0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Diģer bölüme yazdım kimse yardımcı olmadı bu kadar duyarsız olunmaz bu bur ayda iki defa ishal oluyor bn zaten kahroluyorum o böyle olinca yardım bekliyorum soru soruyorum takan yok o yüzden buraya yazdım ilaç etkisini verir mi 20 dakika yada yarım saat üzerinden geçse bile oģlum 5 aylık

1 cevap

+1 oy
tarafından
İlaç içtikten 20dk sonra mı kustu
(1,465 puan) tarafından
Evet cnm normalde karnını doyurur doyurmaz verdimmi kusar bnde üzerinden geçti òyle verdim sonra durmayıca karnını doyurayım dedim boğazında mı kaldı bilmiyorum midesini  bulandırdı ve kustu
tarafından
Canım içtikten 20dk sonra falan kustu ise birdaha verme 4 saat falan geçsin öyle verirsin . Ne şurubu verdin
(1,465 puan) tarafından
Bir ay içinde ikinci defa ishal oluyor daha önceki ishalinde hastaneye götürmüştüm flagyl diye bir şurup yazdı baģırsak enfeksiyonu demişti doktor hiç yerinde durmuyor oģlum bn onu örtünün üzerine koyuyorum gidip bulaşık yıkıyım diyorum iki dakika sonra yerlerde halının üzerine gitmiş oluyor ister ustemez aģzına herşeyi götürüyor
tarafından
Geçmiş olsun canım evet yapıyorlar malesef ya herşeyi ağzına atma zamanları çok dikkat et başka şeyler atmasın Allah korusun
(1,465 puan) tarafından
Sağol kuzum teşekkür ederim dikkat ediyorum da bakalım rabbime emanet önce
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
0 oy
6 cevap 76 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 76 göst.

379,464 soru

11,359,475 cevap

34,836 kullanıcı

...