevaplar

0 oy
(2,266 puan) tarafından

Çogu insanın huyu böyle canım hazır olsun kimse bana bişey demesin isterler bende evime gelen arkadaşlardan şikayetçiyim  mesela geliyorlar  çocuklarının ellerine herşeyi veriyorlar  hiç ilgilenmiyorlar   kere baktım misafrlik takımın kasesini almış balkona çıkmış çocuk bi tanesi kapının arkasında kombi var kapıyı ona vuruyor  digeri ayakkabı silecegini almış banyoya götürmüş hiç umurlarında değil ona ragmen daha hazılıklara filan hiç yardım etmezler bende artık gittigimde oturuyorum  hiç yardım etmiyorum umursamıyorum daha çocugum olsun evlerine gidip  dagit dök ortalığı  kızım diycm sende umursama valla onların canı varsa bizimde var 

(2,266 puan) tarafından
Hatta bence bi gün  ne yap biliyormusun  kaynananı görümceni filn  al eltine gidin size hizmet etsin giderkende şöyle  kraker  cips çekirdek al bir güzel çocukların eline ver döksünler pisletsinler :) sende bir güzel otur belki anlar yaptığını
(96 puan) tarafından
:)kabul etmez öle bi işleri cıkar
(2,266 puan) tarafından
Kaynanan söylesin size gelelim diye 1 der 2 der 3de yok diyemez valla bak yap bunu işe yarar
(96 puan) tarafından
bnmde olacak allahın izniyle cocugum yapacam fazlasını hepsine köye gidilr tmizlige eltim hmileyim diye gitmezdi bnde bayramda gitmicm cocugum yeni oldu diye bide o yapsın  temzligi bahce işlerini
(2,266 puan) tarafından
Aynen gitme zaten çocuk huysuz aglıyor de
-Reklam-
0 oy
(1,114 puan) tarafından

Bende gittiğimde oturmuyorum hiç genelde hizmet halinde oluruz eltimde bende bu aralar pek yapamıyoruz öyle bişey ama bazen eşim almaya geldiğinde acele ettirir sofra yerde olmuş olur eğer acil işi yoksa bekletirim eşimi yoksa bırakmak zorunda kalırım yani ama öyle hazrci gibi değilimdir elimden geleni yaparım 

(96 puan) tarafından
ya acelesi olsa cocugu hasta olsa durmasa kendi rahatsız olsa ona bende bişey demem hazır yemege gelmissin zaten sonrasında barı yardım et oda yok kayınım dur biraz araba ısınsın öle giydir cocugu diyo o aradada sofrayı kaldırabilirz ama o giydirdi cocuk kucagında bekledi söledim yukardada ben markete gittim geldim daha o evden cıkamamıştı bekledi öle
(1,114 puan) tarafından
O kendi terbiyesizliği cnm bazı insanlar seviyor boyle olmayı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 815 göst.
0 oy
1 cevap 104 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde VB. (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 669 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy