0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim annesine gidip kalıyor yurt dışına ben duramıyorum evde hep ağlıyorum hamileyim zaten market bile yok oturduğumuz yerde ne yapacağım 

6 Cevaplar

0 oy
(763 puan) tarafından
Seni birakip niye gidiyor ki
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Sıkıntılı bir dönemdesin canım bence ilk hamilelğine adepte ol üzülme değmez kimse için üzülmeye hemde karnında bebiş var. Kendi sırtını sıvazla güçlü ol. Bebişin herşeyi hisseder bak.
(2,545 puan) tarafından
Niye aldır dediler. Sakın onlara uyup üzme canını. Bebek şans getirir canım benimm.
tarafından
Maf ettiler yemin ederim gebeliğimi insanlar mutlu gebelik geçirirler kanamam oldu üzüntüden bacagimdan indi kan inanmadilar hastane raporunu attim ölmemiş iyi işte ne abarttın dediler
(2,545 puan) tarafından
Terbiyesizler ya Allahın verdiği cana kıyılırmı sen bakma hiç birine. Bak bebişine yönlen. Ben seni istiyorum de. Sen benim herşeyim olacaksın de.
tarafından
Çok denedim ama olmuyor
(2,545 puan) tarafından
Olur olur annesi sen artık annesin bir doğur bak nasıl bakarlar :))
0 oy
tarafından
Bacım valla ne yapacaksın yani tuhaf bir durum sen de annene gİt bari 
tarafından
Aşım yok uzak birde bana yolda virüs olurum diye korkuyorum gideceğim ama
tarafından
Olmaz bişey bacım tedbirini al git yoksa korona olmazsan bu sefer psikolojikmen göçeceksin.
tarafından
Hiç dönmek istemiyorum dönüyorum yine aynı çünkü kaynana belası yapiyor herseyi
tarafından
Ne diyeyim bilemedim. Çok üzülüyorum senin durumda olan kardeşlerime Allah yardımcın olsun.
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(12,883 puan) tarafından
Eski postlerina baktım da eşin ve ailesi ne biçim insanlarmış ua severek mi evlendin 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 358 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 126 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 612 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (836 puan) tarafından soruldu

378,176 soru

11,318,747 cevap

34,765 kullanıcı

...